Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!
Вы не зашли.
Пропуск выписал. Просьба автору вставить фотки. На сайте, который указал топикстартер, куча анкет девки, а какие фото ее непонятно.
Вітаю комради.
На сайте https://uk.colos.io/vivian.hermann мною була знайдена індівідуалка Каріна.
Списався по номеру 8(098)815-63-90 та домовились на зустріч.Панянка приймає недалеко біля метро Позняки.
Зустріла жінка фігурою як на фото, років 35-37 в білизні на каблуках, обличчя на любителя, запропонувала каву дле я відмовився. Квартира однушка , охайна чистенька. Запропонувала рушник і в душ. Зустріла вже в ліжку. Після нетривалої прилюдії одягла на бійця презерватив руками та приступила до мінєту. Мінєт слабенький , без компресії тому вирішив перейти до класики в місіонерке. Так і відстрілявся. В перерві панянка пішла на перекур , потім був легкий масаж і знову класика. Панянка в процесі стогне, та обільно себе змащує, що мені не дуже до вподоби.
Итого:
ТТХ - 4
Обличчя на любителя, фігура приємна.
КС - 4
забагато смазки використовує
МН - 3
Не памятаю коли руками през надівали...
Відношення до клиента - 4
Забагато грузить розмовами
ШГ - Не було, але є як додаткова послуга
ЦВ - 4000.
Піду я ще? - Ні
Рекомендации - Так