21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2019-06-26 16:50:14

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Кандидати підори 3.

Накидуємо лайно на пропелер, що дме в бік якоїсь з партій, тут.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2019-06-27 15:47:29

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Ніхто тут нічого не пише, то я почну з гумору.

http://i.cxpoh.com/small/c7579d71d159b76765e36ecc4e4a336f.jpg

Залізобетонний лохторат Зе-команди  kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#3 2019-06-27 16:47:22

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

А ось і лідер цього лохторату у відповідному "прикиді". Ну, щоб бути зовсім, як свій "в доску"... kol/ag

http://i.cxpoh.com/small/e8680068317d149b5c93790b2d14f072.jpg


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#4 2019-06-28 10:46:00

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

http://i.cxpoh.com/small/7372b5f69ab4ac28500bd2e1cee3b06e.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#5 2019-06-28 10:49:50

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

http://i.cxpoh.com/small/bdcaed8ee020ba74d779dcaf49e92cbc.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#6 2019-06-28 11:00:14

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Зєлешмаркля і тут підклав своє гівно сивому гетьману
http://i.cxpoh.com/small/ec72727b35579e8e521df8d26eb36233.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#7 2019-06-28 14:46:23

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

О, Фєдя! Нарешті  kol/ab  Ти за кого кнопачку тицьнув?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#8 2019-06-29 12:11:30

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Ну що ж. Гумор гумором, але...
На нашому ресурсі знайшлася людина, що проголосувала за виблядків Медведчука. За людей, що хочуть повернути Україну в москальське ярмо. Тоді спочатку "преамбула".
Я нагадаю колегам, а тим хто не знає, розкажу, що засновники цього ресурсу, колишні старожили "повітряної кулі Шпіцбергена" (форуму kiev-x), які мали там високий статус та доступ у всі закриті гілки, пішли звідти в час Революції Гідності, та заснували свій ресурс. На якому ми всі зараз і знаходимося. Ми пішли звідти, бо не хотіли знаходитися в одній "гондолі" з усілякими ватніками, лугандонами, типу підара "Рошфора", та аполітичними довбойобами, яким похуй яка влада, аби тільки бензин був дешевше за воду. Ми, засновники цього ресурсу, під час "гарячої" фази українсько-російської війни всіляко допомагали нашим бійцям на фронті чим могли. Збирали гроші, купували саме необхідне нашим бійцям та відправляли на фронт через волонтерів "Народного тилу", яким тоді керував Георгій Тука. І саме тому я тоді написав в "приймальні" ось це

Еротоман написал:

Для особливо тупих ватників  kol/an  Нагадую, а тим, хто не знав, повідомляю, що наш ресур патріотичний до нестями. Тому якщо ти, абітурієнт, страдаєш за чурко-гіві-моторильними підарасами, що зараз горять у пеклі та прочімі представітєлямі духовно-скрєпнава руцкава міра, разом з гадєй вважаєш, що чортів там немає, а є нормальні хлопці захарчєнкі та плотницькі - не заходь на наш ресур, не реєструйся, а йди собі з богом до дяді боса на шпіцберген та лижи там сраку усіляким підхуйликам, типу підараса, що натягував на свою лугандонску особу ім'я французького графа з роману Дюма-батька. А зараз від дуже великої любові до своєї "нєнагляднай" лугандонії здриснув до масквабаду.
Ватники руцькамірскіє, не реєструйтеся тутай! Гуртуйтеся стрункими рядами та колоннами, беріться за руки та дружньо пиздуйте НАХУЙ, уроди!!!
  kol/am

Хочу нагадати всім камрадам, та одному явному НЕ камраду, що знаходяться на цьому ресурсі, що ці мої слова аж ніяк не втратили свою актуальність.
Тепер "післяамбула. Я дуже рекомендую людині, що проголосувала за виблядків Медведчука піти з нашого ресурсу, бо тут таким не місце. Ми не женемося за кількістю, нам важлива якість. Ми заснували цей ресурс, як колектив однодумців. І вітаємо тут патріотів своєї країни, мови та збройних сил.
Ватний електорат та аполітичних дурників чекають-не дочекаються на kiev-x. Там вітається НЕ любов до своєї країни та мови, ватна політична орієнтація та похуїстичне ставлення до реваншу прохуйлостанських сил в країні. "Дяді босу", що вже давно живе в Таіланді, абсолютно похуй чи будуть українці лизати чобіт московського окупанта. Йому важливо тільки те, скільки бабла він заробить на своєму ресурсі, що вже монетизований як тільки можна. Тому ватні довбойоби, велкам на kiev-x. А з нами вам не по дорозі. Ідіть собі з богом нахуй, а саме, на kiev-x.
Якось так.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#9 2019-06-29 13:36:19

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Напишу тут, бо це стосується ПОПа.
Сьогодні ПОП вшанував пам'ять Василя Сліпака, що похований в своєму рідному місті. Але я не про Петра. Я про Василя. Це унікальна людина. Львів'янин, патріот та Герой України (посмертно)  kol/ac  Я не знаю такого прикладу в історії світу. Уявіть собі, всесвітньо відомий оперний співак, унікальний баритон, кращий в світі виконавець Мефістофеля в опері "Фауст". Людина, що мала контракт в Паризькій опері на довгі роки. Людина, що мала абсолютно все! Світову славу, улюблену роботу, великі гроші, дуже великі, бо світові зірки опери мають гонорари дуже великі. І ось ця людина кидає все - жирне та солодке життя світової зірки в Парижі, і їде на фронт воювати кулеметником в підрозділі "Української добровольчої армії", в "Правий сектор". І під час бою в 2016 р. гине від кулі снайпера. Чи є такі люди десь, крім України? Немає ніде в світі! Вічна йому пам'ять!
Слава героям всіх часів, що віддали життя за Україну!


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#10 2019-06-29 19:54:24

Gosha
Бакалавр

Re: Кандидати підори 3.

Переніс сюди з голосувалки.

fedot написал:

Рух Нових Сил
Спочатку збирався голосувати за Ляшка, бо РНС підбарижна ЦВК не хотіла реєструвати на цих виборах. Але нарешті тільки зараз питання з участю партії Міхо вирішилось і тому я обираю РНС

После того, как это недоразумение лезло через границу Воно для меня перестало существовать. Прорывайся так же с толпой прихильників к себе в Грузию, если грамотный такой.


......по любви - всегда дороже получается......

 

#11 2019-06-29 19:57:09

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Фєдя, ти знаєш про Міхо багато що,  він служив в армії, чи нє? І ще: вибори до ВРУ проходять в один тур. Ті партії, що не проходять 5 відсотковий бар'єр пропорційно розподіляють свої відсотки між прохідними партіями. Звісно, ти про це знаєш.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#12 2019-06-30 03:18:46

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Petrovich написал:

Фєдя, ти знаєш про Міхо багато що,  він служив в армії, чи нє? І ще: вибори до ВРУ проходять в один тур. Ті партії, що не проходять 5 відсотковий бар'єр пропорційно розподіляють свої відсотки між прохідними партіями. Звісно, ти про це знаєш.

Петрович, от хоч убий, але я не розумію логіки твоїх коментів. Так, я знаю багато чого. Але припустимо, що не знаю. Ну служив Міхо чи не служив. І що з того? Які з цього можна зробити висновки стосовно голосування за РНС?

Допустимо, не пройде. І що? Вибори - це коли громадянин довіряє право керувати своїм майбутнім конкретній людині/партії. Якщо хтось вважає, що партія набирає менше 5%, то це не привід для мене змінювати  своє бачення майбутнього. Вибори і ігри в стратегії - це трохи різні речі

Отредактированно fedot (2019-06-30 18:10:44)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#13 2019-06-30 16:43:36

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Без коментарів.

http://i.cxpoh.com/small/afa142a5e6512647429140eebe145345.jpg


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#14 2019-06-30 18:25:04

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Еротоман написал:

Без коментарів.

http://i.cxpoh.com/small/afa142a5e65126 … 145345.jpg

http://i.cxpoh.com/small/bcea102536369f99d36fcd8578e70fb7.jpg
http://i.cxpoh.com/small/403222ddeeedb0bf547ea0b0f79181bd.jpg
МАЯК #всепоплану
http://i.cxpoh.com/small/f8557d2c32ea9bd1f91b73e9041b888f.jpg

Отредактированно fedot (2019-06-30 18:47:28)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#15 2019-06-30 19:01:49

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Точняк. Усьо па "маякам"... Чекаємо входження наших парламентарів до "галактичної ліги гуманоїдних рас всесвіту". От тоді все в нас буде "кукурудза". А параші "гайки".


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#16 2019-07-01 17:06:43

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Еротоман написал:

Точняк. Усьо па "маякам"... Чекаємо входження наших парламентарів до "галактичної ліги гуманоїдних рас всесвіту". От тоді все в нас буде "кукурудза". А параші "гайки".

У порохоботів типу цього штріха є дохуя охуітєльних історій для тебе, %username.
Гугл у конкретному видає лінки на гебнявих зливних бачків штибу "руської весни", котрі розносять виколупані з носа історії та "передбачення". Твоя справа - підписуватися, читати та репостити. І вірити, шо всьо буде пучьком - хуйло здохне, а барига перестане красти.

Якщо добре потерти будь-якого порохобота, то під тонким шаром удаваного патріотизму обов"язково знайдеш русню (С)

Отредактированно fedot (2019-07-01 17:45:52)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#17 2019-07-01 18:52:42

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

fedot написал:

У порохоботів типу цього штріха є дохуя охуітєльних історій для тебе, %username.

Це добре, охуїтєльні історії я люблю. Що таке "%username"?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#18 2019-07-02 13:40:13

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

http://i.cxpoh.com/small/e3f81d60aa22649d75bd1b4736bef243.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#19 2019-07-02 17:24:45

Фокс
Anker-style

Re: Кандидати підори 3.

fedot написал:

Якщо добре потерти будь-якого порохобота, то під тонким шаром удаваного патріотизму обов"язково знайдеш русню (С)

От добре,  що у слуг Коломойского нема чого терти, навіть торкатися цього гівна не потрібно,  щоб русня полізла назовні! Достатньо плюнути, вже обгортка розчиняється і далі суцільна русня...


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#20 2019-07-02 19:31:03

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Фокс написал:

От добре,  що у слуг Коломойского нема чого терти, навіть торкатися цього гівна не потрібно,  щоб русня полізла назовні! Достатньо плюнути, вже обгортка розчиняється і далі суцільна русня...

Зеленський у Канаді підтвердив курс України на членство в ЄС і НАТО
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/2/7219825/

Заєбав, русня!
#терпітибільшенеможна приєднуємося до акції https://www.facebook.com/47440956269344 … 732976112/


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#21 2019-07-02 21:29:07

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Що там було? Посилання фсьо.
Так що ж таке "%username"? Я тіряюсь...


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#22 2019-07-04 19:12:56

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Бармалєй - кукловод Бєня назвав війну конфліктом. Навіть посилань не даю, всі, хто міг , прочитали. Фєдя, шо скажеш на спробу реєстрації Клюєва і Ко, повернення Портнова і його висери в фейсбуці, висери Богдана про мову, та хуйню, що городить речниця клоуна?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#23 2019-07-04 19:15:03

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Де реакція так званого офіса президента, що за 300 млн срочно хоче переїхати на іншу адресу, бо на стару йому некомфортно вєлосіпєдом їздити?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#24 2019-07-09 12:58:23

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Ще один НЕ камрад знайшовся, що проголосував "за гниття" біля паРаші, сука   kol/am   Нахуя таким на нашому ресурсі перебувати - не розумію  kol/an   Є ж відповідний хфорум, де "учьониє с ямайкі" досліджують гівно тих, хто пише постійно, що він жер на сніданок  kol/ag   Ватніки, пиздуйте тудой. На нашому ресурсі вам нема чого робити.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#25 2019-07-14 20:24:33

Злобарь
Магистр

Re: Кандидати підори 3.

Еротоман написал:

Дивлюся по рейтингам, що "ЄС" і без мого голосу пройде до Ради однозначно. Та ще й на 3-му місці. То буду таки за "Свободу" голосувати і по партійним спискам. Їм мій голос більше потрібний буде. Якщо не станеться якогось форс-мажору.

Як на мене то краще таки за ЄС голосувати! Чим більше відсоток тим більше вони зможуть зробити в раді!
свобода точно непрохідна і в мене особисто до них дуже багато питань! Адже як тільки хуйлу треба був замес у нас то свобода це робила! Я не знаю що і як але де вони беруть бабки? Згадаємо що хуйло по всій європі фінансує праві радикальні партіі! Отже не факт що вони не є проектом хуйла! Не всі вони а іхня верхівка!
Ну це моя думка...

Переніс з голосувалки сюди.

 

Board footer