21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2020-06-24 12:27:34

Громодар
Магістр

Мулатка на Оболони

Кто то был по номеру 8(097)020-15-32 ?
Пиарится на укрго, Оболонь. Пишет что 22 года, рост 170

 

#2 2020-06-24 12:43:50

Еротоман
Доцент Лінгвістичного Факультету

Re: Мулатка на Оболони

Думаю, це широко відома в вузьких колах "Джесіка/Еріка" (деякі з багатьох екзотичних "творчих псевдо"), колишня "шоколадна вихованка" ДНЗ "СонечКо"  http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=14013
Якщо це не вона, а якась новенька "шоколадка" - я в черзі перший  kol/ab


Горить палає техніка ворожа, рідна Україна переможе! Горить, палає, більше спалахуй, руZZкій карабль - іди НАХУЙ! 🇺🇦
"Ми в Європі знаємо одну Русь - Київську, останнім королем якої був Данило Галицький" (Вольтер)
Тіло язичника - це піхви для меча духу...

 

#3 2020-06-24 13:07:11

Ібрагім
Студент

Re: Мулатка на Оболони

Еротоман написал:

Думаю, це широко відома в вузьких колах "Джесіка/Еріка" (деякі з багатьох екзотичних "творчих псевдо"), колишня "шоколадна вихованка" ДНЗ "СонечКо"  http://www.cxpoh.com/viewtopic.php?id=14013
Якщо це не вона, а якась новенька "шоколадка" - я в черзі перший  kol/ab

В ДНЗ "Сонечко" вона прийшла вже підготовленою і прохфесіоналкою. Так як до того часу також з рік торгувала своєю шоколадною диркою, не путати зі сракою. Бо для мулаток та нігерів поняття шоколадного отвору різняться

 

Board footer