21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#226 2021-02-22 08:29:41

Стэпан
Магістр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Фокс написал:

Дивний ресурс. Намішали в кучу вислови Порошенка як депутата, обіцянки як міністра та втілення рішеннь вже як президента. При чому деякі виконання  планів не залежали від нього особисто. А фракцію він все ж створив, бпп здається... Мали б вказувати посаду, цитату хоч в якомусь виданні, та прив'язку до терміну виконання. Бо деякі обіцянки можна виконати за рік, деякі за день а деякі він ще може виконати у 2021 році...

там все є: скріни з інтернет-ресурсів де і коли було сказано.
більшість - це передвиборчі заманухи, а після виборів, як відомо, хуй на них! пєтя не перший і не останній, так що особисто для мене це не трагедія, але ліпити з нього месію, який спасе Україну, це скажу так, не зовсім розумно.
хто більш-менш довіряє Дєнісу Казанському, можете глянути https://youtu.be/vaaAaN-ckQE там без всяких особистих образ, просто факти з життя і кар'єри.
я ні за зєлєбобіка, ні за петю, юля чи ще якогось уєбана-політікана, але ліпити з гімна цукерку, закрити очі і запхати собі в рота, повторюючи, яка вона смачана - не буду.
краще не проголосувати ні за кого, чим за один з видів гімна.


зоєбато, бльо!

 

#227 2021-02-23 05:46:44

Фокс
Anker-style

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Стэпан написал:

хто більш-менш довіряє Дєнісу Казанському, можете глянути https://youtu.be/vaaAaN-ckQE там без всяких особистих образ, просто факти з життя і кар'єри.

Подивився. Порошенко називає чинним президентом, і лежить сніг, тобто це знято перед виборами 19-го. Декілька разів повторюється теза, що не треба голосувати за тих, хто вже був у політиці, хто себе зганьбив (кого оббрехали). Тепер буду знати, що Казанський теж причетний до приходу у владу тамадів, фотографів, перукарів та іншого зеленого сброду. Сподіваюсь йому вже соромно за цю агітку "новие ліца" хуже нє будіт" какая разніца"


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

Board footer