21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2015-03-23 18:21:02

Кирилович
[banned]

Як я ходив до Ані.

Доброго дня камради!
Кіріл Кірілич повернувся із свого першого плавання по океану платного кохання.
Буду по порядку. Це продовження ось цього посту ( http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=12601).
Повіривши рекомендаціям Стэпана, я вирішив сходити до Ані http://s019.radikal.ru/i634/1502/13/641a0f5f9cae.jpg.
Набравши номер 8(097)355-35-15 запитав чи можна Аню мені сказали - ні. Я запитав чи вона реальна - мене насмішливо сказали - ні. Я запитав чи є щось схоже на фотографію, сказали - так приїзжаєш і вибирай, сказали їхати на Хрещатик 17 і зателефонувати. Приїхав, позвонив і сказав "я на місці", сказали " чекайте.
Через 15 мин до мене перезвонили з 8(063)011-72-42 і сказали й ти за адресою. Прийшов, зустріла мініатюрна фея років 20-25 ( на лиці страшненька але одягнена сексуально), запросила. На зустріч вийшла толстушка. Я поняв шо ніфіга схожого на фотку Ані не буде!
Показав їм фотку і кажу : "хто з вас більше похожий на Аню!?" Жирна засміялась, а мала каже:" це ж Настя, вона буває ввечері, після дев'яти". Через декілька днів прийшов знову (близько дев'ятої) попавши, мабуть, на сходку. Їх там було 10-15, я аж розгубився (але всі, звичайні провінційні дівки). Построїлись і сама мала каже:"вибирай". Я дивлюсь Ань нема, а їбатись хочу, ну і вибрав саму високу  з темними, прямими, трышки довле плеч косима. Повела мене в кімнату. Зразу взяла бабло (800грн, як написано на сайті). Дала тапки і рушник і провела ванну ( там було грязнувато і скрізь блядські коси).
Прийшов в кімнату ліг і вона почала роздягатись. І тут я охуїв!!! Вона зняла 20 см каблуки і стала така як я ростом, но це херня. В неї все було обвисше і сіськи і живіт!!! Ааа, думаю, пиздець, як таке я буду їбати?!
Тут вона побачила, що я "приуныл" залізла на мене і почала надрачувати одночасно обсмоктуючи мені соски ( сосала так, що я подумав що будуть засоси).
Коли боєць встав взяла гандон і ротом з руками одягали його. Почався процес, з руками без "окресностей"- минут 5, потім залізла на мене і почала сказати так, що я подумав, що вона передивилась фільмів про амазонок. Так я через минулу і приплив.
Запропонувала каву. Серветку дала після того як я попросив. Потім пішов душ поки вона робила каву.
Випили каву і вона запропонували масаж.
Розказувала багато про себе бо я нічого говорити не хотів. Сказала, що з Одеси потрібно терміново 60 000 грн і звати Аліса.
Звичайний масаж - хвилин 15.
Заход на другий круг: міня ( так як і попередній раз) і поход з ззаду, мене вистачило хвилин на 2 не більше.
Потім я бистренько зібрав речі, попрощався і пішов.
ТТХ - 3. Все обвисше але пісікчка тугенька.
КС - не було
МН/ЄВРО  - 3 (однокурсниці краще робили)
Отношение к клиенту - 4 намагалась розрядити обстановку. Старалась. В цілому квартира більш менш в гарному стані (височенні потолки) але ванна погана  (З мойщих лежав якийсь обмилок. Рушник і тапки видала.)
ЦВ - 800 грн
Пойду ли я еще?  - ні  (хіба щоб виїбати ту малу яка зустрічала перший раз).

Рекомендации - ні

П.С. в аспіранта зараз стипендія 1800грн  + 800грн  за пів ставки + 100$ за наукові шарашки (якщо не тупий) так шо можу й дозволити.

#2 2015-03-23 18:28:44

Комендант
Сонцелікій Комендант гуртожитку

Re: Як я ходив до Ані.

http://s017.radikal.ru/i406/1503/c7/fcda99c2bc34.jpg


По команде "ОТБОЙ" наступает тёмное время суток!

#3 2015-03-23 18:42:28

маленький козачок
Аспірант[banned]

Re: Як я ходив до Ані.

Кирилович написал:

П.С. в аспіранта зараз стипендія 1800грн  + 800грн  за пів ставки + 100$ за наукові шарашки (якщо не тупий) так шо можу й дозволити.

ну 100$ щас хороша сума в гривні kol/bm
Кіріловіч, я лічно візьму на себе відповідальність,шоп недивлячісь на твоє не уважне читання правил і пройоби в оформленні отчёта першого,попрошу шоп Комендант не клав хуя вєто на твою реєстрацію!
але подальші твої роботи мають бути більш старанно оформлені.
тим більше шо є у нас атчёти про такого роду тёть як на фото - з сіськами і чорним волоссям. і добрі. і ласкаві. і вмілі.
но як тікі будеш паразітіровать на рєсурсі - зразу тебе забанім нах!

Домовились? kol/ad


Не вам, блядям, в моей душе копаться.©

#4 2015-03-23 19:06:06

Стэпан
Магістр

Re: Як я ходив до Ані.

Шота я не поняв?!?! На чому вона скакала, як амозонка, єслі КС не було???? Шо за акробатіка, нахуйблять???!!!


зоєбато, бльо!

#5 2015-03-23 19:20:50

Re: Як я ходив до Ані.

Стэпан написал:

Шота я не поняв?!?! На чому вона скакала, як амозонка, єслі КС не було???? Шо за акробатіка, нахуйблять???!!!

Камбайньор, у вашому селі так не єбуться///
КаСе - то міссіонєрка, то коли камбайнер єбе доярку на гімні, вона лежить на куфайці спиною і цицьками ласкає волосаті рижі груди комбайнера, а комбайнер дихає їй цибулею та чисноком прямо в ніс, вставивши кардан до її відра/
А коли "вона скакала" то називається наєзніца, то коли комбайньор на гумні лежить на куфайці, а доярка своїм відром сіла зверху на його кардан та підскакує, мух ловлячи ротом, шоб камбайньору не мішали))))
Ой, блеадь, село ти село, Степане, возьми вумну книшку - Камасутра, в ізданії Саміздат 1966 года і почитай)))) Помню по малолєтке як дрочив на неї.... Но то савсєм другая історія))


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

#6 2015-03-23 19:37:03

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Як я ходив до Ані.

Стэпан написал:

Шота я не поняв?!?! На чому вона скакала, як амозонка, єслі КС не було???? Шо за акробатіка, нахуйблять???!!!

Ну аспирант имел ввиду, шо были коныки-буденыки. А на КС научного работника не вдохновили висячие регалии одесской абитуриентки.
Пропуск выписываю с условием, что ознакомишся с Правилами. А формат телефона очень важен для корректной работы поиска. Это как библиотекарша с длинными ногами важна в библиотеке, шоб книжку нужную найти.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

Board footer