21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#26 2017-05-22 20:28:58

UZ
Доцент

Re: Мамба накрылась пиздой следом за вк,ок,мылору

А я підтримує блокувангя цих ресурсів. І якщо буде потрібно то і інших які працюють проти незалнжності моєї України. І тут нема ніякої диктатури. В нас іде війна і третина нашого населення чекає поки прийде хуйло. А ці блядські руссєті кординують ту вату.
Єдина корсть з вк що там мясо можна знайти. Але для блага країни я справлюсь з цим дискомфортом.
А що до федерелізації, то це  ожливо і непоганий сценарій розвитку дердави. Але надаль не зараз. Кали повиздихає вата, років так через 30, при умові що дадуть вирости адекватному, освідченому поколінню що не знало рабства як ми з вами, можна і федерелізацію. А зара війна, агресор ще сил ний і вже точно використає це проти нас. І не забуваєм про таку істину як: Раздєдяй і властвуй. Ми сильні коли разом. Якби то що каже Фуц відбулось, то Харківської, Запорізької, Миколаївської а може і Одеської області вже б не було у складі України. Дуже вже там багато безмлзглої вати.


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#27 2017-05-23 18:31:24

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Мамба накрылась пиздой следом за вк,ок,мылору

Юзу + 100500


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#28 2017-05-23 18:55:01

Re: Мамба накрылась пиздой следом за вк,ок,мылору

UZ написал:

А я підтримує блокувангя цих ресурсів. І якщо буде потрібно то і інших які працюють проти незалнжності моєї України. І тут нема ніякої диктатури. В нас іде війна і третина нашого населення чекає поки прийде хуйло. А ці блядські руссєті кординують ту вату.
Єдина корсть з вк що там мясо можна знайти. Але для блага країни я справлюсь з цим дискомфортом.
А що до федерелізації, то це  ожливо і непоганий сценарій розвитку дердави. Але надаль не зараз. Кали повиздихає вата, років так через 30, при умові що дадуть вирости адекватному, освідченому поколінню що не знало рабства як ми з вами, можна і федерелізацію. А зара війна, агресор ще сил ний і вже точно використає це проти нас. І не забуваєм про таку істину як: Раздєдяй і властвуй. Ми сильні коли разом. Якби то що каже Фуц відбулось, то Харківської, Запорізької, Миколаївської а може і Одеської області вже б не було у складі України. Дуже вже там багато безмлзглої вати.

Підтримую сказане.
Про федералізацію - так// не на разі зара/
Про ВК - блокувати сайти і все російське тре було три роки тому - весною 2014. А зара все виглядає як пошук відьом. Варто зайнятися їм серйозними речами - колючу проволоку кллепати шо лі/ А сайти - то як перданути в лужу і чекати цунамі.


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

Board footer