21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#26 2019-07-15 09:43:27

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Треба брати до уваги, що голосування за "Свободу" по партійному списку - це голосування також за Яроша, Білецького та Тарасенка. А ці хлопці своєю кров'ю заслужили на право бути в раді.
Перша "10-ка" кандидатів від "Свободи".

http://i.cxpoh.com/small/51aa32932026109869cd0d770fe68209.png

Якщо "Свобода" є прислужником хуйла, то чи пішли б Ярош, Білецький та "правосеки" з нею на альянс? Не думаув kol/ab
І далі по списку

http://i.cxpoh.com/small/2d84f04a2eb0840c8cde63815e4776fb.png

Якщо хтось знає про якийсь компромат на цих людей, пишіть, цікаво буде дізнатися. Тільки фактичний компромат, а не з категорії "ОБС (одна баба сказала)". kol/ab


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#27 2019-07-15 18:22:56

Фокс
Anker-style

Re: Кандидати підори 3.

Так, ці хлопці своєю кров'ю заслужили на право бути в раді. Але чому вони 5 років там не були? Вони найбільші прогульники після Живаго. Зовсім не виконували депутатські обов'язки. Просто заради недоторканності,  то це хуйня. Це виправдано для тих, хто діє, але Ярош здувся, сховався, його по інерції пиарила рашка, як страшного нацика. Але він просто зайнявся дітьми, родиною...
Але найбільше розчарування для мене це нацкорпус. Так все гарно починалося, такі надії та сподівання, я їм писав, повідомляв... А потім з'явився знайомий у знайомих, що там "праццює". Я прозрів, яка це ганебна помийка, під вивіскою патріотизму.  Звичайна банда, яка одних бізнесменів трусить за зв'язки з  ригами чи росією, інших (вже) не помічає. Одні гральні зали кошмарить, інші нє. Видає ролики, що ось ми герої, бо гральний бізнес незаконний... Бля, я ще досі підписаний на них,  треба відписатись.
Ну і т.д. Одні незаконні забудови блокуються, а інші нє. І ця вибірковість досягає апофігею, коли рюкзаками сина авакова ніхто не обурився, а потім і журналісти двох різних бригад як випустили розслідування про свинарчуків у 16-17 роках,  теж всі патріоти це не помітили, бо не було команди "фас". Бо було рано. А під вибори одне з декількох ганебних явищ, авторства різних причетних, саме це одне було вибране та роздмухане, щоб привести до влади гівно,  та звести на нівець шанси проукраїнських сил.
Не всі хлопці з нацкорпусу банальна тітушня. Були і є там прості, наївні, щирі та патріотичні люди. Але частина пішла звідти після першого туру виборів
  А Білецький брехав, в одному інтерв'ю, що всі участники безкоштовно приймають участь у русі. 16 тисяч на місяць , з обов'язком у будь-який час доби підриватись та бігти щось ламати, крушити, бити, або просто стояти, не пропускати та інше, де не обов'язково це в інтересах народу України. Просто замовлення. Звичайна наймана праця незаконного формування.
  Отже Ярош та Білецький,  герої беззаперечно по подіям 13-14 р., після 15 обидва пішли кудись не туди. І тепер за їх дії, та бездіяльність, я не буду сприймати їх як кандидатів


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#28 2019-07-15 18:29:25

Re: Кандидати підори 3.

Еротоман написал:

Ще один НЕ камрад знайшовся, що проголосував "за гниття" біля паРаші, сука   kol/am   Нахуя таким на нашому ресурсі перебувати - не розумію  kol/an   Є ж відповідний хфорум, де "учьониє с ямайкі" досліджують гівно тих, хто пише постійно, що він жер на сніданок  kol/ag   Ватніки, пиздуйте тудой. На нашому ресурсі вам нема чого робити.

Я конечно очень извиняюсь,может меня сейчас забросают тапками,но объясните не ученому студенту
Зачем тогда было делать голосовалку?
Дабы выявить инакомыслящих? Или что бы просто каждый высказал свое мнение?
Я лично никуда еще не тыцькал и не собираюсь в принципе. Здесь. Сделаю это в воскресенье на избирательном участке.
Просто интересно


Жизнь прожить нужно так,что бы от писюна осталась только шкурка)

 

#29 2019-07-15 19:08:51

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Голосувалку робили, щоб побачити наскільки політичні уподобання учасників нашого форуму збігаються з політичними уподобаннями країни в цілому. І голосування за преза, і голосування за депутангів показує, що ці уподобання абсолютно не корелюються з тим, що є в цілому по країні. І це цікавий факт.
Що стосується мого посилу ватників нах. При всьому розмаїтті політичної "палітри" - тільки одне кодло має абсолютно проросійське нутро. Я не розділяю жопоблок та їхній клон - жопоблок "за гниття". Це ті самі яйця, тільки вигляд збоку. Так от, тільки це ригівське лайно відверто тягне нас назад, до паРаші. Всі інші політичні сили мають європейську та євроатлантичну спрямованість. Тому "інакамислящіх" на нашому ресурсі немає сенсу шукати, бо я ще 5 років тому написав в "приймальні", що наш ресурс тільки для патріотів та людей євроатлантичної спрямованості.
Якщо це комусь не подобається - ми нікому тут яйця цвяхами до бруківки не прибивали.
Тому мені і було дивно, що знайшлися люди, до яких моє звернення 5-річної давнини чомусь не дійшло. Або вони поклали на нього хуй і тихенько дрочать на "тайожний союз", знаходячись на патріотичному форумі. Нахуя їм це потрібно - для мене загадка.
На нашому ресурсі "інакамислящіх" по принциповим питанням - євроінтеграції та відношенню до паРаші, як до окупанта та агресора, бути не може. Тому і опитування аж ніяк не робилося з такою метою.
Думаю, пояснив вже більш ніж докладно. Чи ні?


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#30 2019-07-15 19:21:53

Re: Кандидати підори 3.

Объяснил
Суть понятна
Только один момент не ясен
При всей патриотичности Президента,при чем абсолютно законно в кои веки избранного,почему то называют презом((
Давайте тогда будем патриотичны во всем. Вне зависимости от политический вподобань и языка ,на котором общаемся.
Это лично мое имхо,к ответу не обязывает


Жизнь прожить нужно так,что бы от писюна осталась только шкурка)

 

#31 2019-07-15 19:26:43

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Як називати людину, яка зараз займає пост президента - особиста справа кожного. Для мене особисто він през, бо я не бачу президента. У мене особисто зараз немає президента - є людина, яка абсолютно не відповідає посаді, яку займає. І це моя особиста думка.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#32 2019-07-16 22:09:07

Фокс
Anker-style

Re: Кандидати підори 3.

http://i.cxpoh.com/small/0f88300a3f0b4d4feda81d97a2172eae.jpg
http://vybory2019.pravda.com.ua/#/test
Странно,  но у меня набор ответов  такой, что я типа больше смотрю на будущее страны как хрень зелёная. Ну  может єто так случайно, а может я невнимательно читал программу ЕС. Ну то такое. Если кому нечего делать и есть желание поморочиться несколько минут,  то вот такая забавка.

Отредактированно Фокс (2019-07-16 22:11:42)


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#33 2019-07-17 08:21:43

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Таки недарма в першому турі за бабу Юлю голосував kol/ag

http://i.cxpoh.com/small/9440c5c5e17f9647d7ba68cf46f5798d.png

Але й "Свобода" недалеко від "Батьківщини" в моїй свідомості розташувалася kol/ab  Голосую за "Свободу".


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#34 2019-07-18 14:15:50

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Думав спочатку писати в "покращення", а потім подумав - якгого хуя! Бо то ж не про гаранта. То ж про "кровопивцю, крадія та ворога народу" ПОПа. От блядь, савпадєніє... Поїхав ПОП до Страсбургу на засідання нового, тільки но обраного Європарламенту, "поторгував єблом" з усілякими євродепутангами, потис руки, поскалили гуртом зуби на камери, про щось перетерли проміж собою, і бац! Прийнята більшістю голосів жорстка резолюція, що визнає парашу агресором та вимагає звільнити всіх політичних бранців кремля. Причому всіх 130 українців, що сидять за ґратами в московії та в орків лугандону, перелічено в резолюції поіменно! Ахуєть передвиборча технологія "злодія" Пороха!
То я думаю, щоб такі резолюціїї приймали постійно та санкціїї до параші робили більш жорсткими, може нам вибори кожні півроку проводити? І похуй з якого приводу ПОП катається до Страсбурга та тисне там руки євродепутангам. Головне, щоб такі резолюції з'являлися як печериці після дощу!
А де ж "надьожа і апора всєво новава і прагрєсівнава", коли в Страсбурсі приймають таку важливу резолюцію? Та ХЗ де! Традиційно шхєриться нижче ЗЕленої трави, щоб не дай боже не сполохати напередодні виборів ватний електорат, який ще дрочить на зєлєбобіка.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#35 2019-07-20 21:05:10

Карлсон
Студент

Re: Кандидати підори 3.

Хочу жити в економічно процвітаючій країні, чесно заробляти добрі гроші, та весело витрачати, в тому числі і на гарних дівчат. На сьогодення зарплата наче більша, аніж до війни, але платоспроможність менша. Все частіше буває, що замість знайомств і інтимом з новими дівками, літаю до перевірених коханок, бо з віком цінуєш час і фінанси.
Якби знать, хто з кандидатів буде точно працювать для країни і народу ,а не зароблять собі у кишеню, то було б легше. Петя зробив багато, але велика кількість скандалів та корупція переважили. У Юлі погане минуле, але вона сильний оратор, заговорить будь-кого. Зе і команда Коломойского грають на публіку, реальних справ не видно, можливо треба час. Націоналісти самі собі зіпсували рейтинги, створюють провокативні ситуації, пресують кого захочуть, постійно б"ються з поліцією. Подобається завзяття Славіка, подивимось як він себе покаже.
До тих, хто вже був у Раді, довіри немає. Голосую за нові обличчя.

 

#36 2019-07-21 11:58:20

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Проголосував. Все. Для мене ці вибори закінчилися  kol/ab  Чекаємо екзитполів.

http://i.cxpoh.com/small/8f65897d68433e905b6468ab63ed1de1.png


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#37 2019-07-21 18:42:04

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Переніс цей свій пост з голосувалки.
Результати екзитполів.
1. Зелебобіки - 43,9%
2. За гниття - 11,5%
3. Шоколадні зайці - 8,9%
4. Бабаюліки - 7,6%
5. Славіки - 6,3%
На межі Смєшарики - 4,4%
Всі інші - в прольоті.
Свобода - 2,1%
Партії, що набрали 2+% - будуть отримувати держане фінансування.
Це без мажоритарників!


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#38 2019-07-21 20:48:32

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Переніс з голосувалки.

Радію, що не пройшов Ляшков, Вількуль, і його апологети. Що стосується майбутніх договорняків юзіков і інших Бєнямаріонєток - ждемо кінця різанини в мажоритарці. Щоб ви розкуміли, браття, проти бійця  глибокої розвідки Колесника, в моєму криворізькому 33 окрузі, де я народився, зе виставив його повного одноіменця і ...юзіка.... Товсенького з кварталу. Тобто, один кинув бізнес, сім'ю, все.. а другий давав концерти у складі концертної групи кукловодам.

Отредактированно Petrovich (2019-07-21 20:53:12)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#39 2019-07-21 21:06:16

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Петрович, розклади по полицям, будь ласка, бо і я сумніваюся, що правильно зрозумів твій пост.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#40 2019-07-21 21:17:07

UZ
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

На цей раз Юзік то не я 😂


Правда вещь субъективная, каждый видит ее по своему

 

#41 2019-07-22 04:10:36

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Блять, я все про 33 мажоритарний округ писав. Кварталівець "Юзік" висунувся проти патріота Колесника. Більш того, "розумкови" знайшли ще й повного тезку Колесника на цей округ,  і ЦВК його зареєструвала.

Отредактированно Petrovich (2019-07-22 04:13:07)


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#42 2019-07-22 09:04:41

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

Ну що ж. Найгірші прогнози виправдалися. Зелебобики набрали дохуя по мажоритарці та мають моно-більшість в парламенті. Що це дає піаністу-пенісісту:
0. Коаліція зелебобікам нахєр не потрібна. Вони всі інші фракції в парламенті в рота єбали.
1. Формування уряду виключно партією ЗЕ (читай клоуном). Прем'єра воно призначить - кого нашепоче на вухо "смотрящий" від Бєні - Богдан.
2. Прийняття законів, які треба партії ЗЕ (читай клоуну). Також змінення законів, що вже прийняті та наразі є дієвими.
3. Спікер парламенту - Розумков.
4. Найнебезпечніший пункт. Першим віце-спікером буде Медведчук. Впевнений, перемовини-торг з хуйлом з цього приводу вже ведуться. Хуйло бути "переконливим" та нагинати хлопчиків в коротеньких штанцях, які уявляють себе наполеонами, вміє дуже добре.
5. Третій майдан не за горами.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#43 2019-07-29 16:34:57

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Маючи дохід у баксах, голосував за зєлю. Бо порохоботи обіцяли долар по 50 як шмаркля виграє вибори. Вибори пройшли, а долор сцуко покотився вниз kol/ak
Хлопці, хто там розбираєцця у закулісі, скажіть: це вже реванш чи ще ні?

P.S.
Тут, до речі, добрі люди методичку підкинули. Кажуть, що можна вільно комбінувати будь які рядки таблиці і гарантовано отримаєш правду про теперішнього гідранта. Перевірив сам - все так kol/bm
http://i.cxpoh.com/small/b132db11e8b14bbc55c2a90615f5b0f5.png


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#44 2019-07-30 04:49:49

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Навіть кухар і весільний фотограф приберегли трошки грошей на літній відпочинок. А кандидати в підори( депутанги) так вопще засіяли під час кампанії лохторат. Тому доляр і стоїть. Краще задати собі питання: як там почуває себе номер 22 у списку Зе, або коли підвищать у званії лейтенанта СБУ, що в нього жінка громадянка Росії. І чи не пора переглянути серіал "Свати" недолюстрованому Богдану?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#45 2019-07-30 15:47:15

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Petrovich написал:

А кандидати в підори( депутанги) так вопще засіяли під час кампанії лохторат. Тому доляр і стоїть.

Пєтровіч! Дуже дякую! За пояснення! 
Сьогодні долар в чергове впав. Якийсь йобнутий кандидат (не будем тикати пільцем від якої партії, і так яСНо) продовжує засівати округ. ОК!


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#46 2019-07-30 18:35:12

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

Федот, друже, історія БПП- в минулому. Ждемо реальних кроків від партії, що має більшість і президента. Тебе натепер все влаштовує? Повзучої русифікації не відчуваєш?


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#47 2019-07-30 18:42:16

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Кандидати підори 3.

https://censor.net.ua/blogs/3140420/div … o_bsnutsya Почитайте це, друзі.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#48 2019-07-31 07:32:08

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Petrovich написал:

Федот, друже, історія БПП- в минулому. Ждемо реальних кроків від партії, що має більшість і президента. Тебе натепер все влаштовує? Повзучої русифікації не відчуваєш?

Пєтровіч, я відчую, що історія з БПП в минулому коли побачу свинарчуків (у широкому сенсі слова) за гратами, а спижджене ними повернеться у бюджет. А до того часу мене ця , а також історія всіх їх папєрєднікав, буде турбувати і давати приводи для переживать, що все знову повториться з будь-якою іншою новою владою.

Щодо русмфікації: прки що ніхуя не бачу тривожного. Коли побачу - тоді мене ця проблема теж почне турбувати. Але це інше питання, яке не стосується свинарчуків з БПП. Давай тримати мух і котлет окремо і не звалювати все у одну купу. Бо так ми ніколи ні з чим не розберемся.

PS
Хто знає як маякнути кандидатам припинити засівати округи? ЗП залетіла по 24.9 kol/ak Блядська Данія, пизда всім сподіванням


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#49 2019-07-31 13:27:26

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Кандидати підори 3.

fedot написал:

...я відчую, що історія з БПП в минулому коли побачу свинарчуків (у широкому сенсі слова) за гратами, а спижджене ними повернеться у бюджет...

Я людина не віруюча, як і більшість на цьому форумі. То я в це також не вірю. Як і в те, що "піаніст" та його "оркестр" прийшли до влади за цим. Начхати їм на "свинарчуків".


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#50 2019-07-31 14:39:12

fedot
Доцент

Re: Кандидати підори 3.

Якщо комусь навіть і начхати (хоча це не факт, а всього лише твоя, Еріку, гіпотеза), то це не означає, що треба забути про те, що свинарчуки нас з вами пограбували. Знову скидаємо все в одну купу.

Я от не розумію, вам що дійсно похуй, що вас наєбали, ограбили і ви готові ні с хуя прощати це охуївшим баригам? Якщо так - то давайте я краще вас з Пєтровічем пограбую? Вам же ж похуй, ви завтра ж забудете все, а мені прибуток як не як

Отредактированно fedot (2019-07-31 14:42:08)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

Board footer