21+ СХРОН. БЕСПЛАТНЫЙ СЕКС НАМ ЧУЖД!!! Нас читають навіть в Національній академії державного управління при Президенті України та Національному Банку!!!

Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!

Вы не зашли.

Объявление

Вниманию новых пользователей!
Если Вы написали вступительный отчет и не получили пропуск на почту, пишите Коменданту admin@cxpoh.com

#1 2021-11-26 22:17:33

Пан молодчик
Магистр

8(099)193-83-90 Александра

“Куди не кину оком стомленим - кругом хуйня”
Лесь Подеревянский

Добрий вечір, шановне товариство!

Ссылки
https://naberu.com/kiev/solomenskij/yar … tdyx/36096

Холсты для внучят/Блядофотки:
    https://s3.us-west-2.amazonaws.com/i2.cxpoh.com/small/c5ccf7ae858b356f2ed70bf2d4c792de.png
   
    https://s3.us-west-2.amazonaws.com/i2.cxpoh.com/small/3de5cb677b52bed0665f3c8c4085035d.jpg
    https://s3.us-west-2.amazonaws.com/i2.cxpoh.com/small/2ad1290ccb694e9fbdeceae589c1a098.jpg
   

Ціна: 3000,00 грн.  година

МестоИмения:
Вул. Лобановского 130

АтчИОт:
Захотілось під кінець робочого дня продажного кохання та ласки. Тож закинувши по далі залишки  робочих планів вирішив  пришвартувати свій корабель в бухті по назві Александра.
Домовившись з дівчиною, помчав на всіх парусах на Лобановського 130.

Перші мої пригоди почались з пошуку будинку, темно табличок будинку не видно, google показує в якісь єбеня де навіть під'їзду немає, навпроти тільки припарковані машини, та місцева інтелігенція яка мирно палила на кортках.

Загалом все як у Блока "Ночь, улица, фонарь, аптека…" тільки такі краєвиди на поезію не надихають, з горем пополам розгледів на стіні заповітний напис 130. Набираю дівчину тиша, пишу у месенджер, ігнор. Ну думаю я прийшов раніше може дівчина готовиться, марафет наводить, вирішив почекати. Хуй там! (Треба було відразу покидати цей причал).
Через 10 хвилин знову набираю, пишу повний ігнор.

Через хвилин 15 місцева інтелігенція вирішила поцікавитись, що я такий красивий тут біля під'їзду чекаю.  Ну думаю поїбався, зараз мені якісь Юрка арматурою як шашкою Бац! по голові й закінчиться мій абордаж. Почав вже шукати в цій пітьмі, чим мені відбиватися від нових знайомих.
Як виявилось  дарма себе накрутив, в цілком адекватна інтелігенція, закуривши Мальборо миру, ще хвилин 15 поспілкувався з новими друзями. А моя принцеска так і не подала жодного звуку.

Прочекав загалом десь 45-50  хвилин, вже просто із принципу хотілось її побачити.
Однак ця Королівна так і не появилась на моїх радарах. Може десь з вікон побачила, що я там вже мітинг збираю та й злякалась )
Від розпачу докурив 5 цигарку, та поїхав шукати іншу бухту.


Итого - 0
ТТХ (тактико-технические характеристики) –  не бачив
(КС (классический секс) – не було
МН/ЄВРО (мин нет/Єбля В РОт) – не було
Отношение к клиенту –0  Як я зрозумів панянка вбухала гроші  у  маркетинг наберушок, із девізом Auri sacra fames  заманює всіх охочих до себе, хто не встиг кинути якоря, гуляють на свіжому повітрі.
ШГ/ЄС/ШокоОко/Вулик (шеколадный глаз/Єбля Сракі) - не було
Пунктуальность – 0 це навіть не смішно, якщо  запустила іншого комрада, хоч напиши, що не можеш прийняти, родичі приїхали, кота терміново потрібно везти у лікарню,  чи що вони там вигадують, будь же людиною!
ЦВ(цена вопроса) –  пачка Мальборо.

Пойду ли я еще? Ні
Рекомендації: Якщо хочете погуляти на свіжому повітрі, та помилуватися місцевими краєвидами, завести нові знайомства, можете спробувати. Якщо серйозно тільки ворогу, блядське відношення в поганому сенсі цього слова.

P.S.  здається по ній в нас десь був звіт(може здалося), телефон в пошуку не пробивається, чи відносити до ганебного стовпа на Ваш розсуд.


“...How would you like to die, Tyrion son of Tywin?"
"In my own bed, with a belly full of wine and a maiden's mouth around my cock, at the age of eighty"
George R.R. Martin, A Game of Thrones

 

Board footer