21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2014-06-10 09:34:03

Giboner
[banned]

8(050)132-68-41 Аня Развод на бабки

Комради хеллоу!
Мав жахливі вихідні в частині товароупотрЕбления.
Отже почнемо спочатку:
Зідзвонившись за день до потенційної зустрічі з типу Інді (знайшов на укра го) і домовившись зустрітися полетів я окрилений на наступний день на зустріч через все місто.
Зробив це винятково через те, що мені дуже сподобався голос, з фото (блонда лежить в ліжку на животі і втикає в ноут) типаж було зрозуміти можна (він був такий як треба - 22 - 25, 170, 50, 2.) + обіцяна солодким голосом мені програму від якої не можна відмовитися (Арал по гланди, анал по самі помідори, ініціативу в сексі і взагалі роби з нею все, що хочеш). Це все мало коштувати 400 грн. за зустріч (1 +/- 30 хв).
НУ по Факту приїжджаю я на місце (метро харківська декаюристів 9) і мені кажуть, щоб я пройшов до екомуркету і там її набрав (типу її хата там поруч).
І коли я вже був готовий почути заповітний номер квартири натомість почув таке:
"в целях моей безопасности деньги налом не беру". І далі розповіла схему, безготівкового розрахунку. Я ж з цікавості і з метою паржать почав повністю виконувати її інчтрукції kol/ab. Звичайно ж я зупинився на моменті, коли вона одночасно запитує в якій білизні мене зустріти і просить вставити в І-бокс 400 грн. і отримати квитанцію і після чого вона вже чекає мене і просто горить від бажання мене впустити у всі свої дірочки.
Далі був цікавий діалог між нами на тему нахера найоб..ть. Вона до останнього клялася, що як тільки я зроблю все як вона просить буде мені щастя. Я їй не повірив, далі розмовляти було вже не цікаво і я припинив розмову.
Отже, комрадос будьте обережні і не втрачайте голову!
Нехай Вам щастить!
П.с. якщо це не развод і хтось таки її мав можливість мати, прошу відписатисяkol/ab

 

#2 2014-06-10 11:29:07

amigo
[banned]

Re: 8(050)132-68-41 Аня Развод на бабки

http://s020.radikal.ru/i709/1406/ca/7c7dff7529e2.jpg
Фото для визуальной памяти kol/ab

 

#3 2014-06-10 13:44:46

маленький козачок
Аспірант[banned]

Re: 8(050)132-68-41 Аня Развод на бабки

Giboner написал:

...мені дуже сподобався голос, з фото (блонда лежить в ліжку на животі і втикає в ноут) типаж було зрозуміти можна (він був такий як треба - 22 - 25, 170, 50, 2....

калєга,а як ви зі спини апріділили шо там сіські єсть,та ще й і 2 размєра? kol/ai
а якшо це мальчік на фото? kol/bm


Не вам, блядям, в моей душе копаться.©

 

Board footer