21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2016-03-09 14:53:05

fedot
Доцент

Вайбер

Возможно баян, но на всякий пожарный если вдруг кто стокнется с проблемой вроде моей.

Задача: как на блядофон Нокия 1110 установить Вайбер чтобы кантачить с блядями?
Ответ: на блядофон Нокия вайбер не встанет. Но вы можете его поставить на свой рабочий комп и писать блядям со своего  блядономера, симка с которым преспокойно продолжает стоять в вашей древней Нокии.
Для этого качаете эмулятор андроида Bluestacks, ставите его на свой рабочий ПК, ставите поверх него Вайбер, регистрируете в нем свой блядономер - и вуаля, проблема решена! kol/bp
Проверил, все работает как часики kol/ab

Отредактированно fedot (2016-03-09 14:54:40)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#2 2016-03-09 14:57:42

Re: Вайбер

fedot написал:

Проверил, все работает как часики kol/ab

Скільки вайбер працює? Стикався с такою ж проблемою, але просто ставив на комп вайбер для ПК без емуляції андроіда, але чогось десь через неділю вайбер падав - по типу потрібна реестрація повторна... і тілька переустановка з нуля допомагала.


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#3 2016-03-09 16:23:14

fedot
Доцент

Re: Вайбер

Дід Опанас написал:

fedot написал:

Проверил, все работает как часики kol/ab

Скільки вайбер працює? Стикався с такою ж проблемою, але просто ставив на комп вайбер для ПК без емуляції андроіда, але чогось десь через неділю вайбер падав - по типу потрібна реестрація повторна... і тілька переустановка з нуля допомагала.

Сьогодні перший день


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#4 2016-03-09 19:13:54

Re: Вайбер

fedot написал:

Сьогодні перший день

Ну як більше тиждня пропрацює то тоді реально тема ) бо в мене так злітало три рази і кожен раз ці танці з бубном з заміною сімок та переустановкою аплікейшена.Затрахався та й купив андроідофон.Але згоден вайбер на ПК це зручніше, думаю знову встановити та потестити як воно буде коли вайбер аккаунт на телефоні буде онлайн і на ПК.


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#5 2016-03-09 19:15:22

UZ
Доцент

Re: Вайбер

Так простіше поставити га ПК версію для ПК і не заморочуватись з емуляторами. Єдиний оправданий варіант, якщо у вас вже стоїть на ПК вайбер з вашим робочим номером. ІМХО


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#6 2016-03-09 20:32:27

Re: Вайбер

У меня стоит и на айфоне и на компе под Макинтошем Вайбер под один и тот же телефон. Устанавливал даже два вайьера под две симки на компе. Все нормально работает. Настольная оф версия. И без танцев с бубнами....

Зы:
Ферку, ты пюди i зазвiдай у Сасювцi шо доля Неліпина за тритьым кіломитром нарас. Там є єден мАдяр. Вюн ти уповість што, да як, тай си установиш без грабиль прямо на свюй компутер усьо на што будеш мати дяку. И тот вайбер, ці як'го там звати, тоже. Бо туйка'тти нико нич путнього не уповість. На мою грішну душу! Туйка йидні йобарі сидять, курва, які кіть не єбуть никого, то пакувуть курвюв у цілофан, йбы йім вихор бов, лингарям)))))


Продам Сельдь слабосоленую 400плюс в ведре. Есть таранька. Лещ вяленый. Все свежее, зуб даю. Владимирский рынок, место №134 (сразу за кошачьей шаурмой) напротив газетного киоска.

 

#7 2016-03-10 05:50:18

fedot
Доцент

Re: Вайбер

UZ написал:

Так простіше поставити га ПК версію для ПК і не заморочуватись з емуляторами. Єдиний оправданий варіант, якщо у вас вже стоїть на ПК вайбер з вашим робочим номером. ІМХО

Та то ясно.
От тільки перед запуском на ПК, вайбер для блядофонної сімки треба активувати на смартфоні. 
Я цього не хотів робити принципово зі свого "білого" смартфона.
А їхати до мАдяра у Сасівку за таким дрібним питанням - то лише по кишені чувакам на зелених жигулях, у наліманах та з сапфіровими наушниками )) Їм півтори тищі кілометрів прохуярить - як мені пару зупинок на метрі до Троєщини.

Макінтош блять... Хуясє!!! kol/ai В наших єбєнях про таке й не чули... kol/ak Нокия 1110 - наше всьо!!!  kol/bp

Отредактированно fedot (2016-03-10 06:24:27)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#8 2016-03-10 06:44:48

Re: Вайбер

fedot написал:

От тільки перед запуском на ПК, вайбер для блядофонної сімки треба активувати на смартфоні. 
Я цього не хотів робити принципово зі свого "білого" смартфона.

Крім того, якщо активувати на смартфоні до контактів вайбера синхронізує ж контакти з "білого" телефона андроїда де активували сімку під вайбер )
І ще один мінус, якщо викорустовувати не емулятор під андроїд а просто вайбер для ПК  - нові контакти не добавиш... Я так розумію якщо використовувати емулятор  - то там можна додавати контакти в адресну книгу, так?

Отредактированно Дід Опанас (2016-03-10 06:46:14)


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#9 2016-03-10 06:54:35

fedot
Доцент

Re: Вайбер

Дід Опанас написал:

fedot написал:

От тільки перед запуском на ПК, вайбер для блядофонної сімки треба активувати на смартфоні. 
Я цього не хотів робити принципово зі свого "білого" смартфона.

І ще один мінус, якщо викорустовувати не емулятор під андроїд а просто вайбер для ПК  - нові контакти не добавиш... Я так розумію якщо використовувати емулятор  - то там можна додавати контакти в адресну книгу, так?

Так, вводиш нового абонента (вірніше його телефон) - і вуаля!
Ці всі автоматичні маніпуляції, що робиться Вайбером з контактами в частині блядоконспірації - як раз не благо, а скоріше зло.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#10 2016-04-28 10:42:34

fedot
Доцент

Re: Вайбер

Bluestacks рулит.
2 месяца - полет нормальный kol/bp
Софт рекомендован для комфортного общения счастливым обладателям Нокий 6600 kol/ab


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#11 2016-04-28 18:58:04

UZ
Доцент

Re: Вайбер

Я доречі теж її юзати почав. Все охуєнно.


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

Board footer