21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#51 2019-08-01 16:07:42

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Сьогодні долор подорожчав на 40 копійок.
Нарешті почали збуватися прогнози експертів з фінансових ризиків
http://i.cxpoh.com/small/723aa0ae15c7212ae47ee19b924ba0a9.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#52 2019-08-03 08:34:44

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

На сивого гетьмана чьорчілля у ДБР та НАБУ вже відкрито 11 кримінальних справ. Гетьман шукає притулку у Європі і нібито вів з цього приводу переговори з Меркель. Також є така думка, що той чувак з Азову, що нібито накинувся на нього під час його останнього візиту в ДБР - поставновка, щоб показати євпропейцям, що нібито його життю в Україні є загроза. Знову ж таки мета - отримати політичний притулок. Бути тупим шльопером-мародером та видавати себе за жертву політичних репресій - це дуже у стилі сивого свинаря.

Тим часом пан Крючков дає покази як сам передавав через Райніна кеш, витягнутий через ротердами з наших з вами кишень. 3-5 лямів баксів щомісяця. Це лише по енергетиці з однієї області.
http://i.cxpoh.com/small/3241bfa3700d5ab03ae203d8c0825392.jpg
Більше тут https://2day.kh.ua/rajnin-ezhemesyachno … kryuchkov/

Мене поки що не дуже турбує як БУДЕ з зєлєю, а більше хочеться розібратися як БУЛО при сивому мародері. І хочеться справедливого суда по СПРАВАМ. По ГІПОТЕЗАМ, наскільки мені відомо, ніхто нікого у світі не судить. Хіба що порохоботи Зєлю.

Отредактированно fedot (2019-08-03 08:35:31)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#53 2019-08-04 00:43:49

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Фєдя, я ще раз прошу закрити тєму. Ось яким чином : якщо протягом року посадять Пєтю- я ставлю тобі літру Хенкі Банністер. А якщо ні- ти ставиш мені. Я не вірю Богдану і Коломойському. А про клоуна краще промовчу.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#54 2019-08-04 15:31:13

Gosha
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Petrovich написал:

Фєдя, я ще раз прошу закрити тєму. Ось яким чином : якщо протягом року посадять Пєтю- я ставлю тобі літру Хенкі Банністер. А якщо ні- ти ставиш мені. Я не вірю Богдану і Коломойському. А про клоуна краще промовчу.

Петрович, я пожалуй "повышу ставку". kol/ag
Поставлю Феде второй литр вискаря.


......по любви - всегда дороже получается......

 

#55 2019-08-04 21:51:49

Назарій
Студент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

А Іринка ця піпец яка жЄксперт, краще б на укрго об яву кинула)))

fedot написал:

Сьогодні долор подорожчав на 40 копійок.
Нарешті почали збуватися прогнози експертів з фінансових ризиків
http://i.cxpoh.com/small/723aa0ae15c721 … 4ba0a9.jpg

 

#56 2019-08-06 06:20:11

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Хлопці з віскарьом! Ніхто не проти побухать kol/ag
Я не буду спорити з вами бо сам знаю, що з ймовірністю у 99% програю.
Я про інше кажу: ми не повинні бути байдужими до злодіїв, що пограбували нас, вкравши наші гроші і час. Ніяких нахуй "давай забудем всьо" для банди свинарчуків з головним сивим свинарем на чолі. І цього ж повинні вимагати від влади.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#57 2019-08-06 07:49:07

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

Хлопці з віскарьом! Ніхто не проти побухать kol/ag
Я не буду спорити з вами бо сам знаю, що з ймовірністю у 99% програю.
Я про інше кажу: ми не повинні бути байдужими до злодіїв, що пограбували нас, вкравши наші гроші і час. Ніяких нахуй "давай забудем всьо" для банди свинарчуків з головним сивим свинарем на чолі. І цього ж повинні вимагати від влади.

Усім цікаво звіт - що зробив новий віртуальний препиЗедент?
А то як в анекдоті "Хто був у всьому винен, коли не було Порошенко".
"Вкрав гроші і час" ... Ну що за маячня? Це російська пропаганда? Fedot, ти армію бачив зараз і 5 років назад? Політичні та економічні рейтинги держави бачив?
Вибори скінчилися. Люмпени виграли. Крапка.
Тим більш у судді є вже декілька справ від підора на ім'я Портнов... Але посадити все одно можуть лише функціонерів у разі доказу.


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#58 2019-08-06 09:58:58

Фокс
Anker-style

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ніяких нахуй "давай забудем всьо" для банди авковасинарчуків! Ура!
І ми не повинні бути байдужими до одних злодіїв, а от для других таких самих.... Бля,  у сина Авакова пиздатая квартира... Видел по телику... На Печерске и в новом доме... Єх...
От сколько раз зе.нарік говорил про нові обличчя.? И если все должностя поменяются, а министр мвд так  и останется, то можно будет поздравить Украину с новим президентом


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

#59 2019-08-06 16:28:50

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Фокс, авакян (як і всі мародери) відноситься до категорії свинарчуків. І так само має буде покараний, як і решта підорів, що мародерили під час війни.
Не думаю, що він залишиться міністром. Хоча ставити на це хоч копійку не хочу. Бо авакян того не вартий.

PS на панамського патріота сьогодні відкрито 15 справу. На цей раз - за підробку документів, за якими наш сивочолий чьорчілль під прізвищем Кокорін виїжджав під час війни на відпочинок на Мальдіви.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#60 2019-08-06 19:58:43

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Так давай покараємо Зе за Туреччину під час війни. А заодно за серіал Свати. Чи нє??


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#61 2019-08-07 05:16:12

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Petrovich написал:

Так давай покараємо Зе за Туреччину під час війни. А заодно за серіал Свати. Чи нє??

Пєтровіч, ще раз: справа за підробку документів. За Мальдіви, Туреччину та Сватів у КК статті нема. Це по-перше.

По-друге: задайся питанням коли зєля їздив до Туреччини і у якому статусі? Він тоді був президентом? Ні? Отож...

Отредактированно fedot (2019-08-07 05:20:13)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#62 2019-08-07 15:59:26

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Головнокомандуючий, котрого ми заслужили
http://i.cxpoh.com/small/0cd025d26d346b90b937cd75326edf59.jpg


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#63 2019-08-08 14:29:02

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

Головнокомандуючий, котрого ми заслужили

І знов про Порошенко! Це вже кліника kol/ab
Що новий гавнокомандуючий зробив?
Хоть щось корисне вже є? Коли чекати?


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#64 2019-08-08 17:22:29

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Мюнхгаузен написал:

fedot написал:

Головнокомандуючий, котрого ми заслужили

І знов про Порошенко! Це вже кліника kol/ab

А ви, шановний, я вибачаюсь, мабуть лікар? Якщо так - то у нас тема про діагнози у другій гілці.


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#65 2019-08-08 17:41:30

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Закарпатська митниця збільшила перерахування до держбюджету на 80% після візиту Зеленського

"Внаслідок скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів перерахування до держбюджету в липні поточного року становили 740 мільйонів гривень, що на 77% більше, ніж у червні, й на 74% більше, ніж у липні 2018 року"
https://www.epravda.com.ua/news/2019/08/8/650421/


Майже 400 лямів за місяць дійшло до бюджету. Це лише по Закарпаттю і лише по митниці.
Ерік, ти уявляєш масштаби пиздеця по всій країні за прездентства панамського патріота? А в чиї кишені ці гроші йшли? Якщо ти думаєш, що мимо кишені сивочолого чьорчілля хоч одна копійчина тут пробігла - то скажу тобі, що ти помиляєшся.
От таке тобі покращення...


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#66 2019-08-12 10:16:18

Hentai Boy
Студент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

є такий журнашлюжка як лєщ. от він на кожному кроці кричить:парашєнка всєх абакрал! і при цьому він не надає ЖОДНОГО доказу,,ба навіть каже що немає. але сліпо вірить в тє шо абакрал,бо з його логіки мати доступ до таких ресурсів та не вкрасти хош шо небудь то нереально!тому і в дбр проти пп розслідують усіляку муйню, яку портнов сочіняєт.вже повитягали біглих судів, які готові за прощення накопати черговий компромат на пп. тому вкидів ще буде багато і багато! і так доказів їм не тре, при ручній прокуратурі,судах та сбу.для них то справа принципу. як для овоча тимошенко.але ростову тепер вже точно не буде

 

#67 2019-08-12 14:44:39

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Хочу озвучити, що для мене є покращенням життя пересічного громадянина.
Покращення життя громадян - це коли значно підвищується прожитковий мінімум і, як результат, значно зростають ЗП бюджетників та пенсії. Коли знижуються ціни на товари першої необхідності. Коли "борщовий набір" коштує малі гроші. Коли знижуються комунальні тарифи.
Все інше - такі покращення, як підвищення на декілька відсотків обсягів промислового виробництва, ВВП, отримання бюджетом якихось додаткових лямів грн, зростання золото-валютного резерву, переїзд зелебобіків з адміністрації до офісу президента, розбірки Баканова з різними "чортами", дзвінки прєзіка до хуйла з проханням "нє стрєлять", запровадження "держави в смартфоні" та всілякі інші різноманітні ніщтяки - все, що ніяким чином не відображається на обсягах гаманців українців, все це є таким, що до покращення життя людей має дуже посереднє відношення.
Чекаю на покращення. В моєму розумінні цього слова.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#68 2019-08-12 19:18:31

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Ерік, гарний пост і позиція! Я теж за все хороше і проти всього поганого.
У мене лише одне питання: чи я правильно розумію, що на протязі останніх 5 років у твоєму житті завдяки мудрій політиці Порошенка були лише покращення? Та такі, що ти віддав за нього голос на президентських виборах і лише якимось дивом не вкинув бюлетень за його партію на виборах у Раду? І тепер ти чекаєш таких самих покращень і від зєлібоби? Бо єслі шо - то ми з тобою у одній лодці: я хочу, щоб гривня знову провалилася в 4 рази, як у 2014 році. Хоча б до рівня 100 грн за бакс. Таке покращення мені дуже навіть заєбісь. Лише уяви собі: цінник на блядєй у 10 баксів, а випі за тридцятник - ну чим не покращення? А на броварському так і взагалі за пятьорку можна буде у рота злити. Шикардос! kol/bp

Отредактированно fedot (2019-08-12 19:35:22)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#69 2019-08-13 14:16:04

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

В перші роки президентства ПОПа мені, як і всім патріотам, було насрати на економічну ситуацію в країні, аби тільки наша армія отримувала все необхідне, щоб вести успішні дії під час "гарячої" фази АТО. Щоб йобана "навасосія" захлинулася власною спермою (що, до речі і відбулося) і "руцкій мір" не подовжив свою "тріумфальну ходу" за лінію розмежування. Далі, коли почалася "позиційна війна", і лінія розмежування, так званий "0", стала майже "константою", ми вже почали звертати увагу і на такі "дрібниці", як зростання добробуту громадян. Точніше, його відсутність.
Я голосував за ПОПа не тому, що він крадій, сука та жадібний покидьок, а тому, що він здатний вести успішні перемовини на міжнародній арені, як сильний лідер. І тому, що незважаючи ні на що, його здобутки у війні та зовнішній політиці мали місце бути. Чому я так вважаю? Тому що територія "лугандону", яку зараз не контролює Україна значно менша за ту територію, яка була на початку 2014 р. Міць армії, не зважаючи на крадюку ПОПа та всіх "свинарчуків", зростала, як "на дріжджах". І в цьому є заслуга і ПОПа також.
Томос мені особисто до залупи, бо я не віруючий. Але як факт піздюліни РПЦ я його вітаю від душі. Безвіз також важливий здобуток, до якого приклав руку ПОП. Я не вірю в те, що клоун зможе досягти таких самих успіхів в зовнішній політиці, яких досяг ПОП. Тому я голосував за ПОПа на президентських виборах.
Тому я також хотів голосувати за "ЕС" на виборах до ради. Бо разом з ПОПом в "першій 10-ці" йшли на вибори люди, які є символами боротьби за незалежність України, та є незламними ворогами параші.
Зараз, коли до влади прийшов "царьок" Боба I-й, я вже чекаю від нього таких "дрібниць", як покращення добробуту громадян. Бо чекати від нього здобутків у зовнішній політиці - себе не поважати. На мій погляд, це неможливо апріорі. То хай хоча б подолає "епоху бідності", як і обіцяв лохторату під час виборів.
Бо ми вже звикли до того, що на фронті, так би мовити, великих загроз не передбачається, і можна трохи "розслабити булки" в тилу. Тому це чиста психологія. Немає загрози втрати держави - можна подумати і про те, скільки "масла можна намастити собі на хліб". А почнеться знову "крутий заміс" на фронті - нам знову буде до сраки "масло", і "хліба" буде достатньо". Аби тільки армія мала все необхідне.
Якось так.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#70 2019-08-13 15:26:05

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

... на протязі останніх 5 років у твоєму житті завдяки мудрій політиці Порошенка були лише покращення ...

Що НОВИЙ гавнокомандуючий зробив?
Хоть щось корисне вже є?
Коли чекати?


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#71 2019-08-13 15:35:53

1875
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Еротоман написал:

В перші роки президентства ПОПа мені, як і всім патріотам, було насрати на економічну ситуацію в країні, аби тільки наша армія отримувала все необхідне, щоб вести успішні дії під час "гарячої" фази АТО. Щоб йобана "навасосія" захлинулася власною спермою (що, до речі і відбулося) і "руцкій мір" не подовжив свою "тріумфальну ходу" за лінію розмежування. Далі, коли почалася "позиційна війна", і лінія розмежування, так званий "0", стала майже "константою", ми вже почали звертати увагу і на такі "дрібниці", як зростання добробуту громадян. Точніше, його відсутність.
Я голосував за ПОПа не тому, що він крадій, сука та жадібний покидьок, а тому, що він здатний вести успішні перемовини на міжнародній арені, як сильний лідер. І тому, що незважаючи ні на що, його здобутки у війні та зовнішній політиці мали місце бути. Чому я так вважаю? Тому що територія "лугандону", яку зараз не контролює Україна значно менша за ту територію, яка була на початку 2014 р. Міць армії, не зважаючи на крадюку ПОПа та всіх "свинарчуків", зростала, як "на дріжджах". І в цьому є заслуга і ПОПа також.
Томос мені особисто до залупи, бо я не віруючий. Але як факт піздюліни РПЦ я його вітаю від душі. Безвіз також важливий здобуток, до якого приклав руку ПОП. Я не вірю в те, що клоун зможе досягти таких самих успіхів в зовнішній політиці, яких досяг ПОП. Тому я голосував за ПОПа на президентських виборах.
Тому я також хотів голосувати за "ЕС" на виборах до ради. Бо разом з ПОПом в "першій 10-ці" йшли на вибори люди, які є символами боротьби за незалежність України, та є незламними ворогами параші.
Зараз, коли до влади прийшов "царьок" Боба I-й, я вже чекаю від нього таких "дрібниць", як покращення добробуту громадян. Бо чекати від нього здобутків у зовнішній політиці - себе не поважати. На мій погляд, це неможливо апріорі. То хай хоча б подолає "епоху бідності", як і обіцяв лохторату під час виборів.
Бо ми вже звикли до того, що на фронті, так би мовити, великих загроз не передбачається, і можна трохи "розслабити булки" в тилу. Тому це чиста психологія. Немає загрози втрати держави - можна подумати і про те, скільки "масла можна намастити собі на хліб". А почнеться знову "крутий заміс" на фронті - нам знову буде до сраки "масло", і "хліба" буде достатньо". Аби тільки армія мала все необхідне.
Якось так.

Люто плюсую.

 

#72 2019-08-13 15:39:00

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

fedot написал:

Закарпатська митниця збільшила перерахування до держбюджету на 80% після візиту Зеленського

"Внаслідок скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів перерахування до держбюджету в липні поточного року становили 740 мільйонів гривень, що на 77% більше, ніж у червні, й на 74% більше, ніж у липні 2018 року"
https://www.epravda.com.ua/news/2019/08/8/650421/


Майже 400 лямів за місяць дійшло до бюджету. Це лише по Закарпаттю і лише по митниці.
Ерік, ти уявляєш масштаби пиздеця по всій країні за прездентства панамського патріота? А в чиї кишені ці гроші йшли? Якщо ти думаєш, що мимо кишені сивочолого чьорчілля хоч одна копійчина тут пробігла - то скажу тобі, що ти помиляєшся.
От таке тобі покращення...

Серед митників, яких "розніс" Зе на Закарпатті ніхто не був звільнений і не звільнився.
Шоу для люмпенів триває.
kol/ak


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#73 2019-08-13 15:59:32

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Еротоман написал:

В перші роки президентства ПОПа мені, як і всім патріотам, було насрати на економічну ситуацію в країні, аби тільки наша армія отримувала все необхідне, щоб вести успішні дії під час "гарячої" фази АТО. Щоб йобана "навасосія" захлинулася власною спермою (що, до речі і відбулося) і "руцкій мір" не подовжив свою "тріумфальну ходу" за лінію розмежування. Далі, коли почалася "позиційна війна", і лінія розмежування, так званий "0", стала майже "константою", ми вже почали звертати увагу і на такі "дрібниці", як зростання добробуту громадян. Точніше, його відсутність.
Я голосував за ПОПа не тому, що він крадій, сука та жадібний покидьок, а тому, що він здатний вести успішні перемовини на міжнародній арені, як сильний лідер. І тому, що незважаючи ні на що, його здобутки у війні та зовнішній політиці мали місце бути. Чому я так вважаю? Тому що територія "лугандону", яку зараз не контролює Україна значно менша за ту територію, яка була на початку 2014 р. Міць армії, не зважаючи на крадюку ПОПа та всіх "свинарчуків", зростала, як "на дріжджах". І в цьому є заслуга і ПОПа також.
Томос мені особисто до залупи, бо я не віруючий. Але як факт піздюліни РПЦ я його вітаю від душі. Безвіз також важливий здобуток, до якого приклав руку ПОП. Я не вірю в те, що клоун зможе досягти таких самих успіхів в зовнішній політиці, яких досяг ПОП. Тому я голосував за ПОПа на президентських виборах.
Тому я також хотів голосувати за "ЕС" на виборах до ради. Бо разом з ПОПом в "першій 10-ці" йшли на вибори люди, які є символами боротьби за незалежність України, та є незламними ворогами параші.
Зараз, коли до влади прийшов "царьок" Боба I-й, я вже чекаю від нього таких "дрібниць", як покращення добробуту громадян. Бо чекати від нього здобутків у зовнішній політиці - себе не поважати. На мій погляд, це неможливо апріорі. То хай хоча б подолає "епоху бідності", як і обіцяв лохторату під час виборів.
Бо ми вже звикли до того, що на фронті, так би мовити, великих загроз не передбачається, і можна трохи "розслабити булки" в тилу. Тому це чиста психологія. Немає загрози втрати держави - можна подумати і про те, скільки "масла можна намастити собі на хліб". А почнеться знову "крутий заміс" на фронті - нам знову буде до сраки "масло", і "хліба" буде достатньо". Аби тільки армія мала все необхідне.
Якось так.

Не спадає на думку , що замєси на фронті робилися для того, щоб відволікати увагу від того, для чого насправді прийшов до влади Порошенко?
До речі, куди поділися шоколадні глашатаї типу Гая, що путін ось-ось нападе? Ти не думав для чого вони лякали тебе путіном? І чому зараз це ніхто не робить?
Куди поділися добробати і чому потрібно було вивести людей з Майдану в Іловайськ?
Чому Гіркіна випустили з Слов"ягська і дали увійти у Донецьк?
Про які заслуги Пороха на міжнародній арені можна казати, якщо він реально проєбав все, що можна і не можна? Згадай куди він за останніх 2 роки їздив з державними візитами? Хто зі світових лідерів хотів з ним хоча б на одному гектарі сідати окрім фрау Ріббентроп, котра насправді підігравала весь час хуйлу?
Яка нахуй армія, що він збудував? Покрашений металлолом так же хуйово їздить і стріляє, як і не непокрашений. А от куди поділись сотні мільярдів, які ми з тобою на це все віддали - це питання. Чому після прольоту сивого на виборах згорів сейнер, на який Ленінська Кузня списала 60 лямів баксів нібито на те, що з нього зробили розвідувальний корабель? Чому загорілися склади, на яких нібито лежали речові докази по справі про браковані бронежилети? Чи не тому, що злодії замітали сліди? Чому ми втратили 5 арсеналів? Наскільки це зміцнило армію? Коли нема чим стріляти - така армія сильніша від тої, у якої є чим, чи ні? Або простими словами: що краще зміцнює армію, коли є 5 арсеналів, чи коли їх нема?
Врешті решт справа свинарчуків, про яку ти знаєш, невже не наводить тебе на думку, що сильна армія такий самий фейк, як і порошенко-патріот, син якого навіть українською не розмовляє, а натомість носить у Лондоні толстовку RUSSIA, вважаючи себе кацапом?

Вся хуйня, яку ти вважаєш за здобутки, робилася лише з одною метою - загнати народ під плінтус загрозою повномасштабної війни, продати нам удавані перемоги на міжнародній арені, а в цей час робити все, що протирічить тому, що ти зараз чекаєш від зєлі - зробити тебе більш заможним та захищеним.

Тому я так розумію, що зєлі нічого не лишається, як продовжувати політику пороха - красти і брехати під страхом того, що путін нападе. Бо така політика знаходить велику підтримку серед українців. Бідних та обдурених, але гордих за свого гетьмана. Бо ж як кажуть ніхуя нам не брати коцаби: "Нє жилі бохато - нєхуй і начінать!" (С)
Ну і врешті решт, це вигідно з точки зору власної кишені. От лише треба бути покидьком, який зможе зіграти цю роль - лити на камеру крокодилячі сльози за загиблими, і тут же відкривати офшор та приймати ночами чергові сумки кешу. І так 5 років поспіль. Я думаю, що не даремно він бухав. Тверезим таке робити майбуть не вийде навіть у найбільш упоротого уркагана.

Я не топлю за зєлібобу. Я від нього нічого не чекаю. Взагалі. Для мене буде достатньо, що він не брехатиме як Порох. І не пускатиме на фарш українців заради власного збагачення.
І я все ж надіюсь, що у вас, друзі, колись на це нарешті відкриються очі

Отредактированно fedot (2019-08-13 16:30:14)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#74 2019-08-13 16:42:09

fedot
Доцент

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

В догонку:
І ще я дивуюсь порохоботам, котрі ніхуя не пам"ятають, що було вчора, але напевне знають, що буде завтра.
Це взагалі протирічить природі, бо людина має минуле і ніхто з нас очевидно не є пророком та не знає, що буде завтра. Інакше всі наперед знали б прикуп та жили Сочі kol/ab
Сказане вище справедливо з точки зору логіки здорової людини, але у порохоботів своя логіка kol/ab

Що робив вальцман вони не пам"ятають, а от якої хуйні напоре зєля - вони знають на десять ходів наперед. І то хуйня, що за 3 місяці жодне пророцтво не збулося (як не збулося і за попередніх 5 років), але це не зменшує аудоторію поціновувачів таланту цих "провидців".

Навскидку за 3 останніх місяці: дефолт, курс 100, русифікація, малорос, путін нападе, капітуляція, зйоб інвесторів, стихійні лиха, відміна безвізу (може щось забув, поправте). Насправді ніхуя не збулося.
До того 5 років: путін нападе, вітрина, анаконда, мірове правітеєльство, боротьба з корупцією, Лі Куан Ю, курс 10, закінчення війни за 2 тижні. Теж пиздьож, повний причому.

Дивовижна хуйня...

Отредактированно fedot (2019-08-13 16:43:59)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#75 2019-08-13 17:20:30

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Покращення вже сьогодні, або нев'єбенні здобутки напівшостого гідранта

Все так Фєдя, все так. Але ж як наша армія примудрилася "гола, боса та верхи на іржавих самокатах" відвоювати у "соколів хуйла та орлів лугандону" більшу частину території, що вони захопили в 2014 р.? То може не все так і погано було як ти написав?
А питань дуже багато по тим фактам, що ти навів. Дуже. Тільки чому ж і зараз ніхто не розслідує ті злочини? От питання "на мільярд".
А чекати щось від влади - дурне діло. Ніяких відчутних покращень не буде. Хіба що по краплині за рік. А через 10 років, хто доживе, можливо щось і відчує. Якщо буде ще пам'ятати як 10 років тому було хуйово.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

Board footer