21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Отмечаемся за кого топим во втором туре:

Марионетка Свинарчука (Пеця)
68% - 24
Марионетка Коломойского (Зеня)
31% - 11

Total : 35

#76 2019-04-21 14:25:12

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Друже Фєдя. Маю надію, що твоя активність не зійде нанівець після виборів. Я проголосував за Петра, але буду з нетерпінням чекати покращень, які почнуться з настанням каденції Зе. Дуже прошу тебе інформувати наше товариство про настання цих покращень та про те, як вони будуть підвищувати наш добробут. Я не підйобую, я серйозно. Бо я особисто можу запросто їх провтикати. Дякую.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#77 2019-04-21 17:13:17

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

По результатам экзит-полов РАЗГРОМ!!! Других слов нет.
Своими словами я могу резюмировать- старым политическим элитам явно указывают на двери. Вот только смогут ли они красиво уйти? Или будут срать на пороге дверей?


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#78 2019-04-21 18:59:57

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Нє, ...  стоять на трібуне в курткє " POHUY" рєшил Євгеній Кошовий. А діючий президент відповів так https://m.glavcom.ua/country/society/po … 88115.html

Отредактированно Petrovich (2019-04-21 19:02:25)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#79 2019-04-21 19:03:08

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Відредагуйте посилання, друзі,  щоб одкривалось...


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#80 2019-04-21 19:57:54

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Поправив.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#81 2019-04-21 20:02:41

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я трішечки повангую. "Соррі, бабушка", бо я вже майже дєдушка kol/ab Здається мені, джентльмени, що половина від 73% "ЗЕлених" почне ненавидіти Зе лютою ненавистю вже влітку. А друга половина буде перебувати в нірвані тупого ступора kol/ag Цікаво подивитися чи так станеться...


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#82 2019-04-21 21:17:24

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Так Зе вже готовий надати посаду Порошенку, правда, зогляду на те ," как люди рєшат)... Ну, в свойом  руслє... Тіпа, " я ни за чьто нє отвєчаю, ето люди так рєшили."


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#83 2019-04-21 21:18:26

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Ау, Зелєботи, вьі ожидали такой " нєожиданньій поворот собьітий?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#84 2019-04-21 21:21:02

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я сьодня в одній спільноті розмістив дві об'яви : возьму крєдіт, під заставу всьо, тіпа, що маю. ", І далі:" куплю доляри по курсу на день тиші 20.04.2019."


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#85 2019-04-21 21:22:20

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Ніхто , блять не дав ні кредиту, ні долярів не продає...


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#86 2019-04-22 11:10:08

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

А взагалі то, джентльмени

http://i.cxpoh.com/small/9d8124c3cae40418f596743933c4ce75.jpg

Я хоча й атеїст, та шанувальник язичницького світогляду та міфології, але з Гузаром абсолютно згоден. Не всеремось! kol/ab


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#87 2019-04-22 17:54:33

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Сьогодні сталося непоправне. Співець звитяжних перемог святого Петра непитущого, головний анакондич країни, котрого читають навіть у госдєпі, Пономар заявив, що у зв'язку з терміновими справами, він припиняє щодня видавати свіжу порцію божої роси і переходить у режим інформування лише про самі значущі події. Я далекий від думки, що цей інфоволонтер насправді ніякий не волонтер і єдина причина чому він писав свої переможні пости - це чорне бабло, яке він отримував з корупційних поборів, ще збирала банда Порошенка.

Зе лише добу як виграв екзітполи, а вже заєбав. Ще трохи в такому руслі покерує державою і я буду першим, хто закличе до штурму злочинної банди Фігляра.

Отредактированно fedot (2019-04-22 18:01:47)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#88 2019-04-22 18:17:04

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

fedot написал:

Зе лише добу як виграв екзітполи, а вже заєбав. Ще трохи в такому руслі покерує державою і я буду першим, хто закличе до штурму злочинної банди Фігляра.

kol/ag зара всцюся kol/ag


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#89 2019-04-22 18:22:00

UZ
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Федя шо там?


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#90 2019-04-22 18:23:48

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Гггг блять, картіна маслом. А ще, виявилось що президент не саджає в тюрми, не піднімає зарплати, і вопщє взі обіцянки будуть виконуватись "повільно". А ще ж президентом не став, пока тіко бухає шампанське, і аспірін", той що через купюру, назально...

Отредактированно Petrovich (2019-04-22 18:26:58)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#91 2019-04-22 18:31:37

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фєдя, конкретизуй пред'яву, пліз kol/be


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#92 2019-04-22 18:33:58

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

А ще, виявилось що президент не саджає в тюрми, не піднімає зарплати,

і не знижує тарифи. Чого від нього чекають 50% (а може й більше) його виборців. Облом.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#93 2019-04-22 18:34:54

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

UZ написал:

Федя шо там?

Ми втратили анакондича kol/ac Все через Фігляра. Заєбав


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#94 2019-04-22 18:35:40

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фєдя провокатор kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#95 2019-04-22 18:39:24

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Еротоман написал:

Petrovich написал:

А ще, виявилось що президент не саджає в тюрми, не піднімає зарплати,

і не знижує тарифи. Чого від нього чекають 50% (а може й більше) його виборців. Облом.

Не знижує тарифи, бо не піднімав їх тричі через кишеньковий НКРЄ та не має 50% у парнерстві з попутчиком геволюції Ахмєтовим на схемі Ротердам+. То все придумали зрадойоби з Фіглярем

Отредактированно fedot (2019-04-22 18:40:57)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#96 2019-04-22 18:41:05

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

А як же вимоги МВФ в обмін на кредити? Більше не підніматимуть?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#97 2019-04-22 19:55:20

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Отримую від баті наказ очолити протестний рух проти злочинної банди Фігляра.
БАНДУ ГЕТЬ!
http://i.cxpoh.com/small/bd92d8ff387277986f7adccdcc2dcee1.jpg

Отредактированно fedot (2019-04-22 19:57:41)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#98 2019-04-22 23:31:37

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Дуже цікава стаття, і цифра вражає- ось як голосували ті, хто був проти обох :https://www.ukrinform.ua/rubric-electio … eteni.html

Убрал зпт в конце ссылки - F-S

Отредактированно Petrovich (2019-04-22 23:33:37)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#99 2019-04-23 08:40:48

Алга
Студент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

Дуже цікава стаття, і цифра вражає- ось як голосували ті, хто був проти обох :https://www.ukrinform.ua/rubric-electio … teni.html,

А ссылка уже не рабочая. Как-то быстро.


Однажды у енота появились проблемы. "А нахуя мне это надо?" - подумал енот и проблем не стало.

 

#100 2019-04-23 13:02:35

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я сподіваюсь, що усі, хто топив проти Пороха тут - також завзято будуть розповідати нам про успіхи нової молодої команди ваЗелина?
Продаж власного бізнесу, спасіння Карпат, зупинення видобутку бурштину, відміна Роттердам+, 4000$ вчителям у місяць, зниження тарифів на ЖКГ, детінізацію економіки, розвиток внутрішнього виробництва, дешеві кредити, прості і зрозумілі податки, реформування судів, завершення війни, нові обличчя у владі та багато іншого ...


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

Board footer