21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2019-08-13 20:07:50

Мюнхгаузен
Бакалавр

Федот vs Мюнхгаузен.

Перенесено з теми про покращення http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=15040&p=4

fedot написал:

Як? Майже голими руками, за рахунок героїзму солдат та любові до України та тисячами кинутих на убой та в котлах солдат.
А в цей же час одна моральна потвора купувала та розвивала франшизу Бургер Кінг у Росії

Чому не розслідується? Я ж писав вже - 15 справ відкрито. Ходить на допити майже щодня. Ти мабуть не там новини читаєш, де таку інформацію дають. Але все одно поки у своїх кріслах сидять луцик, холодницький і ситник діла не буде. Чекаєм нових призначень, а тоді вже єслі не буде ніякого двіжа з позбавленням вальцмана недоторканності і притягнення до відповідальності, і можливо появляться питання на мільярд. Він має сидіти

Про його "здобутки" на міжнародній врені: Європа і світ дивилася на це гниле брехливе та злодійкувате одоробло, та розуміли, що вони з хуйлом 2 чоботи пара. 2 роки з ним ніхто на одному гектарі не сідав. Дехто вже краще волів з хуйлом діло мати. Там хоч бізнес якийсь можна було мати та зиск. На відміну від пустоорожньої хуєти, що ніс наш гідрант. Я не розумію де ти там перемоги бачиш. Проєбали все. Томос госдєп нам організував. І то вальцман умудрився туди дніпровського іудея бандита наріка притягнути. Я думаю, що не просто так.

5 останніх років ми жили у викривленій реальності.
Джанні Родарі, Джельсоміно в країні брехунів

Висер на висере ... Жалко витрачати свій час на спростування та спогади тих подій у 2014-2015...
Якщо коротко, то 5 років жили в нормальній Україні, воювали трохи, працювали як могли, при фіксованому курсі $ та рості економічних показників, котра до того ж поступово ставала суб'єктом мирової політики. Курс на НАТО та ЄС. Безвізовий режим це не тільки подарунок для туристів, але й можливості для усіх хто хоче навчатись та працювати. Якщо хтось сидів та нудив, так він і зараз обсирає та нудить.
Да, були проєби у кадровій політиці, реформах, застарілих методиках, подвійних стандартах та відношенню до корупції. Але:
- армія: відновлена з попілу до можливості захисту та протистояння оккупантам з русні
- мова: українська стала модною, багато медіа контенту та освітніх програм, молодь обирає освіту українською
- віра: Україні повернули 300 років історії церкви, спізженної кацапами

Питання те саме - що саме зробив новий препиЗдент?


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#2 2019-08-14 15:35:28

fedot
Доцент

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Мюнхгаузен написал:

Висер на висере ... Жалко витрачати свій час на спростування та спогади тих подій у 2014-2015...

Шановний, перед тим як реєструватися на форумі, де прийнято толерантно спілкуватися з колегами-нумізматами, рекомендую прочитати правила.
Бо якщо тут не посилають нахуй особливо нарваних персонажів (а ти вже нариваєшся не вперше), то це не означає, що твій співбесідник не знає таких слів чи боїться з якихось причин тобі це сказати kol/ab
А якщо в тебе немає часу ввічливо викласти свої аргументи чи спростування - то не витрачай свої зусилля марно, не пиши навіть про це. Бо мені це знати не цікаво. Так само як і знати те, що ти їв сьогодні на сніданок kol/ab
Я надіюсь ти зрозумів до чого я.
Веди себе чемно, от


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#3 2019-08-15 07:32:15

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

fedot написал:

Шановний, перед тим як реєструватися на форумі, де прийнято толерантно спілкуватися з колегами-нумізматами, рекомендую прочитати правила.
Бо якщо тут не посилають нахуй особливо нарваних персонажів (а ти вже нариваєшся не вперше), то це не означає, що твій співбесідник не знає таких слів чи боїться з якихось причин тобі це сказати kol/ab
А якщо в тебе немає часу ввічливо викласти свої аргументи чи спростування - то не витрачай свої зусилля марно, не пиши навіть про це. Бо мені це знати не цікаво. Так само як і знати те, що ти їв сьогодні на сніданок kol/ab
Я надіюсь ти зрозумів до чого я.
Веди себе чемно, от

Я людина досить спокійна та ввічлива, повожу себе дуже чемно у соціальному просторі - але я не переходив на особистості на відміну від тебе.
Стосовно мату та посилання на 3 літери - це ти порушаєш усі можливі рамки цивілізованого спілкування та правила цього форуму зокрема - дома та зі своїм оточенням так спілкуйся.
Також я не розумію до чого тут паралелі про сніданок з "киев-х".
Ну ОК, хтось повинен буде розумніший - чекаємо від тебе нових висерів про попередників ...

Отредактированно Мюнхгаузен (2019-08-15 07:34:20)


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#4 2019-08-15 07:33:15

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Мюнхгаузен написал:

Якщо коротко, то 5 років жили в нормальній Україні, воювали трохи, працювали як могли, при фіксованому курсі $ та рості економічних показників, котра до того ж поступово ставала суб'єктом мирової політики. Курс на НАТО та ЄС. Безвізовий режим це не тільки подарунок для туристів, але й можливості для усіх хто хоче навчатись та працювати. Якщо хтось сидів та нудив, так він і зараз обсирає та нудить.
Да, були проєби у кадровій політиці, реформах, застарілих методиках, подвійних стандартах та відношенню до корупції. Але:
- армія: відновлена з попілу до можливості захисту та протистояння оккупантам з русні
- мова: українська стала модною, багато медіа контенту та освітніх програм, молодь обирає освіту українською
- віра: Україні повернули 300 років історії церкви, спізженної кацапами

І, до речі, я дав тобі розгорнуту відповідь...

Отредактированно Мюнхгаузен (2019-08-15 07:38:29)


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#5 2019-08-15 16:04:52

fedot
Доцент

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Мюнхгаузен написал:

Ну ОК, хтось повинен буде розумніший - чекаємо від тебе нових висерів про попередників ...

Якщо ти вважаєш толерантніим те, що написав, то отримай мою толерантну відповідь: тут була фраза, що ображає гідність опонента. Видалено.
Живи з цією толерантною думкою. Ну і звичайно, тут не було ніяких переходів на особистості, у твоїй системі координат так точно.

Ну і на кінець прохання: будь-ласка, зроби милість - щезни і не коментуй мої пости. Вони не варті твоєї уваги і твого дорогоцінного часу. Читай іінші топіки.
Дякую

Отредактированно fedot (2019-08-15 16:28:14)


Ідіть по світу, діти Аполона, і агітуйте бидло безпринципне фігурними піздюлями
Ⓒ Лесь Подерв'янський

 

#6 2019-08-15 17:46:21

Petrovich
Нобелевский лауреат

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Федот. Здається, ти перетинаєш межу.


Дождись своего трамвая. Берлиоз.

 

#7 2019-08-15 18:17:06

F-S
Злой особист...

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

1) для Федота: название темы видно? Срать на папиредников в другой теме.
2) для Федота: тут була фраза, що видалена по моему мнению заслуживает на профилактический бан. Хотел прямо обосрать или наехать? - создавай тему в  приемке Ляшка. И то, как ты знаешь, срач там тоже должен быть достойным, а иначе кто-то нарывается на бан.
Пока я думаю над сроками профилактория, у тебя есть время признать перегиб и принести извинения, если хватит духу.
З.ы.: и да - мне похуй на заслуги и регалии. Пропиздон получать будут все, кто перегибает.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#8 2019-08-15 19:01:43

Мюнхгаузен
Бакалавр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Шановні, прошу затерти згадку про батьків.
Більше цей гудок та його активність на форумі мене не буде цікавити, самі з ним дискутуйте о политиці ...


Не откладывай на завтра ту, что можно трахнуть сегодня ...

 

#9 2019-08-15 19:33:12

Яша
Магистр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Мюнхгаузен написал:

Більше цей гудок та його активність на форумі мене не буде цікавити, самі з ним дискутуйте о политиці ...

welcome to the club, dude)

Отредактированно Яша (2019-08-15 20:06:03)

 

#10 2019-08-15 19:55:11

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Мюнхгаузен написал:

Шановні, прошу затерти згадку про батьків.
Більше цей гудок та його активність на форумі мене не буде цікавити, самі з ним дискутуйте о политиці ...

Видалив. Срач переніс в пєтушатнік.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#11 2019-08-15 20:13:54

Яша
Магистр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Аншлаг, бльоkol/ag в очередной раз доказывает, что народу больше интересноkol/bm
    http://i.cxpoh.com/small/ef9303effce549175f4831731d79ee2e.JPG

 

#12 2019-08-15 20:30:08

F-S
Злой особист...

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Яша написал:

Аншлаг, бльоkol/ag в очередной раз доказывает, что народу больше интересноkol/bm
    http://i.cxpoh.com/small/ef9303effce549 … 79ee2e.JPG

Шпийон-аналитег, не флуди тут kol/ag


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#13 2019-08-15 20:39:14

Яша
Магистр

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

F-S написал:

Яша написал:

Аншлаг, бльоkol/ag в очередной раз доказывает, что народу больше интересноkol/bm
    http://i.cxpoh.com/small/ef9303effce549 … 79ee2e.JPG

Шпийон-аналитег, не флуди тут kol/ag

Лучше флуд чем срачkol/ab

 

#14 2019-08-15 20:40:08

F-S
Злой особист...

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Яша написал:

F-S написал:

Яша написал:

Аншлаг, бльоkol/ag в очередной раз доказывает, что народу больше интересноkol/bm
    http://i.cxpoh.com/small/ef9303effce549 … 79ee2e.JPG

Шпийон-аналитег, не флуди тут kol/ag

Лучше флуд чем срачkol/ab

У нас демократия ограниченная правилами kol/ad


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#15 2019-08-20 05:54:48

F-S
Злой особист...

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Оба участника срача получили бан. Каждый в своей мере.
Барон  - за употребление "высер" при обращении к оппоненту в приличном обществе.
Федот - за упоминание матери в похожем контексте.

Тему закрываю.


"Я верю в то, что секс является одной из самых прекрасных, естественных и полезных вещей, которые можно купить за деньги. " Том Клэнси

Зубов боятся - в рот не ебаться

 

#16 2019-08-21 06:08:17

gsm
Нобелевський лауреат

Re: Федот vs Мюнхгаузен.

Бан сроком на 10 дней. Уточняю.


Жизнь коротка, а половая- еще короче...

 

Board footer