21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2020-03-10 16:39:45

Vehtor
Магистр

Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

Виділив в окрему тему.

а просвітіть мене, де пролягає межа між матюрою і мілфою kol/ab
бо гугл путані дає вказівки

 

#2 2020-03-10 20:11:10

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

Я для себе так визначив. 40-50 років то матюрка, 50-60 років то є мілфа. Якщо хтось знає докладніше - відпишіться.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#3 2020-03-10 22:16:31

Масік
Студент

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

Vehtor написал:

а просвітіть мене, де пролягає межа між матюрою і мілфою kol/ab
бо гугл путані дає вказівки

Нет границы.
Mature - зрелая .
Milf - мамаша.
Поэтому если героиня слива считается зрелой она mature, если мамашой она milf,  а если зрелая мамаша - mature milf.

Имхо у Маришки не стандартный симбиоз ,
ее лицо я бы классифицировал в granny
ее сиськи и жопу в mature
Выходит и вовсе mature granny

 

#4 2020-03-11 15:41:44

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

А, точняк, ще є granny - по моїй особистій класифікації це вже зовсім старенькі, 60+. Переклад гугля дає визначення цього слова, як "бабуся". І так воно є - бабця.


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#5 2020-03-11 19:41:35

Макс
Студент

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

Милфа  - мамочка  30+
Матюрка  40+ условно   
Granny  - бабушка 50+

 

#6 2020-03-12 10:11:30

kvws
Студент

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

MILF - це абревіатура від Mom I'd Like to Fuck (мамка, котру я хотів би трахнути). Вважаю так: вік тут не має різниці, але якщо хочеш трахнути жінку, котра тобі в мамки годиться - значить вона MILF. Як у фільмі «Американський пиріг».

Ну або інший варіант: якщо у жінки є діти, значить вона MILF. Таким чином, схоже, що дуже багато юзерів тут - в буквальному сенсі - мазафакери kol/ag

 

#7 2020-03-12 10:27:33

Фокс
Anker-style

Re: Матюрка, мілфа, бабця. Хто є хто...

kvws написал:

Ну або інший варіант: якщо у жінки є діти, значить вона MILF.

Тоді в цю категорію попадають дівчиська 15-16 років. І у виключних випадках молодші.
Але та ж Вікі пише що це зрілі (mature) жінки 30+
Отже це розглядаються історії, починаючи від пацана 15 років, що трахне мамку однокласника,  якого вона народила у 15-ти річному віці.
Тож саме краще підходить " та, що у матері годиться "


Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

 

Board footer