21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2016-12-12 16:20:09

fedot
Доцент

Гадя Савченко?

З Тві:

Баллончик в руке - спрей от ожогов! Ожоги (от коктейлей) были только у мусоров! Ваша Гадя...
https://pbs.twimg.com/media/CzfNlErWgAAMLUu.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CzfNla6W8AA4GKl.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CzfNlv2WEAQgBpJ.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#2 2016-12-12 16:28:28

ShanSon
Магистр

Re: Гадя Савченко?

Эта блядина себя уже и так полностью выдала!

 

#3 2016-12-12 16:44:13

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

А тепер саме цікаве:
тобто коли був Майдан, ця сука була мєнтовським чи СБУшним стукачом. Ну ОК.
Коли її "викрали", де були її босси? Тут, в Україні чи здриснули в кацапстан?
Якщо здриснули - то ж могли наші спецслужби зрозуміти, що викрадення могло бути інсценоване і гадя продовжує працювати на своїх босів у екзилі? Так? Тоді питання до наших спецслужб.

Якщо боси були в Україні - то чи могли вони розуміти, що Гадя продажна сука і вся ця історія зі співанням гімну за гратами - це постановка? так? Знов питання до спецслужб. Чи може вже до Петра?

За Гадю віддали двох кацарилих спецназівців, що вбили наших пацанів. Чи рівнозначний був обмін і чи розумів Петро на що йде, знаючи хто така Гадя насправді?

Блять, я хуєю з наших спецслужб... На кого вони працюють?


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#4 2016-12-12 17:21:56

Bmassage
Бакалавр

Re: Гадя Савченко?

ну шановне панство, шо ж ви так о герое Украини!!! а вдрух это банальный фотошоп.

 

#5 2016-12-12 17:27:14

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

Bmassage написал:

ну шановне панство, шо ж ви так о герое Украини!!! а вдрух это банальный фотошоп.

"это не фото это стоп кадр... есть хорошее видео.. его засекли уже когда гадя вернулась..."


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#6 2016-12-12 17:36:14

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

"Разгон майдан
Когда всех пиздят а она идет от мусоров
А потом есть видос, она кричала "что вы делаете,они же братья"


https://pbs.twimg.com/media/CzfXEM8XEAA4fvv.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CzfXEV2WQAEGqz1.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#7 2016-12-12 18:01:40

F-S
Злой особист...

Re: Гадя Савченко?

так  ей они братья kol/ag бля, еще с первых видео в зале суда, де она вся такая храбрая и неотпиздоханная до опухших почек, стоит и поет гимн, было подозрение шо не все там чисто. Ибо когда эта "голодающая" пухла от голода, остальных пиздил в камерах и дубинки в очко загоняли. Интересно, ее как бузину скоро грохнут кацапы, щоб на вальцмана повесить убийство неугодного типа политика?)))


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#8 2016-12-12 19:25:42

Яша
Магистр

Re: Гадя Савченко?

было еще одно интересное видео, сразу после как ее взяли. там наш герой поливает грязью наше государство и заявляет о выходе с вс. я, канешна, понимаю если это было сказано под угрозой, то там и не это можно было сказать, но не вяжется это с последующим героическим поведением. хуйня якась, короче)

 

#9 2016-12-12 20:25:34

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Гадя Савченко?

Бльо.. все пройде, пацани.. Моя доця iй листи писала в тюрьму..
А колись я iй розкажу,  шо то була Омана.
Але есть одне щастя: моя доця точно переживе Хуйла i бiльшiсть пiдхуйликiв!


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#10 2016-12-13 01:34:53

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

Насправді вся ця хуйня з Гадєю - це сплановане АП накидання гівна з мемою відвернення уваги від продєлок шоколадного бариги. Блять стидно, що повівся вчора як пацан ( Ця пиздота - ніхто і тратити час на неї не варто. Головний ворог відомо хто і Даля про це вчора завуальовано сказала


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#11 2016-12-13 07:14:19

MAX
Бакалавр

Re: Гадя Савченко?

Вона їбанута на всю голову. Знаю людину яка була з нею в Іраку. Мав розмову ще з однією людиною яка була в тому бою під Металістом


«Баби на час, Forever only Rock'n'Roll»

 

#12 2016-12-13 07:17:48

Яша
Магистр

Re: Гадя Савченко?

надеюсь дно уже пробито...
http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/13/7129645/

 

#13 2016-12-13 08:06:16

Re: Гадя Савченко?

Хто в темі про Волю

http://i.cxpoh.com/small/44de8eaa37bc7ff8aff03fc8716c25ae.jpg


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#14 2016-12-13 09:03:59

ShanSon
Магистр

Re: Гадя Савченко?

Кто-то может мне тупому внятно разжевать, о чём можно и нужно договариваться с боевиками? С теми, кто убивал наших парней, кто при поддержке москвабада откусил от Украины кусок территории?? Вот о чём с ними договариться? Проводить выборы и садить захарченко с плотницким в Раду? Это ж пиздец! Во всём мире принято с террористами ни в какие переговоры не вступать, а тупо их мочить, иногда, к сожалению, с жертвами со стороны заложников! Вот о чём с ними "НУЖНО ДОГОВАРИВАТЬСЯ"???? Что за хуйню нам втирают?

 

#15 2016-12-13 09:07:02

Re: Гадя Савченко?

ShanSon написал:

Кто-то может мне тупому внятно разжевать, о чём можно и нужно договариваться с боевиками? С теми, кто убивал наших парней, кто при поддержке москвабада откусил от Украины кусок территории?? Вот о чём с ними договариться? Проводить выборы и садить захарченко с плотницким в Раду? Это ж пиздец! Во всём мире принято с террористами ни в какие переговоры не вступать, а тупо их мочить, иногда, к сожалению, с жертвами со стороны заложников! Вот о чём с ними "НУЖНО ДОГОВАРИВАТЬСЯ"???? Что за хуйню нам втирают?

Гадя мусує тему що це ії борг перед бранцями, бо ії звільнили а вони досі в полоні...хоча авжеж всі розуміють що це хєрня...


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#16 2016-12-13 09:07:58

ShanSon
Магистр

Re: Гадя Савченко?

Мольфар Опанас написал:

ShanSon написал:

Кто-то может мне тупому внятно разжевать, о чём можно и нужно договариваться с боевиками? С теми, кто убивал наших парней, кто при поддержке москвабада откусил от Украины кусок территории?? Вот о чём с ними договариться? Проводить выборы и садить захарченко с плотницким в Раду? Это ж пиздец! Во всём мире принято с террористами ни в какие переговоры не вступать, а тупо их мочить, иногда, к сожалению, с жертвами со стороны заложников! Вот о чём с ними "НУЖНО ДОГОВАРИВАТЬСЯ"???? Что за хуйню нам втирают?

Гадя мусує тему що це ії борг перед бранцями, бо ії звільнили а вони досі в полоні...хоча авжеж всі розуміють що це хєрня...

С гадей всё уже и так понятно. Но разговоры про договориться с боевиками идут уже давно.

 

#17 2016-12-13 09:16:22

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

ShanSon написал:

Что за хуйню нам втирают?

Це все фінти хуйла для того, щоб відпетляти від санкцій.
Як тільки ми перестаємо вважати його агресором і починаєм офіційно вести діалог з обізянами - відразу хуйло мордою своєї говорящої лошаді почне кричати на весь світ, що ми де-факто визнали, що у нас громадянський конфлікт, тіпа розбирайтеся самі, а ми нє прі делах, а тому і санкції снімітє.

Отредактированно fedot (2016-12-13 09:17:48)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#18 2016-12-13 09:20:42

ShanSon
Магистр

Re: Гадя Савченко?

fedot написал:

починаєм офіційно вести діалог з обізянами

Предмет диалога??? Они уйдут с донбаса и оставят всё Украине? Они сядут в зРаду и будут тут мутить воду? О чём с ними договариваться? Вот этого я не могу понять(((

 

#19 2016-12-13 09:26:16

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

ShanSon написал:

fedot написал:

починаєм офіційно вести діалог з обізянами

Предмет диалога??? Они уйдут с донбаса и оставят всё Украине? Они сядут в зРаду и будут тут мутить воду? О чём с ними договариваться? Вот этого я не могу понять(((

Шансоне, ну я не гадя і теж не знаю про що можна говорити з обізянами.
Знаю, що хуйло із лошадью дуже хочуть поставити світ перед фактом, що офіційний Київ пустив за стіл обізяну


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#20 2016-12-22 12:47:21

Re: Гадя Савченко?

Викинули вже Гадю не тільки з Батьківщини, а і з ПАСЕ:

http://censor.net.ua/video_news/420569/ … pase_video

але мандат в неї ще є.


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#21 2016-12-23 13:44:26

F-S
Злой особист...

Re: Гадя Савченко?

Хоть и дохуя букав, но интересный репортаж. И про гадю тоже есть чо почитать

http://news.online.ua/762933/savchenko- … ko-v-rade/


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#22 2017-01-20 12:14:19

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

https://pbs.twimg.com/media/C2nOJd0WIAEJdBG.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#23 2018-03-22 13:07:54

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Гадя Савченко?

Фєдя, прошу твою "розшифровку" останніх подій. Бо таке діється, а в нас тут "тіш да гладь". В мене скоро голова лусне від цього "шапіто", хоча тема шапіто мені й близька. Схронівці знають kol/ab
Прошу всіх бажаючих висловитися з приводу останніх новин по Савченко.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#24 2018-03-23 12:00:03

fedot
Доцент

Re: Гадя Савченко?

До уваги Доценту Лінгвістичного Факультету і інших свідомих громадян ресурсу.
Нижче - авторитетна думка з приводу Гаді. Я її розіділяю у частині, виділеної жирним шрифтом та рекомендую додати у курс української лайки для всіх слухачів факультету, а особливо для деяких несвідомих креведок з маріуполя.
Від себе по суті питання скажу таке: маємо гарно зрежисовану виставу, у якій нас знову намагаються пошити у дурні, заодно маргіналізувавши усіх, хто виступає проти влади бариг. Ти проти бариг - значить ти за Гадю. Десь так.

---------
(С) Антон Ходза

Ще раз уважно подивився відео ГПУ там де Савченко і Рубан з Березнем труть.

Ще більше припекло від Рубана, тобто перепрошую від Гарбузюка.

"На первом етапє києвлянє віходят на уліцу. Как? Мі іх вігонєм".

"УкрАинская земля"

Переговорщік бля з Захаром.

Курвий син, чмо їбуче. Ти ким себе взагалі вважав, хуйлуша? Мопс ти, собачий депутат. Стратег великий. Комбінатор, курва.

Вижене він киян на вулицю. УкрАінская зємля. Анус ти мавп'ячий, залупа з бородою.

Кого ти бля виганяти зібрався, гном-хуєкрад? Яка земля? Який Захар? Ти хто такий взагалі?

Ти, курва, творожок. Пісюн гарбузяний. Хто тобі сказав, що у тебе мізків твоїх засохлих вистачить такі проекти робити? Чмо чєлябінське, ти чого собі уявив, що ти можеш долями мільйонів українців гратися, вирішувати, кому померти, а кому жити, як для нас краще, а як гірше.

Ти хто? Ти звідки взявся? Ти чому вирішив стільки на себе взяти, чорт ти гаражний?

І ще цю істеричку скажену за собою потягнув. До неї ті самі питання.

Жанна-мати-її-Д'Арк та Жан-дерти-тебе-в-сраку-де-Мец.

kol/bj kol/bj kol/bj kol/bj


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#25 2018-03-23 12:55:33

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Гадя Савченко?

Блєск kol/ag
Про виставу. Це преше, що приходить на думку, коли відбувається подібне. Дивлюся зараз пряму трансляцію суду, що обирає захід стосовно Савченко. Адвокати єбуть "піонерів" прокурорів у всі фізіологічні отвори. Буду дуже здивований, якщо її "закриють". Зараз перерва. Перед самою перервою, вже без присутності судді, почалася лайка між сторонами. Надя охрестила когось (мабуть одного з прокурорів) промовистим епітетом "долбойоб" kol/ag Голосно, на всю залу.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

Board footer