21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2017-12-05 13:49:13

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Свободу Міхо!

Свабоду Юрію Дєтачкіну Міхо!
Пєтя, бля, зовсім зажерся нах! Мало йому того, що єдиний орган силовий, що реально бореться з корупцією намагається "поставити раком" та мати його в будь який час та в будь якій позиції, коли заманеться, так він вирішив ще й Мішу Саакашвілі запхати до цугундеру. Нє, ну ясно, що ти падло майже всіх силовиків "під рядном зі свого хуя годуєш", але ж якусь межу ж треба знати! Йопт! Нахуй шоколадного баригу! Ситнику та Холодницькому респект. Єбіть у сраку різних "авакових" та їх оточення! Йдіть у своїх справах до кінця та на саму гору піраміди влади.
Мені оця ситуйовина, коли люди відбили Міхо від ланцюгових псів Пєті - просто бальзам на рани. Луцика з його "пльонками про Міхо та Курченка" (дуже схоже, що це підробка) та "жінкою 3-го тисячоліття" нах, разом з "шоколадним зайцем, ласкавим мєрзавцем!
Слава Україні! Імпічмент шоколадному баризі!
А щодо Підмахової Пімахової, так в неї ж на лобі написано "я бухаю, єбуся та беру хабарі", тут і оптики ніякої не потрібно, щоб це побачити kol/bc


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2017-12-05 14:11:57

rodik
Студент

Re: Свободу Міхо!

Згоден. Така повідінка з колишнім президентом іншої держави, відомим у світі діячем -це  бля, могли зробити якісь недалекоглядні чуваки... я не пом'ятаю у 20 сторіччі шоб колишніх президентов паковалі, яка ганстера 30-х років - Без поваги та піітету.


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#3 2017-12-05 16:25:41

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Свободу Міхо!

Послухав виступ Луцика у верховній зраді. Суб'єктивно - не вірю жодному його слову. Якщо ті записи, що показували, справжні, то Міхо довбойоб. А він мені довбойобом аж ніяк не здається. Шавки з БПП та народного фронту кинулися навипередки лизати жопу своїм працедавцям та співати осанну Луцику. Парубій надавав слово переважно представникам "коаліції". Від опозиції отримали слово лічені депутати. Це мене ще більше впевнило у фабрикації всього цього лайна.
Якщо Міхо дійсно домовлявся з Курченком - буду сильно в ньому розчарований. В Міхо, не в Курченку kol/ab Та ще й жОпоБлок тихесенько та акуратненько потягнув мазу за Луцика (читай за Пєтю) в цій справі. Це ще більше насторожує проти справи Міхо.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#4 2017-12-05 17:55:15

F-S
Злой особист...

Re: Свободу Міхо!

Эрик, а мысля что жопоблок потянул мазу за бпп для того, чтоб укрепить таких, как ты в мысли, что Рафикмихо ниуачомнивинават и тем самым приблизить реализацию плана с пленок, не приходила в голову?)

Мишаня жил таки в очень «аскетичной» халупе в центре Киева с персидскими коврами - тоже мне борец с коррупцией и алигархами.

З.ы.: петю не выгораживаю - он реально тормоза проебал и чудит уже похлеще овоща, но и мишаня далеко не подарочек и пленочки могут таки быть правдивыми...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#5 2017-12-05 21:08:30

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Свободу Міхо!

Якщо справжні - хуйово. Мав надію, що хоча б цей не продається kol/ac


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#6 2017-12-05 21:28:38

rodik
Студент

Re: Свободу Міхо!

На війні всі засоби хороші... УПА теж боролась з комунізмом за незалежність, німцв були тимчасовими союзниками. Необхідно дивитись за що, а потім как... покідьків благородством душі не переможешь.


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#7 2017-12-05 21:35:25

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

О..  пока ніч- можна попіздєть. На мою думку Міхо- потіряв орієнтацію. Був в Одесі губєрнатором , тіко по блядям ходив і в автобусах піарився. А майдани збирають люди, а не автобуси з проплаченими протестантами. За Правий Сектор - життя віддам. За Яроша. А Міхо- брєд.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#8 2017-12-06 06:17:33

fedot
Доцент

Re: Свободу Міхо!

Хлопці, читаю вас і розумію, що бариги таки домоглися свого - роз"єднали людей, посіяли сумніви, розбили на табори прихильників/противників певних політичних персонажів. Не буду писати кому це вигідно, я думаю це й так зрозуміло. Не залежно від того, хто такий Міхо - я сьогодні був там, де мав бути. Мусорам та екс-беркутам прості кияни сьогодні в чергове показали їх місце. Подивився їм у очі - там страх перед людьми. Проти нас они точно не підуть, про що тихцем відводячи очі казали. За баригу ніхто з них не буде жопу рвати. Король голий. І це гарна новина. Зараз головна мета - відбити атаку шоколадних блядєй на НАБУ та домогтися створення незалежного антикорупційного суду. Далі буде видно...

Щодо плівок ІМХО: якщо навіть допустити, що вони правдиві на 100% - то якого хуя луцик арештовує за одну розмову ні про що Міхо з персонажем, якого сам же весною зняв з міжнародного розшуку? Хто такий взагалі цей Курченко? Чувак, якого бариги роділи, розпиздили його активи та вигнали нахуй з України? Ну ОК. А хто такий Фірташ всім відомо? А як щодо того, щоб баригу закрити за тією ж статтею, що і Міхо, за те, що зустрічався (!!!) у Відні з Фірташем, що був під слідством ФБР та у розшуку Україні??? Про що вони тоді на зустрічі терли? Про погоду? А як щодо того, що подільник овоча зараз голова фракції БПП, а  ще один персонаж Олєг, що мав винести "козла" - права рука Юри Єнакієвського? Вони часом не члени ОПГ??? Закон або один для всіх, або нехай ті, хто знімає всяку хуйню, йдуть нахуй з посади і не ганьбляться. Це я так дуже м"яко ще сказав. Вибачте, якщо когось образив.

PS Щодо персидського килима у Міхо. Припустимо, у мене теж є вдома такий килим і колона. Ну і що з того? Госдєп мішані платить ЗП 20 тис косарів щомісяця. За такі гроші він може собі дозволити килим за 3 штуки

Отредактированно fedot (2017-12-06 06:33:07)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#9 2017-12-06 07:10:28

fedot
Доцент

Re: Свободу Міхо!

http://i.cxpoh.com/small/6d2894cd66294fc6a3df6327d6e133e8.jpg

До речі, бачив там вчора цього підора, що у 2013 р. допомагав двом іншим підорам (один з яких у повному сенсі цього слова) Колі Княжицькому та Портнікову рейданути TBi на користь овоча. Крутився біля мєнтів

Отредактированно fedot (2017-12-06 07:16:27)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#10 2017-12-06 10:56:13

rodik
Студент

Re: Свободу Міхо!

Як що ці горші допожуть добудувати антікорупційну машину (набу+суди)- я за! Як що пом'ятає, то Міхо посадив свого другана, міністра оборони, який мав думку, що він помог Міхо у революції,  тепер він може стати решалом...
Взагалі маю думку, що Петя кинув Міхо: запросив до нас, дав громадянство, дав посаду, з метою зробити його своїм решалом або щоб Міхо торгував обличчам (перед інвесторами) і не втручався до реальних справ. Але не зміг Міхо контролювати, бо у нього більші амбиції, ніж набити кармани. На той світ бабло не переведешь. Тепер Михо ображений за це на петюню. Міхо буде дратись до останньго, всіми засобами.

Отредактированно rodik (2017-12-06 11:04:28)


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#11 2017-12-06 12:52:45

Ослик Иа
Бакалавр

Re: Свободу Міхо!

Как-то все совпало, и Миша уже надоел, и НАБУ распоясалось и нечем отчитываться по майдановским делам, и суды по коррупционным делам не принимают решения - ну самое время раскрыть заговор, найти Руку Москвы и Януковича! А как сам Петя перетирал с пранкерами вместо Назарбаева? А про пленки Мельниченко забыли, а кино с Мусийчуком?

 

#12 2017-12-06 13:14:40

fedot
Доцент

Re: Свободу Міхо!

Нащот рафіка:
біля нього крутиться хуйова туча різних людей. Деякі входять у близьке оточення. Як той чувес, що нібито брав бабло у сбушника, що прикидався людиною куріци. Але не потрібно якості тих людей проектувати на ще когось. Кожна людина нехай сама за себе відповідає.

Щодо жадібності Міши: я в те, що він гріб під себе бабло у житті не повірю. Він людина не того складу, не барига.
Є люди, які стають супербагатими, бо мають бабло як сенс життя. Приклади - шоколадний та овоч. Міхо ж якби хотів цього - давно міг би стати мультимільйонером. Але щось мені здається, що він, як і відомий американський винахідник хорватського походження Тесла, маючи всі можливості стати багатієм, помре у бідності. Гроші для нього - засіб існування та можливості реалізації своїх політичних амбіцій. Яких у нього будь здоров


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#13 2017-12-06 13:39:40

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

Вода у ступі. Ви мені скажіть, панове, кого бачите Президентом. Який бачите баланс у Верховній Раді. Чи зможе ваш новий президент.шось робить в Україні за діючою конституцією?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#14 2017-12-06 13:40:48

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

Міхо- паяц. Ніхто не проголосує за верхолаза. Це смішно.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#15 2017-12-06 13:43:05

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

А Йуля тихесенько жде, щоб рєйтінг піднять на фоні клоунів. Коротше, країну жде ще той цирк. А кукловоди з мокшані довольні, руки потирають.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#16 2017-12-06 13:46:56

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

Бачу Яроша в тандемі з Вакарчуком. Відомі люди, патріоти, більш менш не пов'язані зобов'язаннями перед олігархами.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#17 2017-12-06 18:42:33

Re: Свободу Міхо!

fedot написал:

Хлопці, читаю вас і розумію, що бариги таки домоглися свого - роз"єднали людей, посіяли сумніви, розбили на табори прихильників/противників певних політичних персонажів. Не буду писати кому це вигідно, я думаю це й так зрозуміло. Не залежно від того, хто такий Міхо - я сьогодні був там, де мав бути. Мусорам та екс-беркутам прості кияни сьогодні в чергове показали їх місце. Подивився їм у очі - там страх перед людьми. Проти нас они точно не підуть, про що тихцем відводячи очі казали. За баригу ніхто з них не буде жопу рвати. Король голий. І це гарна новина. Зараз головна мета - відбити атаку шоколадних блядєй на НАБУ та домогтися створення незалежного антикорупційного суду. Далі буде видно...

Щодо плівок ІМХО: якщо навіть допустити, що вони правдиві на 100% - то якого хуя луцик арештовує за одну розмову ні про що Міхо з персонажем, якого сам же весною зняв з міжнародного розшуку? Хто такий взагалі цей Курченко? Чувак, якого бариги роділи, розпиздили його активи та вигнали нахуй з України? Ну ОК. А хто такий Фірташ всім відомо? А як щодо того, щоб баригу закрити за тією ж статтею, що і Міхо, за те, що зустрічався (!!!) у Відні з Фірташем, що був під слідством ФБР та у розшуку Україні??? Про що вони тоді на зустрічі терли? Про погоду? А як щодо того, що подільник овоча зараз голова фракції БПП, а  ще один персонаж Олєг, що мав винести "козла" - права рука Юри Єнакієвського? Вони часом не члени ОПГ??? Закон або один для всіх, або нехай ті, хто знімає всяку хуйню, йдуть нахуй з посади і не ганьбляться. Це я так дуже м"яко ще сказав. Вибачте, якщо когось образив.

PS Щодо персидського килима у Міхо. Припустимо, у мене теж є вдома такий килим і колона. Ну і що з того? Госдєп мішані платить ЗП 20 тис косарів щомісяця. За такі гроші він може собі дозволити килим за 3 штуки

Підпишусь під кожним словом/
То що Міхо когось там в Одесі єбав то говорить тіко про одне - у нього стоїть. І ВСЕ ПАЦАНИ!!!!!
Пизда, що себе іменує в ВК як Ламборджіні, говорила про те, що сама ходила сосати Міхо коли той був губернатором і ДО того, коли приїзджав до України.
Я ж бачив Міхо. Іздив до цього дядька на Музейний декілька разів. Ну, як барига з селедкою. Так от, бачив його особисто. Там реально майже 2 метри, ну, 190 точно. Плюс - кг120 не менше.
Так я так между прочім цій Ламборджіні кажу що типу якого він зросту, бо виглядає як путін. Так вона мені каже - Тю, вони грузини всі низенькі. Такий як ти, ну може просто товстіший))))))
То кому вона сосала.......??????????
Отаке.
Луцик - ссучений баригами очкрик.
Підорошенко - чмо
Луциківна - шмара
Юлька маладєц)))))


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#18 2017-12-06 19:19:42

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Свободу Міхо!

Просто Ебарь написал:

Юлька маладєц)))))

Згадав нашого незабутнього товариша Вроттердама kol/ac Ото б він порадувався, якби прочитав.
Радий бачити, що моє відношення до Міхо не поодиноке. Це надихає kol/ab


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#19 2017-12-06 19:46:24

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Свободу Міхо!

Petrovich написал:

Вода у ступі. Ви мені скажіть, панове, кого бачите Президентом. Який бачите баланс у Верховній Раді. Чи зможе ваш новий президент.шось робить в Україні за діючою конституцією?

Вирішив підтримувати політичну силу, яку буде підтримувати Міхо, якщо йому до того часу не "сплетуть лапті" в Україні. Не припускаю думки, що Міхо почне топити за ворогів України та приймати вказівки "із за парєбріка".
Новий президент у внутрішній політиці нічого й не має права особливого робити, бо в нас парламентська-президентська республіка, і функції президента стосуються оборони держави та зовнішньої політики. Те, що Пєтя тримає в своїх руках всю внутрішню політику через більшість в парламенті, виконавчу, судову владу та силовиків - це порушення конституції. ШокоБаризі на це насрати. Для нього головне у "списку Форбс" піднятися якомога вище. 
Головне, на мою думку, хто прийде в парламент та який буде уряд. А прєзік хай воює з москалями та керує дипломатами.

Petrovich написал:

Бачу Яроша в тандемі з Вакарчуком. Відомі люди, патріоти, більш менш не пов'язані зобов'язаннями перед олігархами.

А "Національний корпус" Білецького?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#20 2017-12-06 20:16:49

Re: Свободу Міхо!

Вакарчук -2,5%
Ярош - 1,5%

Хлопці не погані, але їх тандем - тіко на концерті!


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#21 2017-12-06 20:18:53

fedot
Доцент

Re: Свободу Міхо!

Нащот Білецького влучно сказала одна блогірша, коли 17/10, буквально за 3 дні після епічного факельного маршу на покрову,  на мітинг за антикорупційний суд та новий закон прр вибори не прийшло жодного рила від факелоносців з Азову: ТЕПЕР ВАМ ПОНЯТНО КУДИ МАЄТЕ СОБІ СВОЇ ФАКЕЛИ ЗАСУНУТИ???

Правий рух розвалений. Яроша, Тягнибока тупо купили.Білецький той взагалі ніколи не був самостійною фігурою. С14 ллє у очі лідеру Нового Вогню Різниченку кислоту (до речі - Різниченко один з небагатьох правих, хто відкрито підтримав Саакв та НАБУ). Отакі невеселі справи у правих. Барига кого треба купив, кого не треба продав, кого треба - посварив. Тягнибок зараз з пупсом зайняті Укрспиртом. Їм барига у вересні дав туди прмзначити свою людину. Щоб не плутався під ногами, поки будуть гасити НАБУ та Мішу. Погугліть самі, хулі там розказувать. Про Яроша теж хуйня якась проходила і не раз. До речі, надіюсь за контрацептива Туку тут вже ніхто на собі сорочку рвати не збирається?)) Щодо Славіка: його просувають ліваки. Мазу протягує Пінчук. Не знаю нахуя це потрібно Славі, але точно знаю нахуя Пінчуку. Також знаю, що мені не потрібні ні один, ні другий. Потрібен Піночет. Імхо


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#22 2017-12-06 20:36:44

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Свободу Міхо!

Гм... "Сильна рука"? А чим Піночет відрізняється від хуйла?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#23 2017-12-06 20:43:19

fedot
Доцент

Re: Свободу Міхо!

Еротоман написал:

Гм... "Сильна рука"? А чим Піночет відрізняється від хуйла?

Ерік, це кардинально різні люди. Піночет це офіцер, що мав честь, випиздив ліваків, посадив злодіїв  і навів порядок у країні, що привело її до процвітання. Хуйло - це злодій, кровопивця, азіат йобаний. От і вся різниця. Міхо це майже піночет, лайт версія )

Отредактированно fedot (2017-12-06 20:44:02)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#24 2017-12-06 21:15:37

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

Міхо в Одесі за рік не зміг 7 кілометр розрулить. Так і лишив Єнакієвському. Міхо- паяц. Класний чувак попіздєть , забухать, нє болєє.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#25 2017-12-06 21:42:58

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Свободу Міхо!

І ще одне: а шо там робить нєкто Сємєнчєнко) Ця мразь злила на повторних виборах Кривий Ріг Вілкулоїдам. Жирне піарне чмо.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

Board footer