21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2018-10-23 16:27:56

Hentai Boy
Студент

Апатія

Конбанва шановній спільноті. Сьогодні вперше за ен часу заглянув у форум. Хоча проблема наступна. Вже десь другий місяць спостерігаю тупу апатію до усяких фей.блядєй і ін. тобто не до всіх, але пропала жага відкривати нові маделі, лазити ото по києву, провіряти, писати відгуки. без сексу я не сиджу, маю його час від часу, при потребі, але в тих місцях по яких тут тонни переписано...пропала та мисливська жага та інтерес до відкриття! наприклад ввечері вертаюсь зайопаний з роботи, попереду дівчатко, попа вах, усе наливається, ручки тянуться, включається хвантазія...і тут бац -магазин з пивом...смачним...і бажання накатіть в ен раз сильніше, і думаєш ну його нах...я думав шо то сезоннне, і з настанням холодів гормони знов забуяють...та не сталося...тому розумію що толку від мене шановній спільноті вже нема ен часу, і коли він з*явиться незнаю...тому при потребі готовий так би мовити партбілєт на стіл...ба навіть читати дописи інших тепер впадляк... от така ху...ня малята(((

 

#2 2018-10-23 16:43:52

F-S
Злой особист...

Re: Апатія

Бывает... проходит... осень...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#3 2018-10-23 20:31:41

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Апатія

Бой, понімаєм. .. Але, як співали "Pink Floyd" - "прилив зміняється одливом". Всьо проходить. І це- тоже. Скблнх.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#4 2018-10-24 07:24:17

Макс
Студент

Re: Апатія

Hentai Boy написал:

Конбанва шановній спільноті. Сьогодні вперше за ен часу заглянув у форум. Хоча проблема наступна. Вже десь другий місяць спостерігаю тупу апатію до усяких фей.блядєй і ін. тобто не до всіх, але пропала жага відкривати нові маделі, лазити ото по києву, провіряти, писати відгуки. без сексу я не сиджу, маю його час від часу, при потребі, але в тих місцях по яких тут тонни переписано...пропала та мисливська жага та інтерес до відкриття! наприклад ввечері вертаюсь зайопаний з роботи, попереду дівчатко, попа вах, усе наливається, ручки тянуться, включається хвантазія...і тут бац -магазин з пивом...смачним...і бажання накатіть в ен раз сильніше, і думаєш ну його нах...я думав шо то сезоннне, і з настанням холодів гормони знов забуяють...та не сталося...тому розумію що толку від мене шановній спільноті вже нема ен часу, і коли він з*явиться незнаю...тому при потребі готовий так би мовити партбілєт на стіл...ба навіть читати дописи інших тепер впадляк... от така ху...ня малята(((

осень -  раз, пиво глушит тестостерон - два, возраст  - три,  у самого такая хуйня - четыре

 

#5 2018-10-24 09:18:47

ShanSon
Магистр

Re: Апатія

Шо за ванільний треш? Форум перетворюється на стрічку у ФБ кошатніц? Хентай, жопу в руки й на тренування! Через місяц-два себе не впізнаєш та й тестостерон буде через вуха булькати!!! Відставити соплі!!!

Отредактированно ShanSon (2018-10-24 09:19:26)

 

#6 2018-10-24 11:04:30

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Апатія

От апатии спасает тысяча гривен, заработаная в ночную смену на разгрузке ж/д вагонов с углем и потраченая на хорошую блядь !! kol/ab kol/bm


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#7 2018-10-24 14:58:16

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Апатія

Ага, в мене теж зараз якась слабкість в організмі з'явилася. Ото раніше стоячий хуй однією рукою запросто міг до низу відігнути, а зараз і двома не виходить... Шо за куйня!? kol/bekol/bn Але це за умови, коли довго не дрочив.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#8 2018-10-24 17:59:43

Re: Апатія

Я своими прокуренными и спитыми мозгами так нахуйблядь и не понял шо там сверху сука написано.
Перечитал курва два раза сука блеадь!
думаю - шо то у миня пальцы все в соплях. И вроду не дрочил и в нгсу не ковырялся.. а то от врхнего сука меседжа набралось.
Блядь, мужик, пиши такую хуету в газету Сельськитй час или эта..... Крестьянка нахуйблядь... Купи себе кошаков штук надцать нехай обдсырают и обссыкают те берлогу и будет те девичье щастье.. Хуй свой блядь, так как он тиье как я понял и не нужен - может повесить в шкафу на вешалке!!!!!
ТАК БЛЯДЬ ВЫЙДИ СУКА НА УЛИЦУ,  БЛЯДЬ  ПОКУРИ ТАРВЫ, ВЫПЕЙ ВОТКИ, ПОБЛЮЙ НА ТРОТУАР, ДАЙ КОМУ ТО В МОРДУ, ПОЛУЧИ САМ!!! ПОШЛИ НАХУЙ МЕНТОВ И С ГОРЛА ПОЛЛИТРА ВЛЕЙ ИНА ГЛАНДЫ, А БУТЫЛКУ ЗАКИНЬ КОМУ-ТО НА БАЛКОН - ПРОСНЕШСЯ В ОБЕЗЬЯННИКЕ КАК ОГУРЧИК!![!!
ЧЕРЕЗ ТРИ СУТКИ ХУЙ СТОЯТЬ БУДЕТ, НА БАБ ПОТЯНЕТ И ДИПРЕСНЯК ПРОЙДЕТ НАПРОЧЬЮ. КСТА, ДИПРЕСНЯК ПРОХОДИТ ПОСЛЕ ВТОРОГО УДАРА МЕНТОВСКОЙ АМАЗИЛОЙ ПО ПОЧКАМ!
БЛЯДЬ, МУЖИКИ, СКОРО ВАЗЕЛИН ПОКУПАТЬ БУДЕТЕ С ТАКИМИ МАЛЯВАМИ


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

Board footer