21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Отмечаемся за кого топим во втором туре:

Марионетка Свинарчука (Пеця)
68% - 24
Марионетка Коломойского (Зеня)
31% - 11

Total : 35

#51 2019-04-19 18:33:08

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Чекав до останнього. Думав, що під час дєбатів Зе виголосить якісь одкровення, що переконають мене голосувати "за" нього. Я не маю особистих причин ненавидіти Пе, тому голосувати збирався не "проти" когось, а все таки, "за" когось. Клоун мене не переконав. І не прийшов на дебати на "суспільне". Сцикло. Я не готовий довірити кермо держави людині, яка абсолютно до цього не придатна.
Тицьнув кнопочку за Петра. Так само "тицьну" в бюлетені в неділю.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#52 2019-04-20 02:17:15

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

http://i.cxpoh.com/small/5237a89e01244a5eea5bd1d1971528ec.jpg


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#53 2019-04-20 05:14:53

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Вчорашній день ще більше переконав мене у правильності мого вибору.
Дуже надіюсь, що вчора то був останній раз коли бюджетну худобу та пенсів звозили у Київ для створення видимості підтримки гідранта. З цим середньовіччям треба покінчувати.
Саме шоу на стадіоні пішло не за сценарієм. Порох, намагаючись сплутати карти Зе, виліз на його сцену зі своєю свитою. Свита була сформова у кращих традиціях технологій спекуляції на символах, якими Порох оволодів дуже добре щоб прикрити своє гниле нутро - солдати, прапори, сім"я, солдатська вдова і депутат ВР фракції БПП Ричкова. До речі дивно, що не притяг моральних авторитетів типу Ади чи Подерв"янського. Реальних же своїх авторитетів типу Наріка чи Свинарчука чомусь не притяг kol/ab Але це все Пороху не допомогло, тому що з перших питань про те, чи не соромно йому за себе та своїх свинарчуків, Зе вивів Пе з рівноваги і той став схожий на істеричку. Крім ім"я Коломойського, котре Пе повторив разів з 10, йому пред"явити Зе було нічого. Зе відповів, що йому пох на Бєню і сидіти мають усі - і свинарчуки, і Коломойський. І методично добивав Пе простими питаннями простих людей, а заодно попросив прожити місяць самому на 1500 грн. ІМХО - Пе виглядав жалюгідно. Зе його роз"єбав в пух і прах.

Подивився я ще трохи постну хуйню на суспільному. Зе правильно зробив, що туди не пішов. Студію заповними якимись невідомими штрихами типу журналістами, а питання були у записі та зрежисовані так, щоб створити Пе ідеальні умови, де за рахунок свого таланту пиздобола та уміння маніпулювати страхами та сподіваннями, він би намолов чергові нахуй нікому не потрібні три міхи гречаної вовни.

Щодо повстанців. Давайте будемо об"єктивними - у Зе язик поки що не так підвішений як у Пе і може оговоритися. Навіть рафінований пиздобол Пе розповідав про чобіт українського окупанта, цинічних Бендер, коварство українського режиму та те, що українська окупація Донбасу тимчасова.

Взагалі Пе виглядав як нафталінове опудало, яке дістали з шафи. Його пиздобольство і маніпуляції на мене не діють. Тому на питання Зе чи готовий я ще 5 наступних років жити з цим совковим баєм у ролі гаранта - у мене відповідь є: Н-А-Х-У-Й!!!!

ДОСВИДАНИЯ НАШ ЛАСКОВЬІЙ ПЕПО! ВОЗВРАЩАЙСЯ В СВОЙ СКАЗОЧНЬІЙ ЛЕС НАХУЙ!!! (п"ятнашку строгача з конфіскацією)
http://i.cxpoh.com/small/32cec651c52181cf2b4e00972900d38f.jpg

Отредактированно fedot (2019-04-20 05:18:29)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#54 2019-04-20 05:44:29

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Про повтсанців об"єктивності заради:

промова Порошенка у Цюріхському Університеті

http://i.cxpoh.com/small/08354a9af6db68ad10f6907be9501013.jpg


Хто забув чи не помічає / не розуміє - у цього штриха є дві зовнішні політики - одна для внутрішнього вжитку, а інша - на експорт.
Глосарій для внутрішнього вжитку: терористи, окупація. Для зовнчшього - повстанці, агресія, найманці. Там Хмара писав про це детально, почитайте кому не ліньки.
Хуйло для Пе - це торговий партнер та можливість грабувати країну, прикриваючись війною.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#55 2019-04-20 11:33:00

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

fedot написал:

Про повтсанців об"єктивності заради:

промова Порошенка у Цюріхському Університеті

http://i.cxpoh.com/small/08354a9af6db68 … 501013.jpg


Хто забув чи не помічає / не розуміє - у цього штриха є дві зовнішні політики - одна для внутрішнього вжитку, а інша - на експорт.
Глосарій для внутрішнього вжитку: терористи, окупація. Для зовнчшього - повстанці, агресія, найманці. Там Хмара писав про це детально, почитайте кому не ліньки.
Хуйло для Пе - це торговий партнер та можливість грабувати країну, прикриваючись війною.

Это перекручено УП и уже дали опровержение, текст это перевод и опущенцы перевод от rebels из речи Пороха. Читай пруф: https://m.facebook.com/story.php?story_ … 5490920082


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#56 2019-04-20 12:29:29

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Мольфаре, в тому то і справа - повстанці і терористи - то зовсім інші речі у термінах західного світу. Тому і використаний був "експортний" варіант. Все решта сказане про диверсійну роботу вже не мало сенсу. Чомусь парні з  ІГІЛу чи Хезболли на всіх мовах називають однаково - терористи. У останній час правда мокші стали Хезболлу за повстанців вважати, навіть офіційно у масквабаді їх приймали. У виконанні ж нашого гаранта це є традиційним для нього прийомом "Сеча в очі, або Петро з подвійним дном"

PS
Петя не був би сам собою, якби не намагався і тут всіх наєбати. Тексти його виступу з повстанцями кинулися міняти на "найманців", але оскільки роблять це тупі обізьяни (на розумних Петро жлобиться), то у українській версії сайту вже змінили, а от про англійську забули. Народ у соцмережах рже з єбаньків 😂 Звичайно, все давно заскрінено і цей факап, з намаганням підкласти своє гівно комусь, але у  результаті вляпатися самому  і спалитися на маніпуляції - це і є Петро у своєму чистому вигляді - маніпулятор та брехун

Отредактированно fedot (2019-04-20 13:51:05)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#57 2019-04-20 14:14:55

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Федя, поясни мені, як мовчазний кандидат висловився " повстанці" . Я порушую день тиші, але ж не сильно, бо прізвища не називаю. А, ще у лисого друга кандидата надпис брендовий на куртці- "pohuj", но це ми і так  знали, що воно гопота...


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#58 2019-04-20 14:31:31

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Піду пошукаю де Марина Порошенко постила сцилки на ваторесурси закликаючі передавати інфо про рух українських військових. Може і вона такою хуйньою страждала, як гіпотетична перша леді...
Давай, Федя, голосуй за вату! Дожилися...


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#59 2019-04-20 14:33:51

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фб Синіцина Романа

Завтра буду голосувати, не пропускав жодних виборів, крім парламентських 2014 бо був в АТО.

За чинного Президента не голосував ні в 2014 ні в першому турі.

Попри велику кількість хороших, навіть в історичному масштабі справ, для мене кількість і глибина деяких його факапів і факапів його команди - вирішальна.
Як і кількість бруду, маніпуляцій та брехні трансльованих з його штабу та адміністрації.
А ще ключовим для мене була справа Каті. Те як цю справу комунікували в АП і як нас змішували з  лайном увесь цей час.
Просто за те, що ми хочемо покарати вбивць нашої подруги.

Я не прихильник діючого Президента, прямо от зовсім не прихильник.

Це попри те, що тиждень тому він особисто переконував мене і ще кількох людей в тому, який він молодець.

Оскільки сьогодні "день тиші", тому формально без прізвищ.

Це справді складний для мене вибір.
Вибір між "зіпсувати бюлетень" і голосувати за старе.

Чому не за "нове"?

Комплекс факторів: десятки годин виступів і інтерв'ю, аналіз команди (що робили і про що говорили раніше), дебати оці з "повстанці ДНР", якісь наявні у мене інсайди з приводу того хто там рулить зараз, особливо в регіонах і хто вкладався, вчорашній злив Бігусу і ще купа всього - не дозволяють мені навіть гіпотетично допустити голосувати за оце "нове".

Нажаль.

Надто великий ризик повноцінного (хоча й можливо дуже повільного) реваншу роіссі.
Гібридного реваншу, не тільки військового, в усіх сферах.
Це ключове для мене.

З старим цей ризик значно менший.
Хоча теж є питання.
Але проголосую за старе.
Мабуть вперше в житті.

І мені соромно за це. Але іншого виходу не бачу.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#60 2019-04-20 14:44:01

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я слышал,  что масква Талибана делегацию принимала, а когда там были парни из хезболлы...  Наверно провтыкал. Но то, что росиянен с послом Израиля спорил, видел ролик. Там еврей говорит:
- почему вы их не называете так, как все страны, террористами?
- а кто такие террористы?
- Хезболла действуют как террористы, несут смерть и горе всем!
- Ну так вот нашей стране они никак не вредят, поэтому мы и не считаем их...

Кстати, а на картинке, где порох улетает на шариках, автор зачем прилепил звезду давида? Желтенькую, такую же, как определенные люди заставляли отдельный народ носить в 80 лет назад. Это рисунок продолжение вопроса Портнова про место для постройки фильтрационного лагеря?  Кому цеплять тамгу, кому тризуб? Спроси, пожалуйста, fedot, у своего друга хуложника, нам тризубы и тамгу самим делать и нашивать, или  портнов выдавать будет


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#61 2019-04-20 14:53:26

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

F-S написал:

Піду пошукаю де Марина Порошенко постила сцилки на ваторесурси закликаючі передавати інфо про рух українських військових. Може і вона такою хуйньою страждала, як гіпотетична перша леді...
Давай, Федя, голосуй за вату! Дожилися...

Хлопці, фільтруйте джерела інформації https://www.obozrevatel.com/society/zhe … ssion=true
Про сина пороха у толстовці "Раша" під час заруби у Дебальцево не забув? Чи може як  підписавши мінський договорняк, де ДАП віддається сєпарам і тут же віддав наказ кіборгам битися до кінця, відправивши їх на смерть - це як-по твоєму, нормально??? Чи пацаніа на коритах відпрааити фактично у полон чи смерть у керченській протоці, заборонивши навіть вогонь у відповідь? І тут якийсь фейк, зклепаний про жінку. Зрозумійте прості речі:
1) у них на Зе нема НІЧОГО. Ніякого компромату, який би дійсно давав пороху хоч шанс виглядати на фоні Зе хоч якось;
2) чорним політтехнологом Моше Клюгартом ліпиться фейк за фейком аби лише хоч якийсь шанс дати пороху. Почитайте що він у Грузії робив і яким чином вибори виграла проросійська ставлениця.
Голосуйте за брехуна, сцикуна , крадія та зрадника. Так, він не ватнік. І не бандерівець патріот. Він вище цього. Бабло - ось його мета. Йому похуй Україна. Абсолютно. Голосуйте за такого уйобка, хулі...



Про афериста та злодія Бірюкова, що вкинув цей фейк є окрема історія і не одна. Вони з Порохом знайшли один одного. Два сапога пара

Отредактированно fedot (2019-04-20 16:46:13)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#62 2019-04-20 14:58:38

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

Федя, поясни мені, як мовчазний кандидат висловився " повстанці" . Я порушую день тиші, але ж не сильно, бо прізвища не називаю. А, ще у лисого друга кандидата надпис брендовий на куртці- "pohuj", но це ми і так  знали, що воно гопота...

Петрович, почитай хоч сьогодні  не порохоботів. Там все розписано. Я про "повстанців" пороха вже заїбався і читати і писати

Отредактированно fedot (2019-04-20 15:07:39)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#63 2019-04-20 15:03:31

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фокс, пока там у тебя закончится бан в гугле, помогу тебе насчет хезболлы в масквабаде https://www.bbc.com/russian/internation … scow_talks


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#64 2019-04-20 15:11:28

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фокс, пока тебе окулист шлифует новые линзы,  я могу тебе и со зрением помочь:  то не звезда Давида, а гетьманская булава. Она у Жоры Ключника (художника, который нарисова эту картинку) всегда является обязательным атрибутом, который наш гарант крепко держит в руках.

PS кидаю тебе еще одну идею в поддержку версии, что Зе - мокшанский агент
http://i.cxpoh.com/small/921c2a8ca1cc0669d9ead77656b66d0d.jpg

Отредактированно fedot (2019-04-20 15:30:19)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#65 2019-04-20 15:30:10

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

И щодо того, как порох порушил все правила и внес хаос и смятение, перейдя через поле.
У нас по закону дебати в определенный день, час,  длительность и место, главное - место, студия конкретного, одного, телеканала. И когда отета гопота начала свое, " але, гараж, та а я хочу то, та не я хочу это, сышишь, ты чё бля" то Порошенко типа змушений был согласиться, а на самом деле ему тоже хотелось стадион, или майдан, или аэродром полный собрать и пропиариться. В результате один предложил нарушить правила а второй согласился. Все что дальше, анализы, какая клиника, чоо именно сдавать...сплошная расия. Наглость, хамство, рейдерские замашки, бля....Если завтра непонятное население перевесит украинцев, то от так все и будет потом
Он уже на Геруса есть видео, как его титушки пиздили жильцов дома и резали колеса им всем, потому что они сами построили детскую площадку во дворе, а эти в масках забежали, поламали и сразу экскаватор начал рыть котлован. Команда Зе! Всё будет по методам Коломойского

А какой красивый ход, прям "зробимо их разом" - чего перед кадыровым извинялся? - А я с ним лично не встречался.
Все, красава,нагнул пороха! Зе.виборці рукоплещут,  ведь это так тупо и нагло, классика по путину - это не мы, нас там нет. А видеообращение? Так а че, та ну нахуй, слыш, ты че бля?..

А чего там про визиты на росию? А я с начала войны туда не ездил. Опять "настамнет" То есть как шуточка, про отодвигание рускими войсками границ Украины вглубь появилась? Стоя на красной площади и с видом на все оте купола? Он ездил туда и оттуда вел трансляции.  Но бреше только порох, а зеля он не малорос, он не недорос, и он не новорос. Он просто росиянин, полностью и на всю голову, со всеми вытекающими для Украины последствиями.
Еще раз повторюсь. Порошенко это болото, да. Гнилое, вонючее, но оно медленно перемещается в сторону Европу. Все зе.виборці завтра могут опрокинуть все к хуям в росиянске дно.


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#66 2019-04-20 15:32:58

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Фокс написал:

Еще раз повторюсь. Порошенко это болото, да. Гнилое, вонючее, но оно медленно перемещается в сторону Европу. Все зе.виборці завтра могут опрокинуть все к хуям в росиянске дно.

Хуй его знает. Все может бьіть. Я сам не уверен на 100% в Зе. Я вьібираю шанс. Если начнется хуйня - я первьім буду накидьівать против него. Если будет заваруха - подключусь.
Пороха ж я уже наелся. Там шансов нет никаких.

"Ищите и обрящете" - не дурак сказал.
No pain - no gain

PS
Петровіч, прокоментуй будь-ласка оце
Тебе, відданого шанувальника Петра та хейтера мокші, немає на сцені поруч з президентом. А якесь чмо, що цілується з правою та лівою рукою самого сатани- блядіміра блядіміровіча - оказується лєпший друг пітралєксєїча. WTF???

http://i.cxpoh.com/small/897a23502224cab3e70438e99a3d89d8.jpg


PS/ PS

У мене до Зе лише одне питання: якого хуя ти на Супрун наїхав, уйобок????


PS PS PS
Свобода слова у Вальцмана коштує 357 тис грн.  https://antikor.com.ua/articles/299065- … om_narikom
Шустера, до якого була купа запитань та все ж, він давав можливість всім казати все що завгодно - закрили та викинули нахуй з України.
У інтернеті зачистку виконує армія порохоботів, котра працює у т.ч. і за мій рахунок, бо ллються туди бюджетні кошті.
Хлопці, я єбав такі манси і таку свободу слова!!!
Що ще йому треба зробити, щоб ви прозріли???

Отредактированно fedot (2019-04-20 16:04:08)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#67 2019-04-20 15:56:27

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Я дебаты вчера тока краем уха слышал- вернулся домой в самый разгар. Да еще и телек на пол-громкости включил: он у меня ламповый кинескопный старенький и на всю громкость+яркость+контрастность жрет стока, шо пробки в счетчике горят. Так вот из того шо я успел услышать, так юнга выступил вполне достойно. Такие мероприятия с кучей зрителей для него как рыба в воде и щука в речке. Кинули короче кота в погреб со сметаной. Мне со стороны его выступление импонировало. Ожидал шо он будет невнятно мычать и просить затянуться, а нихуя... Порох же снова жевал резину про старую заученую песню.
Имхо мне показалось, шо юнга уделал жадину. И это действо вряд ли на результаты голосования повлияет.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#68 2019-04-20 17:06:42

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

А как по мне, то именно мычал. С листочка вопросы читал быстро, это да. А в спичах делал паузы, чтобы услышать что подсказывают в наушник. Отсюда все эти збивания на росийску, москальские шуточки и прибауточки.  Это когда он сам от себя говорил,  то сразу шоумен вылазил, а с наушника политик.

Да, щодо картинки действительно недобачив, качество слабое, издали похоже на шестиконечное что-то, а при приближении расплывается, но таки да, булава. Прийдется снова обзвонить всех знакомых, успокоить...


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#69 2019-04-20 17:16:14

F-S
Злой особист...

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Чепинога Виталий:

Маніфест

Завтра - вибори! Я ні за кого не топив впродовж всієї кампанії. Я голосував за Юлю. Я з Юлею 22 роки...

Я не маю нічого проти Зеленського. Кажуть, він не такий, який є, а кращий... Хай буде... Новий президент в будь-якому випадку буде змушений перебувати в такому ментальному дискурсі, що "за Україну"...

Бо в Україні вже є покоління, яке ще не може обрати власного президента, але вже може скинути й турнути будь-кого з п'єдесталу... Це дуже важливо...

Я потрапив в БПП цілком випадково. За цілком суб'єктивних обставин, про які тут не час і не місце.. Я там - чужа людина від самих витоків. За 5 років каденції я жодного разу не бачився з Петром Олексійовичем, і жодного разу з ним не спілкувався. Я нікого нічого не просив, і не корумпувався. Я - "некорумповане оточення Порошенка", сорі за пафос...

Петро Олексійович наробив багато дурниць за свою каденцію... Можна було б і менше... Зрештою, сам факт Зеленського - це наслідки епохи Порошенка

Але саме в цю каденцію, мені здається, ми стали нацією, ми пізнали гідність і честь. Боляче то було б згубити...

Не те щоб я такий умний та моральний, - просто в кожного є вибір...

Contra spem Spero

Завтра в Україні - вибори! Вибори, які Порошенко програє.
Завтра я віддам свій голос за Порошенка


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#70 2019-04-20 17:41:27

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Не хочу бути пророком, але у мене хуйові передчуття. Те, що робить порох зі своє ботофермою, очевидно пройобуючи вибори говорить про те, що він щось задумав. Народ розділений, саме час перевернути стола. Дай боже, щоб все обійшлося.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#71 2019-04-20 23:00:40

Фокс
Anker-style

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Ну и таки да!  Вот оно, о чом твое передчуття. Ночной суд,  да в выходной, с автобусами нацгвардии
https://youtu.be/auQ_xxADauY

А по ссылке про хезболлу я прозрел! Это ж 2011 год! Я тогда не знал что это такое вообще, из какой они страны и какая разница куда и кто там к кому ездит....
Ну а по ссылке про Бутусова, так там нарик дал команду своей карманной судье, которая много лет его карманная, и ее уже погнали и будут теперь разбирать все ее решения предыдущие, как незаконные... Говорится в статье.
А при чем тут Порошенко?  Вот Шустер, да это ебучий позор. Стопроцентно.  А то местные новости областного центра

Отредактированно Фокс (2019-04-20 23:53:58)


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#72 2019-04-21 03:16:04

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Petrovich написал:

Я порушую день тиші, але ж не сильно, бо прізвища не називаю. А, ще у лисого друга кандидата надпис брендовий на куртці- "pohuj", но це ми і так  знали, що воно гопота...

Петровеч, от ти день тиші не порушуєш, бо живеш по закону, а от декотрим особливо одарьонним прохіндєяем pohuj на закон.
Ну ми і так знали, що йому і його свинарчукам все, а нам - закон
http://i.cxpoh.com/small/881054641680b213dbe9b5a631a5f9ae.jpg

Отредактированно fedot (2019-04-21 03:18:17)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#73 2019-04-21 07:37:13

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

F-S написал:

Давай, Федя, голосуй за вату! Дожилися...

ФС, риговата визначилась зі своїм кандидатом. ДУМАЙ!
http://i.cxpoh.com/small/fa7a963eca9a4488224e172a03007c20.jpg

Це мабуть фейк
http://i.cxpoh.com/small/f57ba7878a98002e29d9a13fad1249be.jpg

Отредактированно fedot (2019-04-21 08:00:23)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#74 2019-04-21 10:21:28

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Добкин топил против пороха, это точно...было много мемов.
Насчет информ обливания дерьмом, расследование Бигуса скинуть про четеры команды вазелина?

Отредактированно Мольфар Опанас (2019-04-21 10:21:47)


Мольфар стукав пів року у бубен, щоб нарешті викликати шльондр, але приходили духи предків, похмілля, смуток та два доща

 

#75 2019-04-21 14:16:53

fedot
Доцент

Re: Второтуровый срач оглашается открытым!!!)))

Мольфар Опанас написал:

Добкин топил против пороха, это точно...было много мемов.
Насчет информ обливания дерьмом, расследование Бигуса скинуть про четеры команды вазелина?

Мольфаре, Добкін топив проти пороха, а по ітогу притопив за нього. Порошенко обіцяв з корупцією боротися, а у результаті очолив її. Вірити цим єбланам - себе не поважати.

Бігуса я дивився. Зе не ідеалізую. Вибираємо з двох сортів гівна. Кожен за своїм смаком. Чаплига написав сьогодні  що ці вибори виграв не Зе, і навіть не Беня. А Авакян. Доречі ця постановка з адмінпротоколом Зе - заготовка Тоші жирного. То ж доброго чекати особливо нічого.
Зберігаймо спокій. Ще не вистачало щоб ми через цих жидів чубилися.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

Board footer