21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2021-06-07 06:37:12

Postoyaniy klient
Забанен

Добавкі "Віагра" і.т.п

Приймаючі  пару днів поспіль Інколи через день "Виагру" замітів що начінає ускорюватісь серцебіеніе. У когось таке було чі це в мене тіль так?


(    ).(    )

 

#2 2021-06-07 08:55:20

Стэпан
Магістр

Re: Добавкі "Віагра" і.т.п

Postoyaniy klient написал:

Приймаючі  пару днів поспіль Інколи через день "Виагру" замітів що начінає ускорюватісь серцебіеніе. У когось таке було чі це в мене тіль так?

Був у наших наукових колах дохтур Борменталь, зараз вже на пенсії, так шо я замість нього. Я коли не на комбайні, то фельдшером підробляю, шабашка йаптакссать.
Так от, з приводу вживання Віагри, її потрібно заглотнуть за годину до статєвого акту, ну це якщо ти на 100% впевний, що прийдеш до курви і вона буде точно, як на фото, а то ж таблєтку жалко... kol/ac
Але якщо ти приймаєш Віагру пару днів поспіль, то тут два варіанти: або ти єбеш всьо підряд, або що не знайшов свою королєву (але на всякий випадок таблєтку заглотнув). Але будь обережний, це не аскорбінка і її приймають не частіше 1 таблетки в день.

Рекомендую придбати і мати з собою чай (він не дорогий, всього 37 гривнів) https://www.medtechnika.com.ua/fitochaj … gI38_D_BwE
http://i.cxpoh.com/small/03ebddf92879186086e597d77edf8871.jpg

У випадку, якщо курва не буде підходить під параметри королєви, можна попросити хоча б чаю заварити, щоб не дай боже не сталосся біди: з високим тиском і стоячим дрючком пересуватися небезпечно. Це добре, що поки що на вулиці не дуже жарко, то можна присісти на лавочку і відхекатися, але все одно - зі стояком ходити не зручно.
Бажаю міцного здоров'я і чекаємо нових звітів!


зоєбато, бльо!

 

#3 2021-06-07 14:46:02

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Добавкі "Віагра" і.т.п

Тоесть, если запить Виагру Степиным чаем- к телке можно уже не идти ))))


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#4 2021-06-08 05:41:06

Postoyaniy klient
Забанен

Re: Добавкі "Віагра" і.т.п

Цікаво,  недумав що це тиск піднімаеться. Треба буде попробувать, а то я пробував магній + B6  разом з "Віагрою" вроді спокійніш було


(    ).(    )

 

#5 2021-06-08 05:46:09

Postoyaniy klient
Забанен

Re: Добавкі "Віагра" і.т.п

Сповнив  як под віагрой в метро добирався  це була жесть )))


(    ).(    )

 

Board footer