21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2014-12-05 16:14:53

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Еротоман vs BigBoy

Друзі, я дуже вибачаюся, але... Треба було відразу, але краще пізно, ніж ніколи... "Іваничєм" йобаного тераріста Гіркінда називали в лугандоні. Говнограф дрочив на Гіркінда саме під цим поганялом. Може ще раз перейменувати нового камрада на "Кузміч"? Та й аватарку прикольну мона до цього ніку прикрутити... Га? Ну, блядь, є такі персонажи, що які завгодно імена та призвища своєю персоною дискредитують на роки вперед. Іванич Гіркінд саме з таких. Хочу, шоб навіть духу його тут не було. Шо скажете?

Отредактированно Еротоман (2014-12-05 16:16:36)


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2014-12-05 16:40:39

BigBoy
Забанен

Re: Еротоман vs BigBoy

Еротоман, ты если чего хочешь написать такого - пиши в личку, а не бросай дерьмо на вентилятор. Я и сам непротив изменить тутошний логин, который мне случаем достался. BigBoy меня запишите и все на том. А картинку себе я сам пришью, когда время на это будет.

Отредактированно Иванычь (2014-12-05 16:48:11)

 

#3 2014-12-05 16:45:59

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

Переносте в Пєтушатнік.
Слухай "вільний слухач". Я взагалі то не до тебе звертався, а до засновників ресурса. А ти якщо будеш так зі мною розмовляти, то бідеш кидати гівно великою совковою лопатою поза межами даного ресурсу. А скільки ти там гівна перекидаєш мені особисто байдуже. Я зрозуміло формулюю?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#4 2014-12-05 16:50:41

BigBoy
Забанен

Re: Еротоман vs BigBoy

Я сюда не сраться пришел, а как на авторитетный в нужных кругах ресурс. Угрожать мне не надо. Уши мои для этого не свободны. Мог бы в личку написать, а не под моим отчетом мой ник обсуждать, который, повторяю, методом случайным достался.

 

#5 2014-12-05 16:55:32

F-S
Злой особист...

Re: Еротоман vs BigBoy

Ерік, ну перегнув ти троха))
Кромє того шо новачок постить нафталінови одчьоти він поки не зробив нічо хуйового))


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#6 2014-12-05 16:59:38

Дед Егор
Дед Магістр

Re: Еротоман vs BigBoy

Эрик не бузи kol/ad


я сделан из мяса...©

 

#7 2014-12-05 17:04:57

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

А по сутності питання? Я так зрозумів, шо "Іванич" всіх влаштовує? Тоді якого хуя коли ГСМ Атоса "графом" обізвав всі закіпішували? Можна було тоді й "графа" залишити? Ні? Яка різниця?
То шо будемо робити з "Іваничем"? Я про нік, а не про юзера?

Отредактированно Еротоман (2014-12-05 17:05:40)


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#8 2014-12-05 17:07:51

Дед Егор
Дед Магістр

Re: Еротоман vs BigBoy

Нафталин нет конечно.))) а Иванычем ведь не тока лугандонячий бох может быть kol/ad


я сделан из мяса...©

 

#9 2014-12-05 17:10:08

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

F-S написал:

Ерік, ну перегнув ти троха))
Кромє того шо новачок постить нафталінови одчьоти він поки не зробив нічо хуйового))

Так то ж бо й воно, шо поки що не зробив взагалі нічого корисного на ресурсі, а вже починає "крошити батон" на одного з засновників ресурса. І, до речі, нічого такого образливого, пропонуючи змінити ще раз нік цьому юзеру я не написав. А коли хтось пише мені, шо я тут "кидаю гівно на вентилятор", то буде від мене отримувати адекватну відповіль. Андерстенд?

Отредактированно Еротоман (2014-12-05 17:10:49)


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#10 2014-12-05 17:12:04

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

Дед Егор написал:

... а Иванычем ведь не тока лугандонячий бох может быть kol/ad

Дик і "графів" теж багато на світі білому...

Отредактированно Еротоман (2014-12-05 17:13:41)


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#11 2014-12-05 17:29:12

rodik
Студент

Re: Еротоман vs BigBoy

Так він вже согласний змінити ім'я на Биг чего-то там.... дайте йому нове ім'я і хай вже буде спокій в хаті kol/0016))


My dear boy, no woman is a genius: women are a decorative sex. They never have anything to say, but they say it charmingly. They represent the triumph of matter over mind, just as we men represent the triumph of mind over morals.
The Picture of Dorian Gray.Oscar Wilde

 

#12 2014-12-05 17:32:33

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Еротоман vs BigBoy

Шоб не было лишних споров, в очередной раз переименовал Гиркина-Шуфричя в BigBoy. Именно так ему и нужно логиниться буит.
Эрик, а када я Атоса графом называл? Я ж даже книжку про 3-х мушкетеров не читал kol/ag Откуда мне знать, шо он графом был? И Боярский про это никада не говорил по телевизору kol/ab


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#13 2014-12-05 17:36:14

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

rodik написал:

Так він вже согласний змінити ім'я на Биг чего-то там.... дайте йому нове ім'я і хай вже буде спокій в хаті kol/0016))

Спокій тут буде завжди. А вказати новачку на його неприпустиму риторику до одного з засновників ресурсу - це обов'язково. Якби в цій історії фігурували не я з, поки що, Іваничем, а хтось інший з новачків та засновників ресурсу - моя реакція була б такою ж.

Отредактированно Еротоман (2014-12-05 19:18:00)


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#14 2014-12-05 17:38:46

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Еротоман vs BigBoy

gsm написал:

Шоб не было лишних споров, в очередной раз переименовал Гиркина-Шуфричя в BigBoy. Именно так ему и нужно логиниться буит.
Эрик, а када я Атоса графом называл? Я ж даже книжку про 3-х мушкетеров не читал kol/ag Откуда мне знать, шо он графом был? И Боярский про это никада не говорил по телевизору kol/ab

А? Шо? Який "граф"? Ніякого "графа" я не знаю й не знав ніколи kol/bl А шо, Атос - то з книжки про Боярського? kol/ai kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#15 2014-12-05 20:46:49

маленький козачок
Аспірант[banned]

Re: Еротоман vs BigBoy

БальшойМальчег,ти аДчётами афтарітєд заробляй,а не складнопідрядними реченнями зі фсілякими абаротамі,ОК?
хуяр свіжєнькі атчёти,а не підказуй кому куди і шо підкидати!
читай Правила!
якшо каже тобі старший таварісч Доцент шось,то ти прислухайся!)


Не вам, блядям, в моей душе копаться.©

 

#16 2014-12-06 08:07:58

Комендант
Сонцелікій Комендант гуртожитку

Re: Еротоман vs BigBoy

Еротоман написал:

Переносте в Пєтушатнік.

перенёс


По команде "ОТБОЙ" наступает тёмное время суток!

 

Board footer