21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2016-05-19 09:43:47

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Ніжин, місто огірків.

Шановні друзі, прошу допомоги. Я найближчим часом проведу достатню кількість часу в славетному українському місті Ніжині. Буду вдячний за допомогу, якщо є якісь варіанти. З девайсів в мене там буде тільки смартфон, то колупатися в соціяльних мережах для мене буде проблематично.
Прошу направляти контакти ніжинських блядін, якщо такі там трапляться, мені в лічку або на тіліпон. Дякую.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2016-05-19 10:11:31

Espero
Студент

Re: Ніжин, місто огірків.

"Нежин - город дождей, блядей и велосипедов" (с)
По данному городу, насколько мне известно, рынок услуг отсутствует потому что никому непонятно, как за поебаться можно брать деньги.

 

#3 2016-05-19 10:18:38

fedot
Доцент

Re: Ніжин, місто огірків.

Espero написал:

"Нежин - город дождей, блядей и велосипедов" (с)
По данному городу, насколько мне известно, рынок услуг отсутствует потому что никому непонятно, как за поебаться можно брать деньги.

В нашем клубе есть камрады, которым посчастливилось ебать нежинских блядей таки нашедших ответ на вопрос "Как за поебаться можно брать деньги" kol/ag
Я думаю, что камраду Эротоману надо сделать поиск по хворуму по ключевому слову "Нежин" kol/bm kol/ag

Отредактированно fedot (2016-05-19 10:19:07)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#4 2016-05-19 17:30:49

Лягушонок
Аспірант

Re: Ніжин, місто огірків.

fedot написал:

Я думаю, что камраду Эротоману надо сделать поиск по хворуму по ключевому слову "Нежин" kol/bm kol/ag

Ой сумневаюсь...
Думаю, шо Эра ждет то же, шо и меня в Житомире kol/ag
Разве шо, как вариант, если нет хвостов, то пойти вечером в клуб, а оттуда как повезет:
или с блядями, или с разбитой мордой kol/ag


Все буде добре.

 

#5 2016-05-19 18:31:00

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Ніжин, місто огірків.

Таки лучче з двома блядями ))


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#6 2016-05-31 21:01:42

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Ніжин, місто огірків.

Дзвонив на номери, що знайшов на Гоях. Суцільні контори. Трубу беруть мужики kol/ag  Перше питання, що задають - "ти с какова горада?" Пропонують на вибір 5-6 дівок від 18 до ХЗ років, забув kol/ag Ніяких "передзвоніть за годину". Дзвони та відразу їдь. Просять по 500 за годину. Можна й по 250-300 за один злив.
Один раз взяла трубу тьолка kol/ai kol/ag Каже, через скільки хвилин будеш біля автовокзалу? Та традиційне питання "ти с какова горада?" kol/ag Я єбу який місцевий колорит. Поки що не ходив.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

Board footer