21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Жмакаем за кого топим:

Нацык азовский (Билецкий)
1% - 1
Врач-дерьмо_толог, член фармацевтической мафии (Богомолец)
0% - 0
Кандидат повисеть в петле на своей вышке (Бойко)
0% - 0
Недосбитый полковник авиации (Гриценко)
0% - 0
Миша, все хуйня... Давай по новой... (Добкин)
0% - 0
Кукла Бени (Зеленский)
24% - 13
Бронелобый социалист на стероидах (Кива)
1% - 1
Всем известный пидарас не только по призванию, но и по природе (Ляшко)
0% - 0
Один из бывших из СБУ (а может не только СБУ). Оттуда бывших не бывает... (Наливайченко)
0% - 0
Саша-схемщик с диктофоном на айфоне (Онищенко)
0% - 0
ШокоЗаяц (остальной перечень погонял я ебал тут перечислять) (Порошенко)
48% - 26
Шоби я таки жил... па навому (Рабинович)
0% - 0
Дура, просто дура (Савченко)
0% - 0
Мусорный мэр (Садовый)
1% - 1
Французкий наивный идеалист(Терещенко Мишель)
3% - 2
Просто Бабаюля. Лучше б на лавочке сидела с ровесницами... Или просто сидела. (Тимошенко)
5% - 3
Другой пидарас. Конкретизируем свой выбор в коментах.
12% - 7

Total : 54

#76 2019-02-22 09:34:57

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Фокс написал:

Просто Ёбарь написал:

Ніхто вже ні порох ні вона ні інший хто (ну окрім бойка/вілкула і проча мразь аля бувша ПР але вони не прохідні) НЕ ЗДАСТЬ НАБУТІ ПОЗИЦІЇ УКРАЇНИ

А в чем разница между открытыми, откровенными пропутинцами и скрытой, закамуфлированной путинской подстилкой?  У них у всех от медведчука одинаковые циркуляры и планы капитуляции и русификации Украины розданы.

АНКЕР, тебе это путин лично сказал, что кто-то из кандидатов закумуфлированная подстилка или пропаганда геббельс информ? А может ты дома у медведчука ужинал с Оксаной Марченко и те по секрету, как лучшему другу семьи, поделились с тобой топовым секретом о подстилках путина...

Отредактированно Просто Ебарь (2019-02-22 13:48:00)


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#77 2019-02-22 19:48:37

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Питаннячка на засипку:
1. Хто за останній час прикупив 2 телеканали, котрі співають славнів нашому гаранту?
2. Хто з допомогою СБУ, котора повністю під гарантом, монополізував ринок скрапленого автогазу?
3. Хто монополізував поставки дизелю з рашкостагу?
4. Хто всупереч забороні авіапольотів у рашку літає туда та звідти майже щонеділі?
5. Хто допоміг ТНК/Роснефті перебрендувати свої заправки під бред Glusco та продовжує собі фактично в обхід санкцій торгувати рашкостанським пальним в Україні?

А чи не кум це хуйла, пан Медведчук??? Як ви думаєте, звідки він бере бабло на політику, мета якої - ліквідація незалежності України? Чи часом не з бізнесів, котрим сприяє наш гарант залучаючи для цього спецслужби? Для чого зазвичай скупається медіа ресурс та куди йдуть гроші, отримані від рашкостанського нафти/газу, що продаються в Україні? Чи не на політику випадково? У чиїх інтересах буде ця політика? І ХТО ЦЬОМУ СПРИЯЄ???

Хлопці, включаємо мозги

http://i.cxpoh.com/small/a73e56788164bc7427fddac2f7427b80.jpg

Отредактированно fedot (2019-02-23 06:14:28)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#78 2019-02-22 20:21:18

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

+101


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#79 2019-02-23 10:55:32

Hentai Boy
Студент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

ваставлю свої 5єн. усі ці два канали мають маленьку аудиторію,і тому(як 5канал) жодного впливу немють. зате бєніни плюси, пічуківські іств+новий+стб співають осанну декільком кандидатам, окремо ахметівський який одночасно за скотиняку та опоблок. в них покриття та аудиторія величезні. в моєму селі добре ловлять плюси,україна,,канали пінчука та зооовсім нема ані 5-го, ані прямого...

 

#80 2019-02-24 18:59:03

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Фєдя, читай статтю 106 Конституції. Ждем виборів депутангів, що відповідальні за судову реформу.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#81 2019-02-24 19:02:52

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

На питання, за кого я проголосую в другому турі відповім з огидою, але дуже швидко, бо за клоуна Бєні і їх колєнопрєклоньнну  "каманду"  навіть думати не хочу. Здається, Бєня сам себе переграв. Всунув Голобородька, а тепер жалкує, бо у бабушки гососи відібрав..

Отредактированно Petrovich (2019-02-24 19:03:49)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#82 2019-02-25 13:40:19

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

На питання, за кого я проголосую в другому турі відповім з огидою, але дуже швидко, бо за клоуна Бєні і їх колєнопрєклоньнну  "каманду"  навіть думати не хочу. Здається, Бєня сам себе переграв. Всунув Голобородька, а тепер жалкує, бо у бабушки гососи відібрав..

Ніхто ні від кого голоси не відбирав/// особливо від бабульки. У неїх сама стабільна електоральна сила.
НЕ вір совєцьким газетам)))) (С)
Електорат ЮВТ і  негармотного клоуна діаметральні як у віковому так і у освіньому рівні. Камеді клаб не всі дивляться, мені наприклад мерзко. І часу не має.
Так що теперішнім вангуванням на опросах вірити що сцяти проти вітру))))
Я тішуся, коли 3-те місце вангують партіі Слуга народу, якщо фактично ні самої партії ще нема, нема програми, нема людей - зовсім нічого нема. Є ідея Щоби усєм было харашо/ І вся програма/


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#83 2019-02-25 17:39:37

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Фєдя, читай статтю 106 Конституції. Ждем виборів депутангів, що відповідальні за судову реформу.

Що у президента тупо нема повноважень - це відома порохоботська казочка.
Хто насправді рулить суддями і чому так вийшло - довго розповідати.
А рулить ними той, хто як раз через порохоботів і волає про відсутність прав.
Барига може підтвердити мої слова.
Судова реформа "вдалася", хулі там... kol/ak Ще одна перемога-переможенька, що аж сльози з очей

Насолоджуємося "красотой ігри"
https://24tv.ua/chomu_poroshenko_ne_pid … a_n1032094

Отредактированно fedot (2019-02-25 17:45:16)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#84 2019-02-25 22:26:11

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

fedot написал:

Petrovich написал:

Фєдя, читай статтю 106 Конституції. Ждем виборів депутангів, що відповідальні за судову реформу.

Що у президента тупо нема повноважень - це відома порохоботська казочка.
Хто насправді рулить суддями і чому так вийшло - довго розповідати.
А рулить ними той, хто як раз через порохоботів і волає про відсутність прав.
Барига може підтвердити мої слова.
Судова реформа "вдалася", хулі там... kol/ak Ще одна перемога-переможенька, що аж сльози з очей

Насолоджуємося "красотой ігри"
https://24tv.ua/chomu_poroshenko_ne_pid … a_n1032094

у преза повно повноважень. Повно. Він є гарант конституції а в конституції що сказано??? Читайте, там много чого абалдєнного на дивування.
МОЯ ДУМКА -= ТРЕ ІНСТИТУТ ПРЕЗА НАХУЙ В ЖОПУ ТОЛКАТИ РАЗОМ З ПОРОХОМ ТВАРИНОЮ ССУЧЕНОЮ


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#85 2019-02-26 01:16:17

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Саша і Федот, в мене просте питання. За кого будете голосувать в другому турі, якщо побачите там Же і Пе? "Противсіх , і не прийму участі" - не котить, наперед кажу.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#86 2019-02-26 12:03:31

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Якщо в 2-му турі опиниться Зе - то вже не має значення, хто буде Пре. В країни, яка може своїм голосуванням вивести в другий тур такий непотріб як Зе, немає майбутнього.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#87 2019-02-26 12:11:38

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Я просив конкретну відповідь на запитання, Ер.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#88 2019-02-26 13:22:05

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Звісно, за менше зло. За Пе, який насправді Пі. Але впевнений, що до цього не дійде.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#89 2019-02-26 13:39:14

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Судя по всему, как раз к этому и идет все. Вона в этот раз даже не второй финиширует, а как Динамо при блохине - сразу 3-й.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#90 2019-02-26 14:14:59

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Маю надію, що та частина молоді, якій "по приколу" за 95-й квартал топити (бо в їхніх головах 95-й квартал та "голобородькокіно" нічим не відрізняється від реального інституту президенства), на вибори не прийде. І тоді всі ці рейтинги Зе - хуйня свиняча.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#91 2019-02-26 15:07:46

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Вот именно те как раз и припрутся вместе с бабко-йулями.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#92 2019-02-26 17:27:15

F-S
Злой особист...

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#93 2019-02-26 18:00:46

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Петрович, я голосую В ЛЮБОМ случае против Пороха (исключение Бойко и остальные ПРидары)


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#94 2019-02-26 18:27:54

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Конституційний суд скасував закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Ця норма була обов'язковою для безвізу і ще багато чого.
Терміново потрібні послуги професійного порохобота, котрий розповість, що Петро тут нє при ділах (про те, скільки суддів у КС зайшло за квотою президента - звичайно, ні слова) або чому це чергова перемога-переможенька сивого гетьмана.

Відповім на питання Пєтровіча:
Проголосую за Петра лише за умови, якщо фігуранти розкрадання 250 млн. наших з вами грошей будуть покарані по всій строгості закону https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/25/7207677/

Кандидатів багато - мародер один (с)

Отредактированно fedot (2019-02-26 18:53:48)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#95 2019-02-26 19:00:05

fedot
Доцент

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Паяц не унімаєця. Заїбав

http://i.cxpoh.com/small/8e4e408a3008cc9edc39498d50ead0c0.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#96 2019-02-26 23:21:13

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Бльо, я шо, не знаю, шо Пєтя гавнюк? Канєшно знаю. Но як тіко клоун одкриває свій рот, мені ще хуйовіше. Поведінка Пе мені ясна і прогнозована. Побєда Зє- ще вопще хаос і ржач мирової спільноти. Кстаті, хтів би знать програму кандідатов стосовно лєчєбной маріхуани, спортивного покєра і легальних простітуток.

Отредактированно Petrovich (2019-02-26 23:22:18)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#97 2019-02-27 00:35:21

Фокс
Anker-style

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

F-S написал:

https://defence-line.org/2019/02/katalizator/?fbclid=IwAR1tVM6nY72DdQM-FGMKaET2PYHSk3pNCxWAePTlxj71zPrFDhuU4mNspU0

Спасибо, статья класная, коменти под ней тоже, мне лично дополняют картину. Теперь ЛО тоже буду читать


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#98 2019-02-27 07:43:36

frikengoltz
Магистр

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Бльо, я шо, не знаю, шо Пєтя гавнюк? Канєшно знаю. Но як тіко клоун одкриває свій рот, мені ще хуйовіше. Поведінка Пе мені ясна і прогнозована. Побєда Зє- ще вопще хаос і ржач мирової спільноти. Кстаті, хтів би знать програму кандідатов стосовно лєчєбной маріхуани, спортивного покєра і легальних простітуток.

Балашов проповедует идеи либертарианства. В том числе за легализацию марихуаны и проституции. kol/ab


Жизнь коротка...

 

#99 2019-02-27 16:36:33

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

В 13-14 році стежив за Балашовим, подобались його виступи на вулицях Києва. Голосував за "5.10" на виборах в Раду.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#100 2019-02-27 19:26:17

Re: Голосовалка по выборам нового (старого) гаранта Конституции

Petrovich написал:

Бльо, я шо, не знаю, шо Пєтя гавнюк? Канєшно знаю. Но як тіко клоун одкриває свій рот, мені ще хуйовіше. Поведінка Пе мені ясна і прогнозована. Побєда Зє- ще вопще хаос і ржач мирової спільноти. Кстаті, хтів би знать програму кандідатов стосовно лєчєбной маріхуани, спортивного покєра і легальних простітуток.

По твоїм словам - Тімоха - треба тікати з країни бо піздєц зрада путіна приведе і всіх расстрєляєт/ Зе - рота відкриє ваще хаос/ Ну кого не покажи - всі блювотина за твоїми словами і ЦЕ ВСЕ ОПРАВДУЄ ТВІЙ ВИЬБІР ПОРОХА/
Весело!
Все? Петровіч? гораздо проще - всі андидати мають право на життя/ Окрім пороха/ Чмо і підарас!

Отредактированно Просто Ебарь (2019-02-27 19:27:13)


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

Board footer