21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2020-04-19 14:01:36

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Обговорення результатів опитування стововно наслідків ЗЕ-правління

Що ж, думаю це опитування http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=15286 вже добігло кінця. Є цікаві результати

http://i.cxpoh.com/small/74aec937dda3da780272bba879af1e07.png

В мене багато думок з цього приводу. Але щоб їх викласти тут, потрібно натхнення. Зараз мені ліньки напружуватися. Напишу згодом. В кого є бажання подискутувати, велкам. Починайте.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2020-04-19 14:02:06

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Обговорення результатів опитування стововно наслідків ЗЕ-правління

Petrovich написал:

Лесь Піддеревянський, Ада Роговцева, Маруся Звіробій, список патріотів нескінченний.  Це визнані авторитети. От мені цікаво- чи хтось зараз вголос хоче підтримати дії зрадників- бубочок? Викладіть прямо сюда, щоб історія знала своїх хероїв.

Прошу відповісти Петровичу на його питання.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#3 2020-04-19 14:03:08

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Обговорення результатів опитування стововно наслідків ЗЕ-правління

MAX написал:

Не підтримую жодного з варіантів

Варіант - "Буде хунта"

От тепер прошу детальніше. Що камрад мав на увазі?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#4 2020-04-19 14:09:16

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Обговорення результатів опитування стововно наслідків ЗЕ-правління

Нашвидкоруч можу проілюструвати те, що зараз відбувається в країні ось цим

http://i.cxpoh.com/small/5df9d2c3abb1f62cf1af22558585f64b.jpg

Читайте уважно. На цій афіші кожне слово - про наше сьогодення! Жаль тільки, що не знайшов державною мовою. Можливо, погано шукав  kol/ab


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#5 2020-04-19 23:02:28

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Обговорення результатів опитування стововно наслідків ЗЕ-правління

Еротоман написал:

Petrovich написал:

Лесь Піддеревянський, Ада Роговцева, Маруся Звіробій, список патріотів нескінченний.  Це визнані авторитети. От мені цікаво- чи хтось зараз вголос хоче підтримати дії зрадників- бубочок? Викладіть прямо сюда, щоб історія знала своїх хероїв.

Прошу відповісти Петровичу на його питання?

Мав на увазі, що більшість визнаних суспільством авторитетів публічно підтримували Петра Порошенка. Бубочку є намалювали сценаристи.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

Board footer