21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2015-10-08 16:33:42

DonKiHot
[banned]

Кантора на Саксаганського 8(063)923-43-43

Доброго дня, шановне панство!
Мій перший атчьот, так шо суворо не судіть.
Ітак волею судьби малювалась в мене одна стрелка в центрі. Я собі подумав, щоб не даремно їхати в той вулик та вбити відразу два зайці було вирішено знайти хвейку по дорозі та перед зустріччю зняти напряженіе, яке зібралось та тягнуло яйця донизу.
І так, посредством Гугла була знайдена наступна канторка http://relaxportal.biz/27388/. Дівки на фотках зачьотні, при зізвоні милий голосок відповів, що я можу приїжджати на потрібний мені час, всі чотири хвейки вільні. Добравшись до вказаного будинку на Саксаганського при повторному зізвоні мені були видані явки паролі для доступу до лігва розпусти. Двері мені відчинила Света, побачивши та оцінивши її подумав, що нормуль. Зайшовши до хати роздивився. Квартира після хорошого ремонту все свіженьке. Мені були запропоновані тапочки та чай. Сьорбаючи чайок на кроваті до мене вийшло 3 хвейки Света, Яна та Настя. Аня вже була зайнята іншим камрадом, які розмістились в сусідній кімнаті.
Із запропонованих мені варіантів мій вибір пав на рудоволосу Свету, яка відчинила мені двері та зробила чай.
Обсудивши тривалість програмки та мої побажання попросила гроші вперед, залишивши гроші на тумбочці, пішов в  душ. Ванна нова, є гель для душу хлорки не побачив. Цікава деталь в ванній, вікно було привідчинене і відкривався вид на Володимирську вулицю ))), може й мою сраку було видно через нього хз)))kol/bm
Після прийняття мною душу до нього пішла Свєта. Грошей на тумбочці вже не було.
Повернувшись вона скинула рушник та я побачив непогану фігурку та цицьки. Цицьки правда були моловаті 1-1,5, але не обвислі. Є одна особливість в неї дуже чуйні соски тому каже краще за піську мене чіпай ніж за груди, від чого я теж не відмовився. Почала піднімати мого бійця поглажуванням та подрочуванням. Боєць освоївся в обстановці та почав підніматись. Резину натягнула ротом трохи допомогаючи руками. Сосе нормально бере різний темп другою рукою гладить яйця та анус. Зрозумівши, що довго не протримаюсь було запропоновано перейти до іншого виду секса. Поставивши її раком почав заходити в основну проміжність. Досить тугенька, користуеться лубрикантом попросила щоб сильно не поспішав, каже: Размер у тебя не децкий ))) kol/bm. Зайшовши до упора почав набирати темп, озвучка якась проскакувала думаю оригінал. Довго не зміг терпіти та через 3 хвилини приплив. Ліг на кровать вона сказала шоб я відпочивав, взяла вологу серветку та сама зняла гандон і витерла мені хуя. Хотів піти на другий захід, але вона своїми теревенями на різні теми забрала в мне хвилин 10, я так розумію дєвка прохавана та 2-й раз підставлятись не хотіла. Тому було вирішено йти в душ та й валить на стрелку.
Тепер оцінки:
ТТХ (тактико-техніческіе характеристікі) - 4, руденька, десь 175 см, зросту, 60-65 кг, груди 1-1,5, гарна срака,
КС (классический секс) - їбав раком, вид чудовий піся вибрита тугенька на 4+
МН/ЄВРО (мин нет/Єбля В РОт) - 4 бувало й краще.
Відношення до клієнта - 4 , хоче догодити, ввічлива. Бал мінуснув за довгі теревені, які відбирають проплачений час.
ШГ/ЄС/ШокоОко/Вулик (шеколадный глаз/Єбля Сракі) - не цікавився
ЦВ(цена вопроса) - 250 грив під години .
Чи піду я ще? Звісно піду, там є ще кого повертіти та й місце знаходження разполагає.
Рекомендації. Можу рекомендувати шановному панству!
P.S.: Хочу спробувати ще інших хвейок, після чого відпишусь

#2 2015-10-08 17:03:02

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Кантора на Саксаганського 8(063)923-43-43

http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=12685

Автор пиарщик, имхо.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

#3 2015-10-09 11:57:37

DonKiHot
[banned]

Re: Кантора на Саксаганського 8(063)923-43-43

Чому такі думки в шановного gsm ?
Це через те, що я все детально описав?

#4 2015-10-09 19:52:54

Re: Кантора на Саксаганського 8(063)923-43-43

DonKiHot написал:

Чому такі думки в шановного gsm ?
Це через те, що я все детально описав?

Не, все из-за того, что проскакивает запах шмоньки Дульсинеи из твоей малявы.... Или с пизды пьешь... Одно из трьох....


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

#5 2015-10-09 22:31:20

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кантора на Саксаганського 8(063)923-43-43

Ідальго, не переймайся. Якщо виявиться, що "ти не стукач, а чєсний фраєр", то поставимо твого Росінанта до нашої стайні. А ТО до нас постійно усіляка сутерська гидота в камради лізе. Пьозди свої пропагує. А в нас тута не ринок генітальної продукції, а клуб за уподобаннями. Ну, ти той, пиши ще, чілішолі, подивимось, що ти за "лицар сумного образу"...


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

Board footer