21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2016-03-23 02:34:14

Petrovich
Нобелевский лауреат

Була спiвачка, а теперь нема.

"УБЕРИТЕ ЗЕМФИРУ"


Из моей головы,
Из газет, из эфира
Ничего не прошу удалять,
Но прошу, господа,
Уберите Земфиру.
Уберите Земфиру, блядь!

Не твори себе бога,
Героя, кумира!
Не создай себе ложный мирок.
И пожалуйста, блядь,
Уберите Земфиру,
И к хуям этот русский, блядь, рок!

Пусть Науменко с Цоем
Покоятся с миром,
А живым –
Хлеб насущный днесь даждь.
До свиданья, ромашки –
Вместе с флагом парашки
Уберите Земфиру, блядь !

(с)Артем Полежака


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#2 2016-03-23 05:13:13

F-S
Злой особист...

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Ну судя по детальному разбору ситуации там не все так однозначно...
http://espreso.tv/article/2016/03/22/zr … u_vilnyusi


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#3 2016-03-23 14:32:40

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Я не тiко про цю конкретну спiвачку. Я про бiльш про свое бачення.. Всi отi табаковы, куеки, газманови, Тим бiльш кабздони з лiхутами- ix вже нема. Вони згнили.. В хуйлостанi.. Хай спiвають бурятам i страждущiм ростовчанам, народженим од союза паровоза з лайфньюс (це я майже спиздив в одного блогера тiпа Горького  Лука.)
A та, про яку виклав строки А.Полiжаки, мала усi можливостi у вiльнiй краiнi, що до речi, кров'ю заплатила за незалежнiсть, не показывать фак нашому прапору, i Тим, хто  щиро приiхав издалека на ii виступ.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#4 2016-03-23 14:51:03

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

У себе в гаремi я просто розпорядився, шоб блять не чув спiвакiв з ординською мовою.
Блять, заiбали москалi своiми пicеньками нiпрошо.
Доньку,  Пiтровну , i oнуку виховую на Пiнкфлойдi Цеппелiнах та  мicтами на Макару, хочу i росейскомовний..
З москалями треба стiну, навiки.
Вкрасти, насрать, пробухать вкрадене.. потiм лiзти обнiмаця, тiпа: "мы бухие были, с кем не бывает, то все буряты, они же не рузские,..а мы же одной крови.."
Нiхуя.
Ми рiзнi.
Якось так сталось, шо тiки на свiй вik я зрозумiв, шо ВСI  москaлi - то орда.
У нас теж багато гамна, ну то вже наша проблема...
Продовжувать можна довго, але ти всьо поняв, ФС..


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#5 2016-03-23 22:05:55

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

На мою думку все дуже просто. Після того як їй трохи "накрутили хвоста" за її недавні витівки з нашим прапором у Грузії, баба конкретно сциканула, що їй конкретно "перекриють кисень" у мордорі. От і весь "хуй ло копійки". Чи зневажати звичайну примхливу бабу за те, що вона сциканула? Думаю не варто. Всцикалися від страху отримати від влади по єблу і набагато більш мужні та відомі постаті, ніж ця "зірка місцевого розливу". Ніколи не був її шанувальником, тому мені абсллютно похуй, що вона зробила, або не зробила будь де та будь з ким/чим.
Але я згоден з Петровичем взагалі. Мордорську попсу "нахуй з пляжу (ТВ, радіо, концертні майданчики)". Особливо усю ту пиздоту, яка лиже анус хуйлу - аж захлинається власною слиною. Це стосується усього хуйлостанського контенту низької та середньої якості. Шедеврів світового мистецтва та літератури це не стосується. Вони, як культурне надбання всього людства, поза політикою. Всім росіянам, які підтримують Україну - однозначно велкам! І не тільки артистам.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#6 2016-03-24 11:17:35

rodik
Студент

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Да, похоже, фсб провела работу и сделали предупреждение....


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#7 2017-11-15 06:21:58

Фокс
Anker-style

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

К повалийше,  лорачьке и лободе добавилась народная артистка и Герой Украины
София Ротару. Помощница лошади лаврова вручила ей статуетку, и та сказала расиянам ""спасибо вам за вашу любовь, я счастлива"" Наверное она не имела ввиду десятку тысяч смертей, два миллиона беженцев,  руины, оторванные руки ноги...она счастлива,  что хоть она не ощутила на себе братскую любовь


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#8 2017-11-15 06:36:01

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Ротарка живет под Ялтой в особняке. И счастлива шо донские казачки не отобрали.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#9 2017-11-15 06:57:09

F-S
Злой особист...

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Тада, тоже глаз резануло на днях...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#10 2017-11-15 09:14:07

КАХА
Студент

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

тварюка продажная!!!!!

 

#11 2017-11-15 10:13:00

rodik
Студент

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Она в отличие от остальных поет даже в рашке на украинском языке


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#12 2017-11-15 12:01:16

Фокс
Anker-style

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

Ну и что? Репертуар песен и язык общения не одно и то же. У неё есть песни и на молдовском, разучить и спеть можно на любом в принципе, при чем не зная сам язык даже. И даже получив стекляшку из рук захаровой, если бы она сказала "Дякую!" Или мерси, данке, или вообще шноракалутсьюн, все равно ключевое остается она поет в рашке


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#13 2017-11-15 19:19:01

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Була спiвачка, а теперь нема.

За все буде кара... Ну , як отому, який давно вже вмер від раку головного мозга, а узнали ми тіко січас. А фамілію називають не буду - бо тих фамілій у черзі багато, блять.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

Board footer