21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2009-11-13 22:10:05

aknets
[banned]дырдырдыр

Перший звит Маленького козачка )))

Пользователь под ником маленький козачок прислал на мыло, за что получает звание Ебака

За перший АТЧЁТ звання не отримав,пишу дал_...

контактний номер був знайдений в нєт_ по с_нькє,хз на якому сайт_,але опосля пошукавши в сєт_ данний номер знайшлися оголошення про полову єблю за грош_...
фото як_ були знайден_ не в_дпов_дають д_йсност_,але...

поперлися ми з атаманом _ полковником шукати кохання за грош_...

подзвонили...

-К_ко коштують ваш_ ласки?
-600грн!
-А мона по 500?
-Ну ми не наєм...
-Нас троє,зара приїдемо з алкашкой,подивимось на "апарати" _ "парєшаєм",чи будемо трахати,чи нє...Ок?
-ОК!чєкаємо на Тарас_вськ_й,ХХ.
_замётано,кицьки!

приїхали...
по мєсту три тёли-чорнява,блонда(перг_дроль) _ цицьката....(фс_ тёли як на мене досить єбатєльни.є з чого вибрати! коли виходив з*явилось щє 2-одже загалом на хат_ 5теро.)

тёли ц_лком єбатєльн_,на в_дм_ну в_д багатьох кантор за так_ грош_...представилися Настями...
почали випивати...
"старш_" почали заганяти ацк_є базари,мен_ залишалось тихенько п_ддакувать!
п_сля п_вгодини базар_в,склонєн_я до группен сексу _ р_зних збоджень,тьоли почали нервувати _ намагались пошвидше нас здихатись...
я вибрав соб_ чорняву з Бердичева(як вона сказала-пот_м представилась Аллою) _ п_шов в душ.
мала рок_в з 20-22,десь 170см зросту,50кг,груди десь 1,5-2(мала каже шо мал_,але мен_ сподобалось!(в паслєдств__ зм_г потрахати м_ж них)),дуже еротично звисають!

поки я п_дмивав свої "чресла",мої повководц_ встигли посратися з д_вками _ один з нас п_шов...

я п_шов маслати свою малу...
роздягнув її(нормальна б_лизна),коли зн_мав трусєля отримав випадково кол_ном в лоба...сказав шо за це +15хв. часу!
сказала "пасмотр_м".

м_й "нєфр_товий корєнь" п_днявся в_д спогляданя красивої ф_гурки _ мала натягнула руцями гандона...почала смоктати,але я сказав,шо м_нєта залишимо на пот_м!
погодилась...
вклав в класику _ р_зко ув_йшов-мала зойкнула...пер-пер...кажу "перескакуй в наєздн_цу"!
без питань...
на початку "цифрувала",апасля був трушний аналог...
вродє к_нчила 2 рази...
груди ман_л_...зак_нч_в раком в той час коли вона стискала мої яйц_...

п_здёж про фсяку єрєсь...помяв її троха...одягнула прєз-фтарой заход...

д_нам_чно-зверху,знизу,раком,м_ж грудей(аж прєз луснув),переодягнулись-ноги мен_ на плеч_ _ арбайтен...втомився...алкашка брала своє...кажу працюй ротиком-ноу питаннь!
хвилин з десять смоктала як нав_женна...отстрєл...т_сканьє...помивка(об_цяла савмєсную,але уп_зд_ла кур_ть)...

п_д час процесу хвилин через 70-75 падружк_ грюкали в двер_...

цифри...

ТТХ -тверда 4 (якби зубки були р_вн_ш_ _ меньш_ було б 5)
КС - 4
МН 3+(н_жно,м_сцями з зубками)
Отношение к клиенту - 4 (норм_к,аби ще на старших пацан_в не вякала,було б 5)
ШГ (шеколадный глаз) - 0. п_д час процесу просила в дупку не залазити...
ЦВ(цена вопроса) - за прайсом 600. п_сля тёрок са старта-заплатив 500....трахались 1,5години не рахуючи 30хвилин п_здєжа _ вип_ван_я...
Пойду ли я еще?---вродє дала св_й власний номер-як буде можлив_сть запросити до себе-обовьязково скористаюсь!

хата-4
траходром-4
враження-не дарма витрачен_ грош_.

п.с. старш_ товариш_,поки я _пався,накидалися _ п_втора години п_зд_ли з блядями "не за шо"...слали один одного на х... _ таке _нше...

а мен_ сподобалось)))

#2 2016-02-09 21:31:02

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Перший звит Маленького козачка )))

Перенес kol/bm


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

#3 2016-02-09 21:38:29

Яша
Магистр

Re: Перший звит Маленького козачка )))

бля, а вы на Фоса наезжали))))

Board footer