21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#26 2015-07-02 18:15:00

Ирокез
Бакалавр

Re: Anker проти Еротомана (Катькінслав)

Камдив написал:

ДОРОГИ МОИ ПОБРАТИМИ!!!! Я ВВАЖАЮ, ЩО ДУМКИ ОПОНЕНТІВ МИ ПОЧУЛИ І НЕ ТРЕБА ПІДЛИВАТИ МАСЛА ДО ВОГНЮ І ВИВЕРТАТИ НУТРОЩІ ОДИН ОДНОМУ!!! ВИ ОБОЄ (АНКЕР І ЕРОТОМАН) МЕНІ БЛИЗЬКІ І Я ВАС ПОВАЖАЮ ЯК І БІЛЬШІСТЬ НАШИХ ПОБРАТИМІВ!!!!МИ ЗІБРАЛИСЬ В СХРОНІ, МИ ЄДИНИ-МИ ПАТРІОТИ!!! СЕРЕД НАС ВАТОЦЕХФАЛІВ І ХУЙЛАКІВ НЕМА!!!  СЛАВА УКРАЇНІ!!!! kol/agkol/agkol/ag

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


Кожен може образити бандерівця, але не кожен встигне вибачитись.

 

#27 2015-07-02 18:17:29

Кот_в_носках
Бакалавр

Re: Anker проти Еротомана (Катькінслав)

Ух и замес)
Пошли отчеты писать, хорош тут политичить))

 

#28 2015-07-03 15:51:45

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Anker проти Еротомана (Катькінслав)

Anker написал:

А бох, рапское поклонение, битиё паклонов и опслюнявливание картинок в рамочьках - это другой ряд, рабов.
И никогда я не смогу понять, как РАБ БОЖИЙ может считать себя свободным человеком. Раб он и есть раб
Свободные люди верят в силу воли, в победу своей страны за независимость...и тут сразу к ним примазываются оте умные дяди в рясах, и начинают раскидывать свою пропаганду, бо это ж ахуенный инструмент управления...людьми. Аж тошнит, скока гадости они делают и скока нормальных людей покорно идут к ним пацелавать ручку....
Ну это уже другая тема, не про переименование городов

От тут я з паном Анкєром не можу не погодитися. Роки з два тому, всі мабуть пам'ятають, я сам писав те саме на повітряній кулі шпіцбергена. Я відношуся до військових капеланів та "батюшок" зараз толерантно, бо вони лізуть разом з бійцями у саме пекло війни та підтримують їх морально та психологічно. Але тільки до них. Все інше у сучасному християнстві для мене не прийнятне. Я, звісно, не заперечує право кожної людини вірувати у кого вона сама бажає. Нема питань. От тільки церква, у сучасному її вигляді, неприйнятна. Фінансування та утримання храмів повинно здійснюватися тільки за рахунок коштів тих громад та окремих громадян, які побажають їх утримувати. Всі виплати церквам з бюджету країни та всілякі пільги по оподаткуванню комерційної діяльності церков треба скасувати. І закріпити цим повне відділення церкви від держави. А так, будьласка, хто хоче утримувати за свій кошт золоті куполи церков, золоті, обсипані дорогоцінним камінням хрести, ікони та вбрання церковних ієрархів, розкішні помешкання та авто попів різноманітного гатунку, мільйонні прибутки церков і т.д., і т.п. - то, як кажуть, "знамено вам у руки". От тільки, думаю, що таких охочих знайдеться небагато kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#29 2015-07-03 20:05:15

Вроттердам
Декан м'ясомолочного факультету

Re: Anker проти Еротомана (Катькінслав)

Эрик, все просто - вера и религия - несколько разные (и часто не совпадающие) вещи.


Життя прекрасне та дивовижне, при всіх його несподіванках.

 

#30 2015-07-07 13:21:42

Романтик
Магістр

Re: Anker проти Еротомана (Катькінслав)

Чем ближе человек к церкви, тем дальше он от Бога (с) Лев Николаевич Толстой

 

Board footer