21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2010-11-08 15:05:30

Стэпан
Магістр

8(063)610-47-71 Кракадилавая хфэрма на Кловском спусці, намба 6

Слава Україні, хлопці-єбунці!
Було знайдено на вершіно-модельному сайті охфігітєльна хфотокарточка з подпісю (в смислі, названіє) "Жєня, єбуся в сраку за 400 гривнів".
Ну, ябь тассазать, знаю, шо за такі гроші можна хіба шо козу на хфермі виїбати, а тут в самому Києві такі ціни, ну думаю, всйоравно, позвоню - узнаю.
Звоню, кажу, Жєню хочу, та шо в сраку дає - "Я вас слушаю", каже курва. Питаю, шо правда в сраку даш? "Нєт, я уже анал не прєдлагаю". Думаю, шо бля, сраку тобі сургучом залили чи шо? Але спитав: "А хфтото, то шо сайті, з кого дєлане?" - "Всє фото, маі". Поки з тою курвою балакав, хуй мняв через карман, а він вже й стоїть. Питаю в неї "Куди їхати?" - "Кловский спуск, 6". "Добре, мий пизду, брий ноги - я уже в дороге!"
Приїхав, мєста для підводи - пално! Піднімаюся на 5 поверх (без ліфта) звоню. Відкриває - "Бля, шо за хуйня, чур мене, чур" і хрещуся шо пиздець!!! Хуй, як ви хлопці понімаєте , впав, аж штукатурка посипалася етажом нижче!
Кажу, їй "Кракаділ, де Жєня?", вона "Я і єсть Жєня", а їй кажу - "Шо ти мені пиздиш, отуто? Ти, блядь праглатіла Жєню і тепер вона з твого пуза каже, шо вона це ти?". "Ну, єслі шота нє устраіваєт, то вот двєрь".
"Ти, кажу, зовсім йобнута, якшо дуаєшь, шо я не знаю, шо це хуйня з ручкою, глазком? В мене, блядь, 3 диплома, два з яких червоних, а ти мені лікбез шо таке двєрі, а ото вешалка розказуєшь??? Та йди ти на хуй, з таким прівєтственим словом!"
Уїбав, в смислі, пішов я звідти через ті йобані двері! Потратив час свого драгоценого времєні, не виїбав нікого, та ще й хуйове настроєніє.
Хотів, хфтокарточки вставити тої кракаділи, так на топі вже не пробиваєця той номер, хуйня якась!
Але, по памяті: кантора. 3 кракаділа: два з чорною волоснйою, одна - біла. Та, шо зїла Жєню - здорові цицьки, але єбало... хуй його знає, на таких в мене не встає kol/ac
Чєсно кажучи, може хто скаже - шо і таке єбуть, але ІМХО - це кракаділова хферма!


зоєбато, бльо!

 

#2 2010-11-08 15:18:17

gleb184
Магістр

Re: 8(063)610-47-71 Кракадилавая хфэрма на Кловском спусці, намба 6

Если завут на Кловский 4 или 6, если паднимаца нужна на 5-й этаж пятиэтажек - эта канторы злоебучие с атстойныме блядями, фсе фотки в нете левыи, каждая втарая блядь там даже не тумбочка - целый камод.

 

#3 2010-11-09 07:34:13

thunderhead
[banned]Правильный ЮзВерь

Re: 8(063)610-47-71 Кракадилавая хфэрма на Кловском спусці, намба 6

Тоже был там... еще в начале лета. Кловский, 6, последний этаж, дверь посередине, прямо от лестницы.
Помню предупреждение в черную ветку писал.
Убитая двухкомнатная хрущеба полная гоблинов и троллей. В ужасе позорно бежал.
До сих пор, когда приглашают на Кловский спуск - бросаю трубку и выбрасываю СИМку.


Лучше переплатить, чем недоебаться.

 

#4 2010-11-24 09:03:17

gleb184
Магістр

Re: 8(063)610-47-71 Кракадилавая хфэрма на Кловском спусці, намба 6

Па моиму, ачиридной тилипон кракадилятника с кловскага: 8(098)106-50-70. Толька завут уже на Соломенку.

 

Board footer