21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Отмечаемся за кого топим во втором туре:

Марионетка Свинарчука (Пеця)
68% - 24
Марионетка Коломойского (Зеня)
31% - 11

Total : 35

#26 2019-04-02 21:30:39

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

За Пороха однозначно, даже лень перечислять почему Зе не может быть президентом, особенно сейчас


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#27 2019-04-03 00:07:00

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Пєтровіч, все так. Обидва кадидата цинічні підари. Різниця лише в тому, що один пизданув те, що думає, а інший ні. Але з іншого боку - з одним вже все зрозуміло, а інший це хоч невеликий, але шанс хоч щось змінити. У будь-якому випадку на щось добре розраховувати не варто. 2 маланця, що служать виключно мамоні. Подивись навкруги - більшість людей навкруги такі самі як ці. За копійку вдавляться і матір рідну продадуть. Тому нема чого рвати волосся на жопі. Цих індивідів породило наше суспільство і культура. Вони не з космосу прилетіли. Це частина нас. Тому як кажуть прошу любіть і жаловать. Слуги народу, хулі...

PS Хто підписаний на наркомана, що пише про анакоду та вітрину: які там новини у контексті результату 1 туру? Це вже вітрина, чи анаконда, показана у вітрину? Дуже ж цікаво знати що там мірове правітєльство про Зєлю думає. На жаль, не можу сам це прочитати, бо у бані у цього "канадця"

Отредактированно fedot (2019-04-03 07:34:05)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#28 2019-04-03 04:53:11

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

За Петю. Что «новенькому», что старому не особо вериться насчет того, что все изменится и «заживьом!!!» - практически паритет, кроме надежд на успех «черного ящика». Но гипотетический «успех» черного ящика у меня сильно проигрывает комфортной уверенности в отсутствии разворота курса на восток. Если с Петей присутствует эта комфортная уверенность, то с Зеленским она отсутствует напрочь. Ежели разворот произойдет, то будет очень «весело» смотреть как все будут «на лету» переобуваться чистить фэйсбуки и прочие места выражения своей ватофобии и пр.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#29 2019-04-03 10:23:49

VII
Бакалавр

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

т.к мне за ЗЕ мерещатся уши кролика Сени. - по ПЕ   и ниибет


«Я очень хорошо знаю, как работает математика, но все же в моем мире невозможно отнять от девяти десять.»

http://i.cxpoh.com/small/87a699ad91ec60ed3e820aa83f23612c.jpg

 

#30 2019-04-05 22:36:29

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

http://i.cxpoh.com/small/eaf64aac7c71ec20a04ac4a7dcf4ab85.jpg


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#31 2019-04-13 04:34:44

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#32 2019-04-13 06:49:55

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

А на другий тур открепительную бумажку взять - страшний пиздець... Уже час как записался, стою, сижу, опять стою... Писали что с 9-ти, а по ходу хай хоть в 10 начнут запускать... И єто ж я пятьдесяткакой-то...
Трудно отдать останню шану Порошенку...но надо.


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#33 2019-04-13 23:35:37

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

fedot написал:

Простий народ теж
https://www.youtube.com/watch?v=Xx3tNah … ORYyOOO5sE

kol/bj  kol/ag kol/bj


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#34 2019-04-16 16:18:45

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Зеленский падло, спалив нотрдамм... Ему ж говорили,  что это такая схема роттердам, вредная для Украины...и надо от нее избавится...потом... А он придурок что наробив!
От что с мозгами наркота делает!
Теперь Савченку с Рубаном пасти надо, бо они на радостях нажрутся и тоже перепутают что-то с куполом. Ну ладно если пару церквей спалят, то только к лучшему! А если по цирку ебанут, куда детишки после выборов ходить будут...


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#35 2019-04-16 17:44:12

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

За сутки хронічно озабоченна єуропа зібрала трошки грошенят на відновлення нотрдамудепарі... Майже 700 млн еуров. Сцуко... Де ми з коміком- кандидатом, і де ввесь світ...

Отредактированно Petrovich (2019-04-16 17:48:19)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#36 2019-04-16 17:50:29

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я насправді хтів би оголосити відкрите голосування за наступного президента. Бо то є діагноз. Діагноз: ми є схрон, чи нє?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#37 2019-04-16 18:26:24

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Движок открытое голосование не поддерживает.  Если поебаться, напрячь извилины и расковырять логи, то можно вывесить список, но нужно общее решение.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#38 2019-04-16 18:27:16

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

Я насправді хтів би оголосити відкрите голосування за наступного президента. Бо то є діагноз. Діагноз: ми є схрон, чи нє?

Мені не зовсім зрозуміло що ти маєш на увазі під відкритим голосуванням. Поясни б-ласка. Ми ж і так вроді коментуємо хто за кого

Отредактированно fedot (2019-04-16 18:29:43)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#39 2019-04-17 16:48:58

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

За сутки хронічно озабоченна єуропа зібрала трошки грошенят на відновлення нотрдамудепарі... Майже 700 млн еуров.

Більше. Вже є 1 лярд зелених. А буде ще більше.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#40 2019-04-17 16:53:25

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

Я насправді хтів би оголосити відкрите голосування за наступного президента. Бо то є діагноз. Діагноз: ми є схрон, чи нє?

Наразі країна переживає когнітивний дисонанс. Бо за клоуна голосують і деякі патріоти, і ватники. Перші, бо зневірилися в Пе, другі, бо вірять, що клоун почне відкат від Європи та НАТО. Це насправді діагноз і є, він самий.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#41 2019-04-17 18:43:11

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Думка наступна: якщо хтось з нас проти пороха- я дуже розумію мотиви, чому. Але це не надає багатьом, кого я знаю, готовності голосувати за буратіно. Багато хто йде на вибори, щоб намалювати, наприклад, залупу на бюлетені. Просто зіпсувати його.

Отредактированно Petrovich (2019-04-17 18:44:43)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#42 2019-04-17 18:47:52

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Пряме голосування за кота в мішку вважаю діагнозом. Причому кіт, як сказав П.Казарін, це не карлік наполєонович. Це мішок. А що в мішку- побачим дуже скоро.  І це дійсно дуже тривожно.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#43 2019-04-18 05:15:52

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Петрович, я розумію емоції і все таке але ж давай обійдемося без категоричності та постановки діагнозів. Бо більша частина нашого далеко не досконалого суспільства готова поставити порохофілам свій діагноз, а там і до Алєппо у Києві рукою подати. Розділити народ щоб з'їбати по-тихому з награбованим поки ми будемо один одному на жопі волосся рвати - саме те, що потрібно зараз свинарчукам з батьою. Тому тримай голову у холоді та чисти кулемет. Нам потрібно об'єднуватися у боротьбі за наше світле майбутнє


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#44 2019-04-18 15:45:49

BoJack
Вільний слухач

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Оце бля пиздець! Так ці вибори зайобують, що немає нових звітів. Схожу завтра попользую когось в занк протєста!

 

#45 2019-04-18 16:58:54

frikengoltz
Магистр

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Ко мне сегодня звонил Порошенко и агитировал за себя! Оце так драйв


Жизнь коротка...

 

#46 2019-04-18 18:26:06

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

frikengoltz написал:

Ко мне сегодня звонил Порошенко и агитировал за себя! Оце так драйв

Якщо ти йому не давав свій номер телефону - можеш подати на нього в суд за те, що він використав персональну інформацію, здобуту у незаконний спосіб. Чим порушив закон про захист персональних даних, який сам же і просувпв як одну з умов асоціації з ЄС. Петро вчергове вдається до шулєрства. Яка несподіванка!

Отредактированно fedot (2019-04-19 10:41:18)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#47 2019-04-18 20:25:20

frikengoltz
Магистр

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

fedot написал:

frikengoltz написал:

Ко мне сегодня звонил Порошенко и агитировал за себя! Оце так драйв

Якщо ти йому не давав свій номер телефону - можеш подати на нього в суд за те, що він використав персональну інформацію, здобуту у незаконний спосіб. Чим порушив закон про захист персональних даних, який сам же і просувпв як одну з умов асоціації з ЄС. Петро вчергове вдаєтьмя до шулєрства. Яка несподіванка!

Спасибо, но я предпочитаю оставаться в тени kol/ab


Жизнь коротка...

 

#48 2019-04-19 09:35:45

Hentai Boy
Студент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

мені теж дзвонив порошенко бот, і моїм друзям))) щоправда щоразу з різних номерів. але всеодно приємноkol/ag

 

#49 2019-04-19 10:06:43

Комендант
Сонцелікій Комендант гуртожитку

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Мне тоже звонил в 6 утра по линии МИДа. Спрашивал, че Рицурц лежит? Я как раз гайки откручивал и собирался чинить.
Сказал ему чтобы не мешал и заучивал речевки на вечер- ато забудет на стадион прийти...


По команде "ОТБОЙ" наступает тёмное время суток!

 

#50 2019-04-19 11:24:25

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

А мне позвонил тот дед с гармошкой. Я его по тексту узнал. Гармошки правда в этот раз не было. И голос какой-то жалобно-просящий, как будь-то спиздил шота и просит его понять, простить и денег одолжить. Я посоветовал добавить драйва и в понедельник мне перезвонить. Он бросил трубку

Отредактированно fedot (2019-04-19 14:46:47)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

Board footer