21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#26 2019-04-27 02:59:30

Фокс
Anker-style

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

Еротоман написал:

Хлопці, пройшло 10 місяців, як я вступив до цього товариства. Всього 10 місяців, а скільки вже всього сталося в нашій спільній рідній хаті... Скількох справжніх патріотів вже поховали...
Долучайтеся, панове, долучайтеся. Бо мова то є одна з священних основ будь-якої нації. Може найголовніша. У всякому випадку самоідентифікація себе як частини народу, країни, суспільства без мови неможлива.
Долучайтеся...

Ага, саме в цій гілці можна поздоровляти всіх членів спільноти з прийняттям Закону.
Або не всіх. Окремо можна привітати засновника товариства з надбанням нових друзів...  на старому повітроплавному форумі. Такий упізнаваний нік, такий підпис...  І що дивно, Hentay Boy не проти
http://i.cxpoh.com/small/496ab397161b4c70473b719c81afd272.jpg
http://i.cxpoh.com/small/1f0e971527bf8dde323dcd4e47ebb95a.jpg


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#27 2019-04-27 06:07:00

F-S
Злой особист...

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

Фокс, лично я нихуя не понял, кроме того шо схожий ник.  В личку напиши нормально, плз.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#28 2019-04-27 12:44:38

Hentai Boy
Студент

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

доречі готовий познайомитися з цим мурзіком васильовичем, якшо пан Фокс влаштує ( схоже шо він там таки пасеться та знає багатьох) . бо отримати на тому ресурсі статус бувалого не просто. от футболка зачьотна, хочу собі таку купити. бо нас фанатів леся дохріна і трохи- в мене особисто вся лабораторія, та мої майданівські побратими поціновувачиі таланту митцяkol/ag
...чого ви діду всьо раньше да раньше! вам чого щас не хвата? тюрмиkol/ab

 

#29 2019-04-27 14:16:58

F-S
Злой особист...

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

Можешь для начала с администрацией форума познакомиться.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#30 2019-04-27 14:35:18

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

Фокс написал:

Окремо можна привітати засновника товариства з надбанням нових друзів...  на старому повітроплавному форумі. Такий упізнаваний нік, такий підпис...

То інший "Мурзік Васильвич". То й не дивно, бо нік популярний. В нашого "Мурзик через "и", а на Шпіцбергені  через "і".


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#31 2019-04-27 14:46:30

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

А gsm 900 и 1800 у Киевстара и ЮМС есть. Плагиаторы хуевы kol/ag


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#32 2019-04-27 14:50:22

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

Ага, тим більше, що UMC вже встигла побувати під назвою "МТС", та поки що зупинилася на "Vodafone" kol/ag


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#33 2019-04-29 02:29:45

Фокс
Anker-style

Re: Товариство, що пише Адчети виключно українською мовою

С учетом того, что у нас ник "Hentay Boy" нигде не просился в це товариство, не ставил вообще аву и не имел никаких подписей, и с цитатами Митця тем более, то на примитивную пасточку " і чого це hentay boy мовчить" думаю большинство прочитавших мой высер подумали - при чем тут он? Ну вот самая логичная реакция " нихуя не понял... " тоже, и от него я ожидал тоже что-то в стиле "прі чьом тут я", но  ответ  поціновувача Подерев'янського...  сам по себе признательный.  А поскольку авторитетные люди говорят мне, что я ошибаюсь,  то вопрос о двоежопии снимается,  а кто именно ошибается, уже и не важно.
Я снова пропустил перемену ветра... Но я не буду там ничего писать, и не просите!  После семи лет читания это будет  тупо и палевно. Безглуздее только участие атошника в ватном движе...


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

Board footer