21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Жмакаем за кого топим:

Нацык азовский (Билецкий)
1% - 1
Врач-дерьмо_толог, член фармацевтической мафии (Богомолец)
0% - 0
Кандидат повисеть в петле на своей вышке (Бойко)
0% - 0
Недосбитый полковник авиации (Гриценко)
0% - 0
Миша, все хуйня... Давай по новой... (Добкин)
0% - 0
Кукла Бени (Зеленский)
24% - 13
Бронелобый социалист на стероидах (Кива)
1% - 1
Всем известный пидарас не только по призванию, но и по природе (Ляшко)
0% - 0
Один из бывших из СБУ (а может не только СБУ). Оттуда бывших не бывает... (Наливайченко)
0% - 0
Саша-схемщик с диктофоном на айфоне (Онищенко)
0% - 0
ШокоЗаяц (остальной перечень погонял я ебал тут перечислять) (Порошенко)
48% - 26
Шоби я таки жил... па навому (Рабинович)
0% - 0
Дура, просто дура (Савченко)
0% - 0
Мусорный мэр (Садовый)
1% - 1
Французкий наивный идеалист(Терещенко Мишель)
3% - 2
Просто Бабаюля. Лучше б на лавочке сидела с ровесницами... Или просто сидела. (Тимошенко)
5% - 3
Другой пидарас. Конкретизируем свой выбор в коментах.
12% - 7

Total : 54

#226 2019-03-11 19:40:47

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Двоє, що активно топлять за Тумбочку ( з повагою до вашого вибору). Питання до вас, хто з моральних авторитетів, або відомих усім публічних осіб став довіреною особою ЮВТ?

Я вибирати буду не довірених осіб, а президента/
А стосовно пейсатого гівна Федот чітко навів список гівно-авторитетів.
Не розумію яких авторитетів ти ще хочеш почути?
я рахую що єдиний авторитет незамараний гівном - Саака Міхо і щиро бажаю його премьером/ Як мінімум/ А в майбутньому - і президентом України


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#227 2019-03-11 19:41:56

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

А щодо Кісільова, яка там дата на фото? Фєдот?

Х.з. така ж мабуть, як і на фото якоїсь тьолки з білецьким. Но точно це невідомо


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#228 2019-03-11 19:43:40

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#229 2019-03-11 19:50:11

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Нє, я навів довірених осіб кандидата в президенти Порошенка. Наведіть і ви, панове.

Петрович, ти обнаружив на облупленій страшній халупі, що символізує каденцію пороха, свіжоприхуярену цвяхами сотками, куплену на аліекспресі неонову вивіску з красивими буквами і вензелями. І намагаєшся взнати у кого ще є така сама, а то й краща. Але ж від тої вивіски халупа кращою не стала.

У президента Австрії, которий іздить щодня на роботу на метро, взагалі довірених осіб немає. Ні Роговцевої, ні Подерев"янського, нікого. І що з того? Зате він будує щодня палац для своїх громадян, а не собачі будки.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#230 2019-03-11 20:02:53

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

З приводу довірених осіб, кхе-кхе, "моральних авторитетів". Ще лютий ворог радянської влади, адмірал Колчак казав: "Не чіпайте артистів, повій, та візників. Вони служать будь-якій владі". Без тикання куєм пальцем в будь-які "моральні авторитети", біля Пе, чи ще біля когось, вважаю, що такими можуть бути тільки люди, які за свої переконання відсиділи багато років в тюрмі, чи, взагалі, віддали за них своє життя. Я таких ні біля Пе, ні біля будь-кого, не бачу. Ані шановна Ада, Ані талановитий Ахтем, ані улюбленець народу Лесь, такими авторитетами не є аж ні разу. Чи я знову якусь дурницю написав, бо ж в політиці тільки роблю вигляд, що розбираюся?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#231 2019-03-11 20:07:32

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

fedot написал:

Petrovich написал:

Нє, я навів довірених осіб кандидата в президенти Порошенка. Наведіть і ви, панове.

Петрович, ти обнаружив на облупленій страшній халупі, що символізує каденцію пороха, свіжоприхуярену цвяхами сотками куплену на аліекспресі неонову вивіску з красивими буквами і вензелями. І намагаєшся взнати у кого ще є така сама, а то й краща. Але ж від тої вивіски халупа кращою не стала.

У президента Австрії, которий іздить щодня на роботу на метро, взагалі довірених осіб немає. Ні Роговцевої, ні Подерев"янського, нікого. І що з того? Зате він будує щодня палац для своїх громадян, а не собачі будки.

Блін, ну кожне слово "абсолютно в дірочку". + 100 500.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#232 2019-03-11 20:33:09

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

F-S написал:

https://m.censor.net.ua/video_news/3115925/my_je_poka_tseli_ne_dostignem_ne_uspokoimsya_v_seti_poyavilas_audiozapis_telefonnogo_razgovora_s_golosami

Може і монтаж, а може й ні. А чого усі мовчать?


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#233 2019-03-11 20:38:20

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Нє. Ви пєтляєте, друзі. В мене конкретне питання: хто є довірені особи Тумбочки?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#234 2019-03-11 20:40:56

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Єрік, я Аду не причисляю до артістіков. Для мене це Велика людина. Беззаперечний авторитет.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#235 2019-03-11 20:41:58

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Та і Весь меджліс мусульманський чогось вартий, чи не так?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#236 2019-03-11 20:49:30

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Нє. Ви пєтляєте, друзі. В мене конкретне питання: хто є довірені особи Тумбочки?

Петровіч, от чесне слово - хз. Не цікавлюсь, бо не бачу у цьому питанні жодного сенсу з будь-якої точки зору. І хто? Бєня? Хуйло? Кім чен ин? Мадуро? У Юльки бабла дохуя, якщо треба - купить хоч римського папу. Що нам з тобою з того? Мені б такого президента, щоб взагалі було похуй як його звати і хто у нього довірена особа. Як президент Естонії. Жінка. Що приїхала у Київ рейсовим літаком у кросівках і з рюкзаком за плечима. І з нею ще пару таких самих простих як вона дипломатів. Гуляли по Києву без охорони взагалі. Спитай у неї про довірених осіб. Вона не зрозуміє про що ти

Отредактированно fedot (2019-03-11 21:00:48)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#237 2019-03-11 20:56:42

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Єрік, я Аду не причисляю до артістіков. Для мене це Велика людина. Беззаперечний авторитет.

Довірені особи - це чисто наша і мокшанська тема, інструмент впливу на виборця. Коли прогнивше падло натягує маску авторитетної людини для підримки свого рейтингу. Що взагалі тут може бути не зрозумілого і чому ти на цьому робиш такий наголос? Невже не читається така проста як двері технологія?


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#238 2019-03-11 20:59:33

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Та і Весь меджліс мусульманський чогось вартий, чи не так?

Здогадуюсь що їм пообіцяв сивий. Давайте почекаємо трохи, побачимо. Чого вартий меддліс - тема окрема. Давайте не будемо її тут обговорювати kol/ab


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#239 2019-03-11 21:03:18

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Чергова "пятиминутка ненависти", таке відчуття що чекисти або фсбшники з фабрики тролів збіглися kol/ad
Як на мене, то вибір ще ніколи не був таким простим та очевидним: як між шоколадом та різними сортами гівна (з урахуванням списку лідерів) ...


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#240 2019-03-11 21:06:44

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Блядь, я шо невидимим шрифтом пишу?


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#241 2019-03-11 21:07:49

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

F-S написал:

https://m.censor.net.ua/video_news/3115925/my_je_poka_tseli_ne_dostignem_ne_uspokoimsya_v_seti_poyavilas_audiozapis_telefonnogo_razgovora_s_golosami

я ы без Юлі вважаю Коломойського найбільшим патріотом України з усіхсьогодні існуючизх олігархів. Ні Ахметов, ні пінчук ні  ФІірташ, ні Боголюбов не зробили більше для України ніж він. Коли любимчик пороха Гепа бігав з колорадками і кацапськими прапорами та лякав бандерівцяв натикати ті колорадки їм в жопи - це організовува добробати і очолив особисто слабу на передок область.


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#242 2019-03-11 21:11:44

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Мюнхгаузен написал:

Чергова "пятиминутка ненависти", таке відчуття що чекисти або фсбшники з фабрики тролів збіглися kol/ad
Як на мене, то вибір ще ніколи не був таким простим та очевидним: як між шоколадом та різними сортами гівна (з урахуванням списку лідерів) ...

Настрій від 5 років вживання шоколаду:
http://i.cxpoh.com/small/b6a5b0dbb66171dbebf3e4e9148984f1.jpg

Отредактированно fedot (2019-03-11 21:12:29)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#243 2019-03-11 21:12:51

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Прямої відповіді я не отримав. Бо їх нема. Нема у тумбочки підтримки серед суспільних авторитетів. Просто констатую.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#244 2019-03-11 21:17:38

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

ФС, ти про Бєню? Ну дик і так ясно, що тумбочка і Бєня друзя. А Вальодя клоун - рєдкій маріонетка. Я прізнатєлєн Бєнє за то, що відстояв південь України. Але коли захтів зберегти озброєні партизанські угрупування, і пиздить в держави, як колись пиздив, йому не дали. Ну що ж.. життя міняєця.

Отредактированно Petrovich (2019-03-11 21:18:54)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#245 2019-03-11 21:18:36

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Прямої відповіді я не отримав. Бо їх нема. Нема у тумбочки підтримки серед суспільних авторитетів. Просто констатую.

Варіанту, що їй то до пизди або тупо грошей жалко не допускаєш? kol/ad Я стверджую, що їх нема, бо вона не ставила собі такої мети. Можемо подискутувати на цю тему гггг)

Ти до речі в курсі, що за петю ще один авторитет вписався? Дмитро Павличко. Тобі процитувати його твори? Те що він Петру посв'ятив. І те, що до Петра? Він до речі виступав на тому ж збіговиську, що Ада і Подервянський, якраз перед ними

Отредактированно fedot (2019-03-11 21:22:12)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#246 2019-03-11 21:20:43

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Нема грошей у Тумбочки . Ні на квартиру, ні на авто... Треба об'явити флешмоб::" підвези Юлю на мітінг"


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#247 2019-03-11 21:22:50

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Вопщім, панове, із всією повагою до Ваших уподобань, я на своє питання відповіді не отримав. Рисочку не ставлю, а вдруг ви щось придумаєте вагоміше, ніж лис-Кравчук)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#248 2019-03-11 21:24:29

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Нема грошей у Тумбочки . Ні на квартиру, ні на авто... Треба об'явити флешмоб::" підвези Юлю на мітінг"

Петрович, читай уважніше. Гроші є, мети нема kol/ab

ПС. Авторитета Павличка цитувати чи нагуглиш сам ? kol/ab

Отредактированно fedot (2019-03-11 21:25:03)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#249 2019-03-11 21:28:24

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Мюнхгаузен написал:

Чергова "пятиминутка ненависти", таке відчуття що чекисти або фсбшники з фабрики тролів збіглися kol/ad

Давня історія як фсбшники і путін насрали баризі у штани
http://i.cxpoh.com/small/df8ec12a4bb8db87945b62bcad5bde1f.jpg

Отредактированно fedot (2019-03-11 21:29:41)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#250 2019-03-11 21:35:33

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Фєдя, так я 10 му році я теж проти Шапкокрада голосував. Шо ти Тут посилаєшся на події майже 10 річної давності? То фото з кухарем, то Павличко дев'ять років тому, коли кожен з нас був проти двічі несудимого? Ти сам те гуглив? Ти вчора, чи сьогодні живеш, друже? Ти ж розумієш- що за обставин , що склалися, у першому і другому турі голосуємо не за, а проти " обіцянлочки" і клоуна. ... Насправді- серцем і інтуїцією я б голосував за Яроша і Святослава. Але не сталось. Значить ще будем то все бачить. І переварювати гібридну війну хуйла.

Отредактированно Petrovich (2019-03-11 21:46:11)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

Board footer