21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#501 2017-02-21 19:59:09

fedot
Доцент

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Насчет скакать мы таки поняли все правильно. Нахуй. Уже без доп.вопросов. На ресурс товароупотребителей ДНР


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#502 2017-02-21 20:00:36

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Ой...Як же терпiння набрацця...
..Ареал..
Иди На Хуй!!
Ти блядь будеш жалiть за тим, шо здох наш ворог???
А я танцюю блять! В мене свято!
Я радiю кожнiй смертi ворога!
Навiть просто -1 кацап, i то свято для тих, хто хоч трошки вiдчув, шо такое вiйна, i що е раiський сапог йобаний на нашiй пращурами зрощенiй землi!


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#503 2017-02-21 20:02:25

Яша
Магистр

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

я вот лично не радуюсь. ощущаю облегчение, что ли... вспоминаю каждое его вранье, которое он с ОСОБЫМ цинизмом повторял и получаю облегчение... но я понимаю людей, которые радуются этому, и ума не приложу, что в головах у тех кто этому возмущается...
сожалею, что у нас нельзя лично забанить...

 

#504 2017-02-21 20:06:42

fedot
Доцент

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Рибята! Я пришол вам скозать, что по-скрепам, которые нам наш Патриарх Кирилл...
*лунають постріли*


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#505 2017-02-21 20:19:28

F-S
Злой особист...

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Федот Подерв'янський kol/ag


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#506 2017-02-21 21:29:08

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Пральний порошок аріель відправлений страдать за чуркіними в інше місце. Безстроково. Ватоцефали нам не друзі.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#507 2017-02-22 07:45:01

fedot
Доцент

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Смерть упирів та серійних вбивць для українців є св"ятом.
Недоімперським єбанькам вроді ареаля рекомендую дивитися цю картинку та в разі незгоди мовчки пиздувати нахуй
http://i.cxpoh.com/small/443d115a81578225d340c9a2688314a4.jpg

Отредактированно fedot (2017-02-23 07:27:37)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#508 2017-02-22 08:55:33

UZ
Доцент

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Чуркін не просто кацап який здох. Чуркін яскравий представник московскої банди, ворог всьому українському. В цій ситуації я жалію лиш про одне, що тварь не мучилась.

П.С. Чого касаби тільки не придумають, щоб не свідчити в гаазькому требуналі.


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#509 2017-02-23 07:26:15

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Саманта жги еще!!!

http://i.cxpoh.com/small/0c38b885b174c17a1e689acc135a1ffc.jpg

Еще понравилась цитата:

В чане, где варят Чуркина, не хватает лаврового листа!


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#510 2017-02-24 11:06:52

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Хорошо про 23-е сказано...

- Справа не в тому, що 23 лютого - поганий день. І не в тому, що хтось хоче перекреслити минуле цілих поколінь чоловіків. Справа навіть не в символах. Все набагато серйозніше. Справа в загиблих. В зраді. І російській ненависті. Для українця все просто: коли чоловіка зраджує жінка - він не святкує річницю подружнього життя. Він, разом із нею, викидає з дому все її сміття. І починає будувати новий дім. А коли ціла країна зазнає підлого удару з тисячами загиблих - як може українській чоловік святкувати щось спільне з тими, хто вбив його брата, чоловіка, батька. Зрозумійте: ми викидаємо ваше сміття.

Ми будуємо власний будинок, де ніщо не буде нагадувати вашу ганебну зраду, гріх вбивства і пограбування. В нас було багато спільної історії. І є особисті історичні гріхи. Але ми залишились собою, слов'янами. Ви ж залишаєтеся ганебною історичною прикрістю для цілого світу. З минулим, де зовсім не величні відкриття й здобутки, які теж були, а виключно окупація цілих країн, концтабори, мільйони вбитих безневинних людей і вируюча злість. Це майже ваш сучасний портрет. І хоча пройшло 200 років, а ви й досі "страна рабов, страна господ". Ми викидаємо це сміття.

Ви брешете, що зробили щось для України. Але це ми будували фабрики, заводи, електростанції по всьому СРСР. Робили копалини, добували газ і прорублювали стежки в лісах Сибіру. Це наш, український геній добився найвеличніших космічних, авіаційних, військових і загалом наукових відкриттів. Ми воювали разом з іншими народами СРСР. І ділили ганьбу окупанта. Вносили чесний внесок в спільний простір. І ніколи не відбирали нічого вашого. З цинічної точки зору - були гарним чоловіком. Але сьогодні ми викидаємо сміття.

Як виявилося, ми занадтно часто пробачали історичні криваві рани. Пробачили Січ. Пробачили геноцид. Пробачили тюрьми. Репресії. Вбивства дітей під Крутами. Окупацію. Пробачили, коли ви вкрали нашу церкву. Коли вкрали нашу Кубань. Все пробачили. Але тепер ви змусили миролюбивий український народ змінитися. І дуже пошкодуєте. Як вже пошкодували російські сім'ї, які відправили чоловіків вмирати в Донбас. Там зараз теж викидають сміття.

Пробачати вам більше не будуть. Ви бачили фотографію, де в Донбасі на колінах проводжають у останню путь загиблого бійця АТО? В Донбасі. На колінах. Знаєте про що це каже? Що тепер вас будуть вбивати, тільки-но побачать зі зброєю. Будуть мститися, коли ви зброю складете. Будуть нищити, коли ви будете вважати, що після всіх вбивств українців ви вже в безпеці. Для українців це вже майже буденна річ. Процес. Все, що зараз відбувається в Україні - це просто викидання сміття. І поступове будівництво нового дому, де не буде і сліду вашого смердіння.

А коли останній з вас, хто поліз зі зброєю на Україну, опиниться на сміттєзвалищі, все скінчиться. І кожен рік на 14 жовтня українські родини будуть згадувати подвиг українців. І вітати своїх чоловіків зі справжнім святом справжнього захисника. Вітати своїх героїв - живих і загиблих.


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#511 2017-02-24 12:08:51

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

+1001


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#512 2017-02-24 12:17:06

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Може вже бачили десь, мені сподобалось kol/ab

http://i.cxpoh.com/small/841779d8b2fbf30c2cae7e86320eeb3a.jpghttp://i.cxpoh.com/small/3bdd00ec4bc3f590d8bdae4ea4f268b7.jpg


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#513 2017-02-24 12:31:42

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Эту картину Васи Ложкина с котами я еще не видел. Очень ярко!


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#514 2017-02-26 05:49:36

fedot
Доцент

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Дети прогоняют АБОРТ!
Теперь вы видели все

https://pbs.twimg.com/media/C5ipgmHWcAEfYnu.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#515 2017-02-28 06:25:18

Яша
Магистр

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

не знаю, может уже надо перестать удивляться, но не могу... это же пиздец!!!!
http://www.svoboda.org/a/28334764.html

Отредактированно Яша (2017-03-27 08:04:42)

 

#516 2017-03-27 07:18:58

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

А че там у кацапов происходит? Открыл с утра новости, а по всему хуйлостану митинги и куча задержанных. И у бульбашей бацька тоже буянит. Неужто началось? Или технологии шоб выпустить пар в обществе?


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#517 2017-03-27 07:45:44

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Похоже на технологии  - дабы холопы думали что можно побастовать против Димки медведа, но не против царя. Тема под предводительством Навального, а он же "ручной" оппозиционер...Польза - показать Западу и ГосДепу что расея демократична, холопы возрадуются протестам против коррупции и выявлена 5-я колонная ( задержанные взяты на карандаш)


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#518 2017-03-27 08:03:51

Яша
Магистр

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

вот один человек написал, я тоже так думаю.

понятно что к последним протестам в москве и в минске я отношусь скептически. но пусть шатают.
понятно, что большинство московских протестующих не знают правильного ответа на вопросы "чей крым?" и "какая война на дамбасе". но пусть протестуют.
понятно что народный вождь по фамилии дневальный, вне зависимости от того что он сам о себе по этому поводу думает - часть системы. не был бы частью - уже давно убили бы или из гуманизма посадили бы лет на 15.
но ведь и нобелевский лауреат михаил сергеевич был частью системы. он просто захотел ее чуть-чуть улучшить путем косметического ремонта, а дальше уже "процесс пошел". вот и сейчас пусть пойдет. там посмотрим.
как говорил горби, главное - нАчать.

 

#519 2017-03-27 12:42:59

Комендант
Сонцелікій Комендант гуртожитку

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Про Керченский мост:

https://drive.google.com/file/d/0B9C-DX … p=drivesdk


По команде "ОТБОЙ" наступает тёмное время суток!

 

#520 2017-03-27 18:43:29

Яша
Магистр

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

 

#521 2017-04-03 12:49:43

F-S
Злой особист...

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

питерский "железный змей"  ба-ба-х...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#522 2017-04-03 13:53:32

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Мне интересна реакция хуйла на взрыв. Очьконет или все же признает терактом????
Мне кажется шо это ИГИЛ за Сирию мстить начал. Не фсб как в 1999ом дома подрывали, чтоб в Чечне военную компанию возобновить.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#523 2017-04-03 18:12:42

Фокс
Anker-style

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

А мне режет в око реклама Лободы. Три года назад она тоже ездила туда же, почти одновременно когда и лорачька в Крым, но ту заулюлюкали, а эта затихарилась и типа патриотка. Ну хоть теперь все заметят, евроньюс через каждые 10 минут её показывает

http://i.cxpoh.com/small/e9825c3231a22ed5d78111b169859119.jpg


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#524 2017-04-04 12:36:33

Ослик Иа
Бакалавр

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

Что-то задерживается информация про обнаружение визитки Яроша на фарси.

 

#525 2017-04-04 13:23:09

F-S
Злой особист...

Re: Ось і прийшла пизда паРаші !!!!!!!!

не-не-не не задерживается, а просто заглушили (что странно конечно) - дет вчера видел комент какого-то еблана из следкома, что они не исключают никаких версий, в том числе что могли действовать диверсанты из радикально настроенной части населения соседних стран....   Как бы такой толстый намек...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

Board footer