21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

Апрос

Тиць, пиздиць, назбирали ми кислиць... Тицяємо кнопачку за партію.

"СЛУГА (Коломойського, а шо, Бєня теж з) НАРОДУ", партія хлопчика в ЗЕлених штанцях.
6% - 2
"жОПОЗИЦІЙНА платформа за життя (біля параші)", партія ригівських виблядків Медведчука, що вирішили тулити до параші самостійно.
6% - 2
"Європейська солідарність" в шоколаді, партія скинутого з "табурєтки" шоко-зайця Петра V-го.
48% - 14
"Батьківщина", партія баби Юлі, що лізе в прем'єри так, що ЗЕ-хлопчик скоро просратися не зможе, бідолашний.
0% - 0
"Голос", партія Славіка Вакарчука, просто Славіка - гарного хлопця.
17% - 5
"Громадянська позиція", партія недозбитого полковника авіації та збитого льтчика президентських перегонів Гриценка.
3% - 1
"Сила та честь", партія колишнбого СБУ-шника Смєшка, а як показали президентські перегони, колишніх СБУ-шників не буває.
3% - 1
"Радикальна партія" вилоносного Ляшка, ворога ЗЕ-хлопчика №1, що на "марш рівності" разом з "Прайдом" піти застидався.
0% - 0
"Свобода", партія Тягнибока, що майже вже загубився у вирі української політики, і в яку на вибори влилися всі, без винятку, націоналісти. Ярош, Білецький та інші достойники.
6% - 2
"Українська стратегія" директора вінницького ринку Гройсмана, що з подачі шоко-зайця доріс до прем'єра, а тепер вирішив, що він сам собі голова.
0% - 0
"жОПОЗИЦІЙНИЙ блок", виблядки гнізда шапкокрада, що вже хуй в сраку пролізуть до ради, як партія.
0% - 0
"Самопоміч" партія мера західної столиці країни Садового, рейтинг якої здувся майже до статистичної похибки.
0% - 0
Інша партія. Пишемо в каментах за кого і чому.
6% - 2

Total : 29

#1 2019-06-26 16:24:57

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Шановне панство. Тут тільки голосуємо та пишемо каменти за кого та чому. Накидувати лайно на пропелер, що дме в бік якоїсь з політичних сил, прошу тут http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=15092
Я розташував партії за рейтингом в соціологічних опитуваннях. Партії, що не набирають хоча б 1% голосів я в список не включив, бо немає сенсу.
Важливий момент. Щоб не робити окрему голосувалку по мажоритарникам, тицяємо кнопачку за політичну силу по партійним спискам. В разі голосування за кандидатів іншої партії по мажоритарці, пишемо це в каментах. За мажоритарника - представника якої партії, та чому.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#2 2019-06-26 16:33:09

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Партію обираю "Європейську солідарність". І ось чому. Все, що зроблено ПОПом за свою каденцію на міжнародній арені - вище всяких похвал. Це факт. Особливо, якщо порівнювати з тим, що відбувається зараз. Будь воно неладне!
В Раді законів, важливих та доленосних для країни, за каденцію ПОПа наприймали дохуя! Більше ніж за весь час незалежності! І це також факт. Того самого очікую від "Європейської солідарності" і в Раді 9-го скликання.
Перша десятка списку партії - ціле сузір'я непересічних особистостей, гідних та достойних людей. Та й далі по списку також багато інших достойників, яких я хочу бачити в Раді. Для чого? Щоб було кому давати гідну відсіч повзучій та смердючій гадині реваншизму, що обов'язково буде намагатися підняти голову та знову запхати нас в московське ярмо.
По мажоритарці проголосую за націоналіста, що йде по моєму округу від об'єднаних патріотів-націоналістів. Не голосую за "Свободу" по партійному списку, бо непрохідна, і мій голос пропаде.
Десь так.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#3 2019-06-26 20:01:19

F-S
Злой особист...

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Мысли изначально были за хорошего парня Славика, но в свете пиздоса на международной арене и неопытности Славика + его идеализированного восприятия, проголосую за Петину партию. Такого пиздеца, как за последние 1,5 недели я не припомню.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#4 2019-06-27 02:33:57

Фокс
Anker-style

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

А я считаю Вакарчук и зеля оба вместе били проектами Коломойского. Прикинули, посмотрели, кто больше рейтинг имеет, и випустили одного первее, в прези, а второму сказал  притормозить и не мараться в первом шоу, что би больше понравиться лохторату в другом. Цель - изобразить патриотическую позицию и отобрать побольше голосов у Пороха
Тому голосую за ЕС и другим советую!


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#5 2019-06-27 08:12:37

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Поки що маємо на форумі соціологію, що перегукується з президентськими перегонами. Цілком логічно  kol/ab  Голосуємо активніше, камради.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#6 2019-06-27 09:33:27

Gosha
Бакалавр

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

А я еще  не могу определиться.
На президентских был твёрдо заПетра. Но именно за Него, как лидера государства.
Голосовать за БПП не собираюсь. Не испытываю не малейшей симпатии ко всей той писдоте, которую Петро вокруг себя собрал.
За слуг зебила - ну это просто себя перестать уважать.
За юлькину секту- аналогично.
За рыгов - такой вариант не рассматривается
В какой то момент подумывал за Смешка, но список с Белоножками это полный атас.
Каблук Толык - просто пустое место.
Из более менее проходных остаётся Голос и , может быть, Грося.
Может вообще не пойду, чтобы в этом цирке с 73-х процентниками не учавствовать.


......по любви - всегда дороже получается......

 

#7 2019-06-27 10:31:18

BoJack
Вільний слухач

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Буду голосвати за тих, де немає піздоти, що вже в парламенті була. Остання каденція дійсно дохуя понаприймала, але не того, що треба - це як на об'яві сіськаста, струнка, 30 років, все включено  - а по факту відвислі цицьки на величезному пузі лежать і давно за 45, і "тут нє трогай, там ніззя, міне бне нравіцца, шо так дога ні канчаєшь"....
. Гнати їх сцяними тряпками на хуй всіх, без винятку

 

#8 2019-06-28 14:43:20

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Хтось тицьнув за "Інша партія". Невже за «Громадсько-політичну платформу Надії Савченко»? Чи за кого, за аграріїв?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#9 2019-06-28 15:18:52

F-S
Злой особист...

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

То хуйня) а от за медведчука кто то кликнул kol/bm


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#10 2019-06-28 15:31:53

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

F-S написал:

То хуйня) а от за медведчука кто то кликнул kol/bm

Я еще не голосовал!


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

#11 2019-06-28 16:17:12

UZ
Доцент

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Поки за Смєшка тикнув. Але то дуже попередньо. Блиде до виборів може зміню думку


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#12 2019-06-28 21:45:34

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

F-S написал:

То хуйня) а от за медведчука кто то кликнул kol/bm

Ета какойта пазор...  kol/ac  Можливо хтось помилився кнопачкай?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#13 2019-06-29 11:40:08

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Тицнув за Порошенка. Славко і без мого голосу пройде. Жалко нациків з їх низьким рейтингом. Але ж хай ідуть по мажоритарці, і забирають голоси у підорів.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#14 2019-06-29 12:41:25

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Петрович,  kol/ay  kol/drinks  Я по мажоритарці і в 2014 р. голосував за нацика, і він тоді переміг! Буду знову за нього топити.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#15 2019-06-29 18:29:25

fedot
Доцент

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Рух Нових Сил
Спочатку збирався голосувати за Ляшка, бо РНС підбарижна ЦВК не хотіла реєструвати на цих виборах. Але нарешті тільки зараз питання з участю партії Міхо вирішилось і тому я обираю РНС

Отредактированно fedot (2019-06-29 19:03:40)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#16 2019-06-30 14:10:05

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Диспут з приводу Міхо переніс туди, де я просив проводити політичні баталії з приводу виборів. Прошу вести суперечки, та викладати свої аргументи тут http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=15092


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#17 2019-07-10 18:52:05

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Бля, мав надію, що націоналісти зможуть збільшити рейтинг хоча б до 4%. Я б тоді за них проголосував, як за партію також. Але ж ні, не дотягують. Грошей в хлопців немає, щоб нормальну кампанію передвиборчу провести kol/ac
Доведеться таки за "ЄС".


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#18 2019-07-14 14:01:11

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Голосуємо за депутангів до Верховної зРади. Вже незабаром.

Дивлюся по рейтингам, що "ЄС" і без мого голосу пройде до Ради однозначно. Та ще й на 3-му місці. То буду таки за "Свободу" голосувати і по партійним спискам. Їм мій голос більше потрібний буде. Якщо не станеться якогось форс-мажору.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

Board footer