21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2019-05-14 10:55:19

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Шановне панство. Створюю спеціалізовану тему, бо дуже цікаво.
Дуже прошу всіх, хто буде в курсі будь-яких позитивних змін в нашому житті, які відбудуться після інавгурації нового гаранта, та які пов'язані безпосередньо з його діяльністю, та діяльністю "Зе-шобли", писати в цю тему про ці доленосні для країни покращення. Бо іноді буває так, що зміни є, а ми про них ніхуя не знаємо. Поки хтось обізнаний не зверне на них увагу нашого шановного товариства філателістів - нумізматів.
Стартувати постити щось розумне, добре, вічне можна починати відразу після інавгурації.
Алілуя! Не всеремось!


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2019-05-14 11:01:35

КАХА
Студент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

во всем этом меня удивляет курс валют....я понимаю что ее мешками счас завозят перед выборами в ВР, но курс 26.....это хорошо ))))

 

#3 2019-05-14 11:53:57

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

У меня в теплице помидоры зацвели- а после игаугурации их тля пожрет ((((
Зеленский виноват!!!


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#4 2019-05-14 12:20:54

Яша
Магистр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ні обіцянок, ні пробачень... kol/ag

 

#5 2019-05-15 10:19:53

Vehtor
Магистр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

не знаю чи це в здобутки kol/ab
несподіване для мене місце набору нової команди:
    http://i.cxpoh.com/small/dd6b56d6425c566611c991d22c77ca22.png

Отредактированно Vehtor (2019-05-15 10:20:40)

 

#6 2019-05-22 21:04:14

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

А шота я не пойняв kol/bk Така двіжуха, новий прєзік вавсю ібашит нев'єбєнні законопроекти, закриті спіські, хуйо майо, призначає людей, що не підпадають ні в якому разі під люстрацію, збирається про щось терти з москалями, та піздєц який двіжняк. Адміністрацієй та СБУ тепер будуть рулити клоуни з "кварталу". Заєбато охуєнно, що таких спєцов з безпеки держави туди понаперло!
Нє, тарифи - нє царське то дєло, воно понятно, закон про імпічмент ващє не на часі, хуйня, почекає. Ясен пєнь!
Всього два дні президентства, а вже стільки великих звершень! Я нічого не забув? kol/ag
Бо хочеться ж нічого не пропустити! Допишіть, будь ласка, що я пропустив.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#7 2019-05-23 06:53:53

terrann
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Еротоман написал:

А шота я не пойняв kol/bk Така двіжуха, новий прєзік вавсю ібашит нев'єбєнні законопроекти, закриті спіські, хуйо майо, призначає людей, що не підпадають ні в якому разі під люстрацію, збирається про щось терти з москалями, та піздєц який двіжняк. Адміністрацієй та СБУ тепер будуть рулити клоуни з "кварталу". Заєбато охуєнно, що таких спєцов з безпеки держави туди понаперло!
Нє, тарифи - нє царське то дєло, воно понятно, закон про імпічмент ващє не на часі, хуйня, почекає. Ясен пєнь!
Всього два дні президентства, а вже стільки великих звершень! Я нічого не забув? kol/ag
Бо хочеться ж нічого не пропустити! Допишіть, будь ласка, що я пропустив.

Ішо РЕФЕРЕНДУМ!!!

 

#8 2019-05-23 16:03:18

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

І усьо? Щось негусто... kol/ac


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#9 2019-06-17 13:55:00

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ну і що? Де здобутки? Місяць пройшов, йопта. Чекаємо ще 2 місяці чілішолі?
Фєдя, де ти зник? Де каменти? Пєтю турнули. Ура! Перемога! Де здобутки нової влади? kol/bn


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#10 2019-06-17 14:23:14

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Завтра ожидается визит бессменного лидера 95-го квартала на экспозицию Антонов в Ле-Бурже 2019, а затем по возвращению Лига Смеха посетит само предприятие уже в Киеве. Все прогрессивное человечество ждет резкого и бесповоротного покращення. Это я для Эрика типа анонс делаю, а то про уже свершенные события как-то напряг с написанием. kol/ag


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#11 2019-06-17 14:57:05

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ура-а-а-а-а-а-а-а!!!!!!!!!!!!!!!!!! kol/bpkol/bpkol/bp
kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#12 2019-06-18 01:09:32

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Шукаю адепта команди Зе для дружньої девіртуалізації. Якщо Олександр Володимирович посадить в тюрму Петра Олексійовича протягом року з дня інавгурації (а шось там в кАманді пацанчіка анонсували) - з мене пляшка 12 річного Чіваса. Єслі нє, то алкоголь з мого поки незнайомого опонента. Ерік, не кидай поки вживать отетовот , бо забухаєм по любому, єслі шо.

Отредактированно Petrovich (2019-06-18 01:14:31)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#13 2019-06-18 13:40:51

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Кидати бухати, як і єбатися не збираюся. Очікую на "Чівас"  kol/ag kol/0170


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#14 2019-06-18 16:45:33

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Еротоман написал:

Ну і що? Де здобутки? Місяць пройшов, йопта. Чекаємо ще 2 місяці чілішолі?
Фєдя, де ти зник? Де каменти? Пєтю турнули. Ура! Перемога! Де здобутки нової влади? kol/bn

Привіт, Ерік.  Тут я, закрутився трохи.
Не розумію твого питання до мене. Поясни будь-ласка що конкретно ти маєш на увазі.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#15 2019-06-18 18:06:35

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Я звик, що ти постійно "тримаєш руку на пульсі" політичного життя нашої країни. Які позитивні зміни відбуваються в країні в зв'язку з відстороненням від влади "головного бариги"? Чи не відбуваються? Якщо не відбуваються, то з яких причин? Які прогнози на найближчі місяці? Як ти оцінюєш діяльність людини, що займає посаду президента? Ну, і таке інше.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#16 2019-06-18 19:36:00

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Шото нема бажаючих забитись на те, шо я пропоную. Хочу віскаря . Або виставитись, або поставити.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#17 2019-06-20 06:25:28

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Еротоман написал:

Я звик, що ти постійно "тримаєш руку на пульсі" політичного життя нашої країни. Які позитивні зміни відбуваються в країні в зв'язку з відстороненням від влади "головного бариги"? Чи не відбуваються? Якщо не відбуваються, то з яких причин? Які прогнози на найближчі місяці? Як ти оцінюєш діяльність людини, що займає посаду президента? Ну, і таке інше.

Ерік, ти вже дорослий хлопець, у гуглі та соцмережах не забанений 😀 Інфи дохуїща. Читай, порівнюй погляди, аналізуй та роби висновки про тренди 😀
Кожен оцінює той пиздець, що робится у країні останніх 28 років по-своєму. Дя кого корупція - нормальне явище, бо звик жити з цим та, можливо навіть використовувати на свою користь, а є такі, хто бачить у цьому загрозу державі та майбутньому своїх дітей. Так само різне ставлення у різних громадян може бути і до інших речей, таких наприклад як брехня, кумівство та пиздобольство. Хтось живе одним днем, чекаючи чергової подачки від панів у вигляді 200 грн і пляшки горілки за голос на виборах, а хтось готовий пожертвувати тим, що має заради якоїсь перспективи у майбутньому.

Відповідаючи на твоє питання і у якості коменту до прста Пєтррвіча, даю лінк на думку чувака, який коротко та по суті дає розклад по теперішньому стану речей. Ось тут почитай https://www.facebook.com/10000509133703 … 447943455/

Тому я з Петровічем згодний - вальцман не сяде. Дуже дохуя його кадрів розсовано по владних кріслах і випиздити їх звідти швидко не вийде. Скоріше він пролізе у Раду на наступних виборах та отримає імунітет. Навіть якщо собі гіпотетично уявити, що кумлокулола, суддів та ще багато кого замінити, то того бабла, що напиздив барига, вистачить йому щоб купити всіх суддів і прокурорів раз сто, не менше. Фактично зміна фігури у кріслі президента з бариги на зєлєбобу до зміни влади не привела. Змінити владу можна лише революційним шляхом, випиздивши звідти всіх повністю нинішніх підорів аж включно до голів сільрад. З позитиву лише одне: вальцман не став для нас плахотнюком. У сусідів їхній барига (великий друг і партнер нашого, до речі) купив повністю все і вся. Там зміна влади ледве обійшлася без кровопролиття. Баригу врешті таки випиздили з країни зусиллями америкосів і країна отримала шанс на розвиток. Якби ми проголосували за баригу - отримали б ще 5 років тупіка та ситуацію, подібну до молдавської. Наш барига був вже за крок, щоб повністю узурпувати всю владу.
Такі справи


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#18 2019-06-20 08:48:07

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

Баригу врешті таки випиздили з країни зусиллями америкосів і країна отримала шанс на розвиток. Якби ми проголосували за баригу - отримали б ще 5 років тупіка та ситуацію, подібну до молдавської. Наш барига був вже за крок, щоб повністю узурпувати всю владу.

Приєднуюсь до хлопців і прошу з таким же завзяттям описувати його досягнення на міжнародній та внутрішній арені.
Сенс продовжувати топити проти Пороха та його оточення? З цим вже все зрозуміло...
Питання просте - що зробив новий препиЗдент та його оточення?

Я доки бачу саме мінуси - як повертається проросійське лайно, руйнується армія та міжнародна підтримка України ...
Ну і якщо хтось каже в голос "дивіться, що це єбанько знов наробило, усі мають на увазі тільки одну людину - Зе" kol/ab


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#19 2019-06-20 08:55:27

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

5 колона не сама по собі голову підняла. Їй це допомогли зробити ті, хто продавав себе як патріотів. Бо ці "патріоти" насправді і є частиної цієї п'ятої колони. Думай те!


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#20 2019-06-20 09:20:41

Комендант
Сонцелікій Комендант гуртожитку

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

http://i.cxpoh.com/small/6bb78e8f6f6550de65e812f9c6ac30f4.jpg


По команде "ОТБОЙ" наступает тёмное время суток!

 

#21 2019-06-20 13:37:51

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

Ерік, ти вже дорослий хлопець, у гуглі та соцмережах не забанений 😀 Інфи дохуїща. Читай, порівнюй погляди, аналізуй та роби висновки про тренди 😀

Е нє, так нє пайдьот! kol/bl  Краще ти читай, порівнюй погляди, аналізуй та роби висновки про тренди..., і пиши ці висновки тут. А я буду читати та порівнювати зі своїми. Так буде краще kol/0086


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#22 2019-06-20 15:44:52

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Мюнхгаузен написал:

Я доки бачу саме мінуси - як повертається проросійське лайно, руйнується армія та міжнародна підтримка України ...
Ну і якщо хтось каже в голос "дивіться, що це єбанько знов наробило, усі мають на увазі тільки одну людину - Зе" kol/ab

Правильно, у всьому зєлєбоба винен! От у Петра Олексійовича з п'ятою колоною було все заєбісь: і спільний бізнес, і прокурори, що повально хворіли на суді Кернеса, і жінка його, Марина, котра на телеканалі рижого підора ногами дригала та з сєпаром Трухановим рушник вишивала.

http://i.cxpoh.com/small/030787eb98f30d7902a0d1df8b643ed6.jpg

Отредактированно fedot (2019-06-20 15:52:28)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#23 2019-06-20 16:32:20

F-S
Злой особист...

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ну гЭпа так демонстративно при порохе не выйобывался...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#24 2019-06-20 18:06:09

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

F-S написал:

Ну гЭпа так демонстративно при порохе не выйобывался...

100% Именно поєтому куплокулолов косила неизвестная болезнь, когда надо бьіло государственное обвинение поддержать в полтавском суде.
Известно, что прокуроров всегда такой вирус косит, когда подсудимьій демостративно не вьіебуется и шлет еженедельно откатьі от распиленного бюджетного бабла в черньіх спортивньіх сумках.
Порох через гросю направляет в Харьков наши кровньіе, колясочная крьіса пускает через свои конторьі типа на инфраструктурньіе проектьі, и половина бабла затем приезжает уже баксами в заботливо упакованньіх пачках сотенньіх купюр на Банковую, где ее принимает личная охрана гаранта. Ляпота!
Зато сепаратизма при Порошенко не бьіло!
http://i.cxpoh.com/small/239d7f4bef44c2908837de0780901776.jpg
https://nv.ua/ukraine/politics/gennadiy … 01705.html

Отредактированно fedot (2019-06-20 18:17:09)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#25 2019-06-20 18:39:12

F-S
Злой особист...

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Федя, вот коррупция и сепарство - два недостойных деяния. Но в твоей речи чувствуется, что сепарство для тебя ныне менее критично, чем коррупция. Печаль.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

Board footer